تخفیف خدمات دندانپزشکی مشهد

تخفیف خدمات دندانپزشکی مشهد

تخفیف خدمات دندانپزشکی مشهد

انواع خدمات دندانپزشکی می تواند شامل خدمات درمان و زیبایی بشود. همچنین شامل تخفیف خدمات دندانپزشکی می تواند باشد. در این مطلب به بررسی خدمات تخفیف دندانپزشکی در مشهد می پردازیم.
دندانپزشکی علمی بسیار گسترده است که شاخه های مختلفی را در برمیگیرد. یکی از این شاخه ها دندانپزشکی زیبایی است. در دندانپزشکی زیبایی خدماتی مانند لمینت و بلیچینگ ، تغییر طول دندان و اصلاح لثه، پل دندانی ، کامپوزیت های دندان و ارتودنسی و انواع روکش دندانی ارائه می شود.

بهترین کلینیک دندانپزشکی مشهد

کاهش هزینه دندانپزشکی با مهراز کارت

به طور کلی در دندانپزشکی زیبایی دو تخصص هستند که با زیبایی دندان ها ارتباط دارند و شامل:

1-پروتزهای دندان
2- ارتودنسی دندان

در دندانپزشکی یا یک ماده استاندارد به دندان اضافه می شود و یا قسمتی از فک و یا لثه و یا حتی دندان برداشته می شود.
اضافه نمودن یک نوع ماده دندانپزشکی استاندارد به دندان ها و لثه می تواند درمان دندان های پوسیده را به طور کامل انجام دهد و همچنین زیبایی دندان ها را به چهره شخص برگرداند.

بیمه دندانپزشکی در مشهد

مراجعه به دندانپزشک با تخفیف دندانپزشکی

در بعضی از مواقع درد دندان و یا عفونت و متورم شدن لثه ها باعث می شود که فرد به دندانپزشکی مراجعه نماید. از دیگر مواردی که اشخاص به دندانپزشکی می روند برای اصلاح طرح لبخند و یا زیبایی های فک و دندان می باشد.  در مواردی که در پایین ذکر می شود تخفیف خدمات دندانپزشکی مشهد نیز اعمال می شود. مواردی مانند:

1- پوسیدگی دندان
2- ترک خوردگی دندان و لب پر شدگی دندان ها
3- نا مرتب بودن دندان ها
4- رشد دندان هایی با حالت های غیر طبیعی و نامنظم و دندان های کج
5- تغییر رنگ در لثه و یا تغییر رنگ در دندا ها
6- از دست دادن دندانها به دلایل سستی ریشه ها درلثه
7- عفونت لثه ها

افرادی که دندان های پوسیده دارند و یا دارای دندان های کج هستند در هنگام غذا خوردن و یا حتی صحبت کردن دچار مشکل می شوند. بسیاری از افراد معتقدند که مشکلات دندانی می تواند در اعتماد به نفس شان تاثیر منفی داشته باشد. و اصلاح کردن دندان ها و زیبایی آنها می تواند اثر بسیار مثبتی را در اعتماد به نفس و ارتباط با اشخاص دیگر ایجاد کند.

بهترین بیمه دندانپزشکی مشهد

آشنایی با مزایا و معایب کشیدن دندان با کاهش هزینه 50% مهراز کارت

اصلاح طرح لبخند

در فرایند اصلاح طرح لبخند، درمان هایی مانند اصلاح و تنظیم هارمونی بین لثه ها و دندان ها و فرم صورت و فک و لب انجام می شود. از اقداماتی که در تخفیف خدمات دندانپزشکی مشهد قرار داده شده است درمان در اصلاح طرح لبخند می باشد. اقداماتی که در اصلاح ظاهر دندان ها در زمان خندیدن و حتی در زمان صحبت کردن انجام می شود. بیشتر اوقات افراد دارای دندان های سالمی هستند اما به دلیل آنکه دندان هایشان به هم ریختگی دارد از خندیدن در جمع اجتناب می کنند. این امر می تواند در روحیه شخص اثر منفی به جای گدارد مخصوصا در نوجوانان و جوانان اعتماد به نفس را کاهش می دهد. در صورتی که با یک مراجعه به دندانپزشک و اصلاح طرح لبخند می تواند از خنده های خود در بین دوستان لذت ببرد.

جهت تهیه بیمه دندانپزشکی کلیک کنید!

همه چیز درباره روکش دندان را بدانید …

تخفیف خدمات دندانپزشکی مشهد

تخفیف خدمات دندانپزشکی مشهد

لامینت دندان با تخفیف دندانپزشکی

یکی دیگر از مواردی که شامل تخفیف خدمات دندانپزشکی در مشهد می باشد لمینت دندان ها است. یکی از محبوب ترین خدماتی که در دندانپزشکی ارائه می شود لمینت دندان هاست. در این پروسه یک لایه نازک از جنس سرامیک و یا کامپوزیت روی دندان ها گذاشته می شود. به وسیله لمینت، دندان ها استحکام بیشتری پیدا می کنند و همچنین از درخشش و زیبایی برخوردار می شوند. کاربرد لمینت ها بیشتر در دندان های جلویی می باشد و روی آنهاد قرار می گیرند. در زمان قالبگیری و نصب لمینت ها معمولا نیاز به تراشیدن دندان ها می باشد. زمان ساخت و نصب لمینت دندان حدودا از یک هفته تا سه هفته زمان بر است.

مراجعه به دندانپزشکی ارزان

ارتودنسی دندان را با مهراز کارت با کاهش هزینه چشمگیر تجربه کنید …

بیمه دندانپزشکی

بیمه دندانپزشکی مهراز با کاهش هزینه ۵۰ درصدی به عموم مشتریان این اطمینان را بع شما میدهد که بتوانید با کمترین هزینه، سلامت دندان های خود را تضمین کنید.همانطور که میدانید هزینه های مرتبط با خدمات دندانپزشکی در دسته گران ترین خدمات درمانی قرار میگیرد. از این رو داشتن یک بیمه دندانپزشکی جهت کاهش هزینه های این خدمات میتواند در این شرایط بسیار کمک کننده باشد. در نتیجه شما میتوانید با انتخاب یک بیمه دندانپزشکی مناسب هزینه های خود را به طرز قابل توجهی کاهش دهید.

خرید بیمه دندانپزشکی

شما میتوانید با خرید بیمه دندانپزشکی مهراز از کاهش هزینه ۵۰ درصدی واقعی برای تمامی خدمات درمانی و زیبایی دندانپزشکی خود بره مند شوید. همچنین از مزایای خرید کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز میتوان به امکان استفاده از خدمات بلافاصله پس از صدور کارت اشاره کرد. همچنین امکان مراجعه به نزدیکترین مراکز درمانی در سراسر کشور جهت استفاده از خدمات را خواهید داشت. برای دریافت این بیمه میتوانید از طریق سایت و شبکه های اجتماعی و یا به صورت حضوری و تلفنی نیز اقدام نموده و در سریع ترین زمان ممکن بیمه نامه خود را در محل مورد نظرتان دریافت نمایید.

خرید بیمه دندانپزشکی

خرید بیمه دندانپزشکی

بهترین کارت تخفیف دندانپزشکی

قطعا از مهمترین ویژگی هایی که میتوان برای یک کارت تخفیف دندانپزشکی نام برد، میزان پوشش دهی آن است که در این میان کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز با پوشش ۵۰ درصدی به عنوان بهترین کارت تخفیف دندانپزشکی از سوی کاربران، شناخته شده است.از دیگر ویژگی‌های بهترین کارت تخفیف دندانپزشکی می‌توان به سرعت و سهولت در استفاده، پوشش وسیع خدمات دندانپزشکی و تخفیف‌های متنوع اشاره کرد. به علاوه مهراز کارت بدون پرداخت هزینه ماهانه و تنها با پرداخت یک هزینه سالانه بسیار جزئی ارائه می‌شود که از لحاظ مالی نیز برای شما بسیار کمک کننده خواهد بود.

دانلود PDF مقاله

نظرات

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 1. سلام در مشهد کامپوزیت هم انجام میدید؟

  1. با سلام بله انجام میشه دوست عزیز. جهت کسب اطلاعات بیشتر به لینک زیر مراجعه کنید لطفا : https://mehrazcard.com/the-latest-dental-tariff-in-rasht-and-mashhad/

 2. سلام یعنی با کارت مهراز میتونیم 50درصد تخفیف داشته باشیم؟

  1. با سلام بله با داشتن مهراز کارت میتونید برای خدمات دندانپزشکی 50% کاهش هزینه داشته باشید :) لینک لیست تعرفه ها خدمت شما : https://mehrazcard.com/treatment-expenses/

 3. سلام زمانی که کار انجام شد تخفیف محاسبه میشه یا بعد از انجام خدمات بیمه شما پول رو واریز میکنه؟

  1. با سلام زمانی که برای دریافت خدمات مراجعه میکنید به مراکز در لحظه کاهش هزینه از مبلغ واریزی تون کسر خواهد شد :)

 4. سلام تعرفه های مشهد رو پیدا نکردم:(

  1. با سلام تعرفه خدمات دندانپزشکی در مراکز درمانی مهراز کارت در مشهد خدمت شما: https://mehrazcard.com/the-latest-dental-tariff-in-rasht-and-mashhad/

دریافت مشاوره رایگان درمانی

.

دریافت مشاوره رایگان درمانی

.