دندانپزشکی ارزان رشت

دندانپزشکی ارزان رشت

دندانپزشکی ارزان در رشت

در حقیقت کلینیک های دندانپزشکی ارزان در رشت خدماتی عالی و کاملی را ارائه می دهند که علاوه بر هزینه مناسب دندانپزشکی از تجهیزات مدرن و روش های جدید در درمان و خدمات دندانپزشکی استفاده می کنند. تمامی خدمات مانند، ایمپلنت دندان، جراحی لثه، عصب کشی دندان، ارتودنسی، پرکردن و کامپوزیت دندان و دیگر موارد از دندانپزشکی را ارائه می دهند. مواردی مانند:

1- روکش دندان
2- قالب گیری دندان
3-کاشت ایمپلنت
4- خدمات زیبایی دندان و فک
5- درمان ریشه دندان

جهت تهیه بیمه دندانپزشکی کلیک کنید!

بیمه دندانپزشکی در رشت

دندانپزشکی اطفال ارزان با مهراز کارت

جراحی لثه

بکار بردن کلمه جراحی لثه شاید ترسناک به نطر برسد. ولی از آنجایی که پیشرفت تکنولوژی به میزان زیادی گسترش پیدا کرده است. جای نگرانی و ترس را در حیطه دندانپزشکی کمتر نموده است. امروزه طبق آمار هایی که گزارش شده است جراحی های فک و لثه تا 95 درصد موفقیت آمیز بوده است.

در چه زمانی به جراحی لثه نیاز می باشد؟

از خدمات دیگر دندانپزشکی ارزان رشت میتوان جراحی لثه را نیز نام برد. زمانی که جرم دندان به مدت طولانی روی دندان باقی بماند و با مسواک و نخ دندان از روی دندان پاک نشود. ممکن است به جراحی لثه نیاز باشد. به مرور زمان میکروب ها و باکتری ها روی هم انباشته شده و باعث خوردگی لثه و استخوان فک می شوند. اگر به موقع به آن رسیدگی نشود این خوردگی به قدری ادامه می یابد که استخوان فک دیگر نمی تواند دندان را نگه دارد و با آنکه ممکن است ریشه دندان سالم باشد. دندان لق شده و بیفتد.

هنگامی که جرم های دندان سطحی باشند به راحتی با وسیله های جرمگیری پاک می شوند. ولی زمانی که زیاد بمانند متورم شده و استخوان فک را تخریب می کنند. و به ریشه دندان نیز آسیب می رسانند.

مطالعه درباره ایمپلنت دندان …

دندانپزشکی ارزان رشت

دندانپزشکی ارزان رشت

نوع جراحی لثه بسیار گسترده است. از برداشتن ساده لثه تا برداشتن استخوان و جراحی های زیبایی می باشد. در جراحی های زیبایی معمولا درد با مسکن از بین می رود و طی یک تا روز درد کاملا محو می شود.

مراقبتهای لازم پس از جراحی لثه

1- از مسواک و نخ دندان
و دهانشویه برای تمیز کردن دهان و دندانهایتان استفاده نمایید.
2- مصرف دخانیات و سیگار و قلیون را کنار بگدارید.

از دیگر خدماتی که دندانپزشکی ارزان در رشت برای مراجعه کنندگان انجام می دهد. ایمپلنت دندان است. در موقعی که دندان از بین می رود استخوان فک تدریجا تحلیل می رود. تحلیل استخوان فک به عواملی مانند، سن، پوکی استخوانها، سوتغذیه و یائسگی بستگی دارد. کاربردی ترین راه برای جایگذاری دندان ها ایمپلنت است. در روش ایمپلنت نیاز به تراشیدن دندانهای مجاور نمی باشد.

کاهش هزینه دندانپزشکی با مهراز کارت

همه چیز درباره روکش دندان را بدانید …

بیمه دندانپزشکی

بیمه دندانپزشکی

درمان ریشه دندان

یکی از پرطرفدارترین خدمات دندانپزشکی ارزان در رشت ، درمان ریشه دندان است. برای رها شدن از درد دندان و آبسه دندان درمان ریشه دندان تنها راه می باشد.
عفونت دندان با متورم شدن لثه و صورت و حتی چشم همراه است. که می تواند تا تورم راههای تنفسی نیز پیش برود.

آشنایی با مزایا و معایب کشیدن دندان با کاهش هزینه 50% مهراز کارت

روش های درمان ریشه

1- جراحی اپیکو
2- عصب کشی دندان
3- تکرار درمان ریشه

عصب دندان دارای رگهای خونی است. و در مرکز و پالپ دندان یعنی بافت نرم دندان قرار دارد. پوسیدگی های عمیق و ضربه های وارد شده به دندان، ترک های دندانی همه این موارد باعث آسیب به ریشه دندان می شود که از راه نوشیدن و خوردن غذاهای سرد و داغ می توان پی به مشکل ریشه دندان برد و برای درمان آن اقدامات لازم را انجام داد.

مراجعه به دندانپزشکی ارزان

درمان ریشه دندان چگونه است؟

یکی دیگر از خدماتی که در دندانپزشکی ارزان در رشت به مشتریان ارائه می شود درمان ریشه است که ابتدا در ناحیه تاج دندان عفونت و پوسیدگی ها برداشته می شود. سپس طول کانال توسط دندانپزشک مشخص می شود. داخل کانال ریشه توسط ابزار مخصوص تمیز می شود. در آخر با صمغ گیاهی پر شده و پاسمان می شود. تا موقعی که فرایند درمان به طور کامل انجام نشده است. پانسمان روی دندان باقی می ماند.
تا موقعی که پانسمان روی دندان می باشد باید از غذاهای نرم استفاده کنید و در هنگام مسواک زدن مراقب باشید که پانسمان از جای خود در نیاید.

درمان ریشه چه زمانی دوباره انجام می شود؟

زمانی که درمان ریشه بطور کامل انجام نشده باشد و عصب های دندانی کامل تخلیه نشده باشند. البته در بعضی اوقات عفونت مواد داخل کانال باعث درمان مجدد ریشه می شود. البته تکرار درمان ریشه کمی دشوارتر از عصب کشی بار اول می باشد.

با تکمیل فرم این وبلاگ مشاوره رایگان دریافت نمایید!

 

ارتودنسی

یکی از خدمات دندانپزشکی ارزان در رشت ، ارتودنسی می باشد. ارتودنسی برای برطرف کردن بی نظمی و رفع ناهنجاری های دندان می باشد. همچنین برای اصلاح طرح لبخند بکار می رود.

ارتودنسی دندان را با مهراز کارت با کاهش هزینه چشمگیر تجربه کنید …

نتیجه ارتودنسی و سالم شدن دندان ها ارتباط مستقیمی با سلامت دستگاه گوارش دارد. دندان های نامنظم باعث می شوند که غذاها به خوبی جویده نشوند و هضم غذا را تا حدود زیادی با مشکل مواجه کند. در موقعی که دندان ها منظم نباشند غذاها بین دندان ها گیرگرده و در موقع مسواک زدن به علت متناسب نبودن جای دندان ها به خوبی تمیز نمی شوند. و به مرور باعث جرم و پوسیدگی دندان ها می شود. از این رو مشکلات لثه ای نیز بوجود می آید.
بنابراین ارتودنسی از موارد مهم در خدمات دندانپزشکی می باشد که می تواند سلامت دندان ها و دستگاه گوارش را تا حدود زیادی تاثیر گذار است.

خدمات اقساطی دندانپزشکی در رشت

کارت تخفیف دندانپزشکی

شما با داشتن کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز میتوانید کاهش هزینه ۵۰ درصدی تمامی خدمات متنوع درمانی و زیبایی دندان را برای داشتن لبخندی زیباتر و سلامت بیشتر دهان و دندان خود استفاده نمایید. با تهیه کارت تخفیف دندانپزشکی، می‌توانید به راحتی فهرستی از دندانپزشکان متخصص را در اختیار داشته و بهترین گزینه را برای خود انتخاب کنید.

کارت تخفیف دندانپزشکی

کارت تخفیف دندانپزشکی

بیمه تکمیلی دندانپزشکی

شما با تهیه بیمه تکمیلی دندانپزشکی مهراز مشمول برخورداری از ۵۰ درصد کاهش هزینه خدمات درمانی و زیبایی دندانپزشکی شده و میتوانید از تمامی خدمات دندانپزشکی با هرهزینه ای بدون سقف و محدودیت در سراسر کشور بهره بگیرید. در صورتی که سایر بیمه نامه ها دارای سقف استفاده از خدمات به صورت سالانه هستند. از اصلی ترین مزایای داشتن بیمه تکمیلی دندانپزشکی مهراز این است که می‌توانید با اطمینان بیشتری در مورد پوشش هزینه‌های ناگهانی و گزاف دندانپزشکی خود دست یابید.

تخفیف دندانپزشکی

شما میتوانید با دریافت ۵۰ درصد تخفیف دندانپزشکی در هزینه های درمانی و زیبایی خود صرفه جویی کرده و پس از دریافت کارت تخفیف مهراز از پشتیبانی و مشاوره رایگان نیز بهره مند شوید. با انتخاب این کارت‌، شما می‌توانید از بین شبکه ‌ای از دندانپزشکان معتبر و حرفه‌ای پزشک خود را انتخاب و در سراسر کشور از خدمات آنها استفاده نمایید.

دانلود PDF مقاله

نظرات

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 1. ممنون از خدمات خوبتون اینجور که متوجه شدم در تهران و البرز عصب کشی هم جزو تخفیف هایتان هست برای رشت هم تخفیف عصب کشی دارید؟؟؟

   • admin
   • شهریور ۱۰, ۱۴۰۰

   با سلام بله، علاوه بر استان تهران و البرز، رشت و مشهد به تخفیف‌ها اضافه شده.

  • اسم
  • آذر ۲۸, ۱۴۰۱

  سلام ببخشید من تو رشت هستم میشه بفرمایید هزینه اعصاب کشی و پر کردن و روکش دندانهای جلویی چقدر هستش ، بیمه ندارم

  1. با سلام با مهراز کارت برای تمامی خدمات نام برده میتونید 50% کاهش هزینه داشته باشید. لیست تعرفه ها خدمت شما: https://mehrazcard.com/treatment-expenses/

 2. سلام چجوری میتونیم کارت مهراز خریداری کنیم؟

  1. با سلام جهت تهیه مهراز کارت میتونید به صورت تلفنی و یا از طریق سایت ثبت نام انجام بدید.

.

دریافت مشاوره رایگان درمانی

.