بیمه دندانپزشکی برای کودکان

بیمه دندانپزشکی برای کودکان

بیمه دندانپزشکی برای کودکان

فرزندان کوچک و دلبندتان بین سنین 6 تا 12 سالگی دندان های شیری خود را دارند. پس از آن این دندان ها شروع به ریزش کرده و دندان های دائمی جوانه می زنند. دندان های شیری که موقت هستند. به این معنی نیست که نیازی به مراقبت و بهداشت و مراجعه به دندانپزشک ندارند. بلکه برای داشتن دندان های دائمی و سالم باید به نگهداری انها پرداخت. امروزه برای حفظ و سلامت دهان و دندان باید هزینه زیادی را پرداخت. برای کاهش هزینه درمان دندان های فرزندان خود از بیمه دندانپزشکی می توانید استفاده کنید.

دندانپزشکی کودکان | دندانپزشکی اطفال

کنترل بهداشت و سلامت دندان های شیری کودکان

بهداشت و مراقبت روزانه می تواند تا حدود زیادی سلامت دندان های کودکان را تضمین کند. ولی با توجه به اینکه دندان ها با مراقبت های کامل هم ممکن است دچار پوسیدگی شوند مراجعه به دندانپزشکی کودکان لازم و ضروری است. بهداشت دندان های شیری و موقت کودکان در رشد و نمو دندان های دائمی بسیار تاثیر گذار است.

مشاهده بیمه دندانپزشکی و خدمات زیبایی با تخفیف و هزینه دندانپزشکی با تخفیف

بیمه دندانپزشکی برای کودکان

بیمه دندانپزشکی برای کودکان

دندانپزشکی کودکان

دندانپزشک اطفال و کودکان از تخصص های دندانپزشکی است که شامل بهداشت عمومی و تخصصی فک و دهان و دندان کودکان است. کارهایی که یک دندانپزشک کودک انجام می دهد مدیریت مشکلات جسمی کودک ، که شامل ناتوانی رفتاری و جسمی و نیز موارد مربوط به دهان است ، می باشد.

ارتودنسی دندان را با مهراز کارت با کاهش هزینه چشمگیر تجربه کنید …

معالجه های لازم برای دندانپزشک کودکان

1- معاینه های بهداشتی دهان نوزادان که از پوسیدگی دندان های مادر و طفل باشد.
2- موارد پیشگیرانه مانند تمیز کننده های فلورایدی و توصیه های تغذیه ای در ارتباط با رژیم غذایی مادر
3- مشاوره در مورد عادت نوزاد به مکیدن انگشت و استفاده از پستانک
4- بررسی و درمان به موقع برای مرتب کردن دندان های نیش
5- ترمیم کردن حفره های دندان
6- بررسی و ازمایشات لازم برای تشخیص شرایط کودک برای مقابله و یا پیشگیری از بیماریهایی مانند نارسایی قلب، بیماری آسم، تب یونجه ، دیابت و اختلال بیش فعالی در کودک
7- مدیریت کردن بیماری هایی مانند عفونت های لثه ای و بیماری های پریودنتال
8- پیشگیری از اسیب احتمالی در دندانپزشکی مانند شکسته شدن دندان ها و یا جابجایی دندان ها در هنگام درمان

والدین محترم لطفا بیماری های دندان در کودکان را بشناسید!

بهترین دندانپزشکی برای کودکان

با توجه به مواردی که در بالا بیان شد یک دندانپزشک خوب برای کودکان فردی است که بتواند تمامی آنچه گفته شد را به موقع تشخیص دهد و در صدد درمان سریع دندان های کودک و اقداماتی برای درمان بیماری های مادر کودک نماید.

فلوراید درمانی

برای درمان و یا پیشگیری حفره ای دندان و همچنین برای جلوگیری از پوسیدگی های دندانی از فلوراید درمانی استفاده می شود. خاصیت فلوراید درمانی برای تقویت مینای دندان می باشد. و از مهمترین اقداماتی که یک دندانپزشک برای کودک انجام می دهد فلوراید درمانی می باشد.

همچنین مطالعه کنید: فلوراید و دندان

شیاربندی دندان ها به وسیله سیلانت

سطح دندان ها در کودکان شامل شیارهایی می باشد که باعث گیر کردن مواد غذایی می شود. این شایرها به راحتی و با مسواک تمیز نمی شوند. در این صورت است که دندانپزشک کودک به وسیله سیلانت دندان پزشکی این شیارها را پر می کند و احتمال پوسیدگی دندان های کودک را کاهش می دهد. به وسیله بیمه دندانپزشکی هزینه درمان دندان های کودکان خود را کاهش می دهید.

فوق تخصص دندانپزشکی کودکان در کدام مرکز فعالیت دارد؟

درمان ریشه دندان

دندان کودکان نیز مانند بزرگسالان در مواقعی که ریشه دندان دچار عفونت و پوسیدگی شود نیاز به درمان دارد. این درمان برای جلوگیری از، از دست دادن دندان های شیری می باشد و از نفوذ پوسیدگی بیشتر به داخل ریشه جلوگیری می کند.

معرفی بهترین دکتر دندانپزشک اطفال در تهران در مراکز درمانی مهراز کارت

باندینگ کردن دندان های کودک

آسیب و شکستگی های کوچک در کودکان شایع است. دندانپزشکان به وسیله موادی به نام باندینگ می توانند این شکستگی ها را ترمیم کنند جنس مواد باندینگ رنگ دندان می باشد که مقاوم است و با رشد کودک نیز ماندگار می باشد. به وسیله بیمه دندانپزشکی برای کودکان می توانید هزینه های درمان دندان پزشکی را کاهش دهید.

بهترین کلینیک دندانپزشکی کودکان کجاست؟

عمل جراحی دندان کودکان با کاهش هزینه مهراز کارت

بهترین زمان ارتودنسی برای کودکان

طبق نظرات و امار جهانی در سرتاسر دنیا بهترین زمان برای ارتودنسی کودکان سنین 7 تا 12 سالگی می باشد. برای تشخیص به موقع نیاز دندان های کودک خود به ارتودنسی به دندانپزشک کودک خود مراجعه نموده و دندان های کودک خود را ارتودنسی کنید. و برای کمتر هزینه کردن از بیمه دندانپزشکی کودکان استفاده نمایید.

تفاوت دندانهای شیری و دائمی | تشخیص دندان شیری

بیمه دندانپزشکی

بیمه دندانپزشکی مهراز با کاهش هزینه ۵۰ درصدی به عموم مشتریان این اطمینان را بع شما میدهد که بتوانید با کمترین هزینه، سلامت دندان های خود را تضمین کنید.همانطور که میدانید هزینه های مرتبط با خدمات دندانپزشکی در دسته گران ترین خدمات درمانی قرار میگیرد. از این رو داشتن یک بیمه دندانپزشکی جهت کاهش هزینه های این خدمات میتواند در این شرایط بسیار کمک کننده باشد. در نتیجه شما میتوانید با انتخاب یک بیمه دندانپزشکی مناسب هزینه های خود را به طرز قابل توجهی کاهش دهید.

بیمه دندانپزشکی

بیمه دندانپزشکی

بهترین بیمه دندانپزشکی

از مهمترین ویژگی یک بیمه خوب و مناسب برای افرد میتوان به میزان درصد کاهش هزینه های آن اشاره نمود. بیمه دندانپزشکی مهراز با پوشش ۵۰ درصد از هزینه های دندانپزشکی کمک شایانی به کاهش هزینه های دندانپزشکی مینماید. از دیگر ویژگی‌های بهترین بیمه دندانپزشکی می‌توان به انتخاب آسان مراکز درمانی و پزشک و همچنین فرآیند سریع تهیه و ارسال بیمه نامه نیز اشاره کرد، که اینها باعث ارتقای تجربه شما در مراقبت‌های دندان می‌شوند.

تخفیف دندانپزشکی

شما میتوانید با دریافت ۵۰ درصد تخفیف دندانپزشکی در هزینه های درمانی و زیبایی خود صرفه جویی کرده و پس از دریافت کارت تخفیف مهراز از پشتیبانی و مشاوره رایگان نیز بهره مند شوید. با انتخاب این کارت‌، شما می‌توانید از بین شبکه ‌ای از دندانپزشکان معتبر و حرفه‌ای پزشک خود را انتخاب و در سراسر کشور از خدمات آنها استفاده نمایید.

منابع: الهام گرفته از مجموعه مقالات بین المللی ISI درباره دندانپزشکی اطفال

دانلود PDF مقاله

نظرات

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 1. آیا خدماتی که برای بچه ها ارائه میدید واقعا خوبه؟

  1. با سلام از نظر کیفیت مواد مصرفی و تبحر دندانپزشکان مهراز هیچگونه نگرانی نداشته باشید دوست عزیز. پزشکان همه متخصص هستن :)

 2. بچه من دندوناش خرابه چجوری میتونم از مهراز استفاده کنم

  1. با سلام مانعی نداره میتونید روی سایت ثبت نام و اقدام به تهیه مهراز کارت کنید براشون :) تعرفه دندانپزشکی اطفال هم طبق سایر موارد با کاهش هزینه 50% هستش. https://mehrazcard.com/pediatric-dental-prices/

 3. سلام مراکز برای کودکان کجاست؟

  1. با سلام در تمامی مراکز درمانی و زیبایی مهراز کارت دندانپزشک متخصص اطفال فعال هستن. لینک لیست مراکز خدمت شما. https://mehrazcard.com/treatment-centers/

 4. کلینیک های کودکان مهراز کجاست؟

  1. با سلام دندانپزشکان متخصص اطفال در تمامی مراکز درمانی مهراز کارت فعال هستن. لیست مراکز و پزشکان خدمت شما: https://mehrazcard.com/treatment-centers/ https://mehrazcard.com/pediatric-dental-prices/

 5. سلام کودکان از چه سنی به بعد میتونید از ارتودنسی استفاده کنند؟

  1. با سلام بعد از رشد کامل دندانهای دائمی میشه اقدام کرد. https://mehrazcard.com/dental-orthodontic-prices/ https://mehrazcard.com/pediatric-dental-prices/

 6. سلام برای کودکان بیهوشی هم انجام میدید؟

  1. با سلام در صورت نیاز بله. انجام میشه.

دریافت مشاوره رایگان درمانی

.

دریافت مشاوره رایگان درمانی

.