پیوند دندان

پیوند دندان

پیوند دندانی چیست؟

پیوند دندان مصنوعی یک روش دندانپزشکی زیبایی است. در این روش یک ماده کامپوزیتی رنگی شکل گرفته، سخت و مات شده به دندان اعمال می شود. که باند نامیده می شود زیرا ماده به دندان متصل می شود. پیوند دندانی ایده آل برای کارهای زیبایی کوچک دندانپزشکی  است. مانند رفع دندان شکسته یا تراشه یا بستن شکافهای کوچک بین دندان. پیوند دندان نیز به عنوان یک پر کننده همرنگ دندان برای حفره های کوچک استفاده می شود. زیرا زیبایی آن بیشتر و جذاب تر از پر کردن نقره دارد.

جهت تهیه بیمه دندانپزشکی با مهرازکارت همراه شوید.

ایمپلنت

ایمپلنت

 مراحل انجام این روش

دندانپزشک شما برای اولین بار یک اسید فسفریک ملایم را به سطح دندان هایتان اعمال می کند. که باعث می شود که سطح آن به سطح ماده کمک کند تا ماده باندینگ جایگزین شود. در  این روند  دندان های شما آسیب نمی بیند. سپس مواد باندینگ بتونه روی سطح دندان قرار می گیرد، شکل داده می شود . نور ویژه برای کمک به سخت شدن و تنظیم مواد استفاده می شود.  در نهایت، کامپوزیت برای تمیزکاری صیقل داده  می شو د .

جوانب مثبت و منفی باندینگ دندان

پزشکان میگویند: “اتصال باندینگ (پیوند دندانی) ارزان تر از روکش کردن دندان ها است. اما دارای نقایص نیز است.”

جهت مشاهده تعرفه دندانپزشکی اینجا کلیک کنید.

مراجعه به دندانپزشکی کودکان ارزان

مزایای پیوند دندانی

هزینه

میانگین هزینه باندینگ دندان منصفانه است.

سرعت

کل روند درمان این پیوند  را می توان در ۳۰ تا ۶۰ دقیقه انجام داد.

سهولت

بیهوشی معمولا لازم نیست. مگر اینکه باند برای پر کردن یک دندان فاسد استفاده شود. در مقایسه با  تاج ها و روکش کردن ، پیوند دندانی نیز نیاز به کمترین میزان حذف مینا را دارد.

جهت مشاهده قیمت دندان مصنوعی کلیک کنید

همه چیز درباره روکش دندان را بدانید …

بیمه دندانپزشکی

بیمه دندانپزشکی

معایب باندینگ دندانی

قهوه، چای، مواد الکلی و سیگار کشیدن می تواند مواد مورد استفاده در باندینگ دندان ها را لکه دار کند. و آن را از بقیه دندان هایتان جدا می کند.

مواد مورد استفاده در باندینگ دندان ها در مقایسه با  تاج و روکش کردن، ظریف قوی و طولانی مدت نیستند. با مراقبت مناسب، باندینگ دندان می تواند سه تا هفت سال باقی بماند.

قیمت یک عدد پروتز دندان با داشتن کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز چقدر است؟

پیوند دندان در هر شرایط مناسب نیست. اما این می تواند یک راه سریع و نسبتا ارزان برای بهبود لبخند شما باشد. و احساس خوبی در مورد ظاهر دندان هایتان می تواند به شما در حفظ سلامت دندان ها کمک کند.

تهیه انواع دندان مصنوعی با کاهش هزینه 50 درصدی

***جهت استفاده از خدمات دندانپزشکی ارزان با مشاورین مهراز کارت همراه شوید***

با تکمیل فرم این وبلاگ مشاوره رایگان دریافت نمایید!

 

بیمه دندانپزشکی

بیمه دندانپزشکی مهراز با کاهش هزینه ۵۰ درصدی به عموم مشتریان این اطمینان را به شما میدهد که بتوانید با کمترین هزینه، سلامت دندان های خود را تضمین کنید. همانطور که میدانید هزینه های مرتبط با خدمات دندانپزشکی در دسته گران ترین خدمات درمانی قرار میگیرد. از این رو داشتن یک بیمه دندانپزشکی جهت کاهش هزینه های این خدمات میتواند در این شرایط بسیار کمک کننده باشد. در نتیجه شما میتوانید با انتخاب یک بیمه دندانپزشکی مناسب هزینه های خود را به طرز قابل توجهی کاهش دهید.

بیمه دندانپزشکی

بیمه دندانپزشکی

ارزان ترین بیمه دندانپزشکی

شما میتوانید تنها با پرداخت حق عضویت اولیه تا یک سال از ارزان ترین بیمه دندانپزشکی با عنوان مهراز کارت، بدون پرداخت هیچگونه هزینه جانبی دیگری استفاده نموده و همچنین میتوانید تا ۵ سال متوالی پس از دریافت مهراز کارت با پرداخت یک سوم هزینه اولیه آن را تمدید نمایید. علاوه بر این شما به ازای دریافت خدمات در مراکز درمانی مهراز کارت میتوانید از کاهش هزینه ۵۰ درصد واقعی استفاده نمایید و این در حالی است که بسیاری از مراکز بیمه نهایتا ۱۰ تا ۲۰ درصد از هزینه های دندانپزشکی را پوشش میدهند.

بیمه دندانپزشکی نامحدود خانواده

بیمه دندانپزشکی نامحدود خانواده با پوشش ۵۰ درصد هزینه های درمانی و زیبایی دندانپزشکی هزینه های سرسام آور این خدمات را کاهش داده و همه اعضای خانواده را بدون در نظر گرفتن محدودیت سنی، مورد حمایت قرار میدهد. از دیگر ویژگی های برتر بیمه دندانپزشکی نامحدود خانواده مهراز کارت میتوان به استفاده نامحدود و بدون سقف و مرز از خدمات اشاره کرد که این امر به این معنی است که شما میتوانید به تعداد دفعات نامحدود و با مبالغ بدون سقف از این خدمات استفاده نمایید.

دانلود PDF مقاله

نظرات

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 1. سلام برای پر کردن فاصله بین دوتا دندون جلو سرپایی انجام میشه؟

   • admin
   • مهر ۹, ۱۴۰۰

   با سلام در اکثر مواقع بنا به تشخیص پزشک، بله.

 2. سلام من از خدمات مهراز استفاده کردم و راضی ام

  1. با سلام ممنون از انتخابتون. خوشحالیم که از خدمات راضی بودید. در خدمتتون هستیم :)

 3. شما این کار رو انجام میدید و تعرفه اش چقدره؟

  1. با سلام بله با مهراز کارت با کاهش هزینه 50% ارائه میشه خدمتتون. https://mehrazcard.com/treatment-expenses/

 4. سلام کدوم دکتر مهراز مهارت کافی داره در این کار؟

  1. با سلام دندانپزشکان متخصص بسیاری در این زمینه در مراکز درمانی مهراز کارت فعال هستن. لیست مراکز و پزشکان خدمت شما: https://mehrazcard.com/treatment-centers/

 5. ممنون از اطلاعات مفیدتون

.

دریافت مشاوره رایگان درمانی

.