بهترین دستگاه لیزر برای موهای زائد

بهترین دستگاه لیزر برای موهای زائد

بهترین دستگاه لیزر برای موهای زائد

لیزر موهای زائد، از بهترین روش ها برای از بین بردن موهای زائد می باشد. در این روش از تکنولوژیی استفاده می شود که در آن از پرتوهای متمرکز نور برای از بین بردن فولیکول های مو استفاده می شود. در این مقاله بهترین دستگاه لیزر برای موهای زائد را برایتان بیان میکنیم.
در لیزر، نور لیزر به شکل مستقیم با فولیکول مو برخورد کرده و آنها را از بین می برد. فولیکول مو دارای کیسه های کوچک درون پوست می باشد که موها در آنجا رشد و نمو میکنند.
در روش لیزر با به کارگیری از این تکنولوژی، با استفاده از گرما کیسه های فولیکول کوچک را تخریب و نابود می کند.

جهت مشاهده هزینه برداشتن خال کلیک کنید!

مزیت های لیزر برای موهای زائد

به روش لیزر می توان برای از بین بردن تمام موهای زائد در تمامی نواحی بدن استفاده کرد. همچنین بیشتر برای نقاطی مانند زیر بغل، سینه، نواحی از صورت مانند پشت لب، زیر چانه، نواحی بیکینی و دیگر نقاط مهم که پرمو تر می باشند، می باشد.
همچنین لیزر برای موهای زائد مزیت ها و برتری های دیگری نسبت به شیو کردن و یا وکس دارد؛

1- لیزر نسبت به روشهای دیگر برای برطرف کردن موهای زائد بدن سرعت بیشتری دارد. البته نواحی از بدن که دارای موی بیشتری هستند مانند پاها و زیر بغل زمان بیشتری را لازم دارد.

2- در لیزر موهای زائد نتایجی که به دست می آید ماندگاری بیشتری نسبت به وکس و اصلاح دارد.

3- اگر موهای زائد که با روش لیزر از بین رفته اند دوباره رشد نمایند نسبت به قبل نازکتر و از تراکم کمتری برخوردارند.

4- لیزر موها با  دقت بیشتری موها را از بین میبرد. همچنین اگر در یک مرکز معتبر که دارای تکنسین های مجرب باشد نتیجه بسیار خوبی می توان گرفت.

برای دیدن بیمه دندانپزشکی اینجا کلیک کنید.

مراجعه به دندانپزشکی کودکان ارزان

بهترین دستگاه لیزر برای موهای زائد

در اینجا به بررسی انواع دستگاه های لیزر مو می پردازیم.

دستگاه لیزر الکساندرایت

هم اکنون این دستگاه یکی از محبوب ترین و بهترین دستگاه ها برای لیزر موهای زائد در دنیا می باشد. این دستگاه دارای تنظیمی باقابلیت طول موج و انرژی برای از بین بردن موهای زائد بدن می باشد.

از ویژگی های دیگر این دستگاه این است که با هر نوع از پوست و مو سازگاری داشته و دارای نور مرئی و طول موج ۷۵۵ نانومتر است.

دارای سیستم خنک کنندگی و کلینگ بسیار قوی می باشد که برای جلوگیری از سوختگی پوست در زمان کار لیزر کاربرد بالایی دارد.

بهترین دستگاه لیزر برای موهای زائد

بهترین دستگاه لیزر برای موهای زائد

دستگاه های لیزرICE PLATINA , ICE PLATINUM

از بهترین و پیشرفته ترین دستگاه‌های دنیا می باشد. هم از نظر تکنولوژی و هم از نظر کیفیت دارای مزیت های بالایی با دیگر رقبای خود است.

در این دو دستگاه تمام تکنولوژیهای دستگاه الکساندرایت و دایود را دارا می باشد. در هر سه نوع طول موج دستگاه دارد.
اگر شخصی دارای موی روشن و بلوند است و یا دارای موهای نازک و پوست تیره و برنز باشد. این دستگاه می‌تواند با تغییر فرکانس های مناسب برای تمامی این نوع از پوست و مو به راحتی موهای زائد را از بین برد این دستگاه با ترکیب سه طول موج متفاوت می تواند به بهترین شکل ممکن به عمق پوست نفوذ کرده تا موهای زائد را از بین ببرد.

تزریق ژل و بوتاکس صورت با کمترین هزینه و بالاترین کیفیت

سه طول موج در دستگاههای لیزر

تکنولوژی الکسALEX، طول موج در دستگاه الکساندرایت، در این دستگاه طول موج ۷۵۵ نانومتر است که قدرت و انرژی بالایی را به پوست انتقال می دهد. برای انواع پوست و مو ها با رنگهای مختلف موثر است.

تکنولوژی اسپید SPEED، طول موج در دستگاه دایود، در این دستگاه طول موج ۸۱۰ می باشد. می‌تواند بیشتر در پوست نفوذ کند و فولیکول های مو را تخریب نماید.
همچنین سطح مقطع بزرگی را در زمان لیزر می تواند پوشش دهد. در نتیجه سرعت بالاتری را در زمان درمان به بیمار می دهد.

تکنولوژی YAG، طول موج دستگاه ND:YAG که دارای طول موج ۱۰۶۴ نانومتر می باشد. عمیق ترین و بیشترین نفوذ را در پوست دارد و می تواند گزینه مناسبی برای پوست های تیره باشد. همچنین برای کسانی که تمایل دارند بعد از برنزه کردن و یا سولار، لیزر انجام دهند مناسب میباشد.

میزان درد در لیزر موهای زائد در این دو دستگاه چگونه است؟

دو دستگاه نام برده از تکنولوژی های تابش و کولینگ استفاده می کنند. که علاوه بر اینکه اشعه لیزر با بهترین شکل به پوست نفوذ می کند فولیکول‌های مو را از بین میبرد. ولی به عصب های اطراف و بافت های اطراف فولیکول هیچ گونه آسیبی نمی رساند. بنابراین دردی به وجود نخواهد آمد.

دستگاه لیزر دایود

این دستگاه دارای طول موج ۸۰۰ نانومتر می باشد. طول موج در این دستگاه در ملانین پوست نسبت به دستگاه الکساندرایت کمتر می باشد. اما عمق نفوذ آن بیشتر است.
از ویژگی‌های بارز این دستگاه این است که با پوست ایرانی ها سازگاری مطلوبی دارد. همچنین این دستگاه دارای تنظیماتی است که برای از بین بردن موهای زائد برای پوستهای تیره نیز مناسب است.
از دیگر ویژگی های این دستگاه تکنولوژی خنک کنندگی سطح پوست در زمان لیزر می باشد.

دستگاه IPL

در این دستگاه که مناسب پوست های روشن و نیز تیره می باشد از فلش لامپ های زنون استفاده شده است. کاربردهای مختلفی را روی پوست دارد در این دستگاه، تکنسین آن مناسب ترین فیلتر را برای نتیجه بهتر پوست شما انتخاب می کند. همچنین از این دستگاه برای جوانسازی پوست و از بین بردن لکه ها استفاده می شود.
همچنین از کم خطر ترین دستگاه ها برای از بین بردن موهای زائد بدن می باشد که به وسیله گرما و بدون هیچ گونه سوختگی موهای زائد را از بین میبرد.( نقش متخصص لیزر در این دستگاه بسیار مهم است)
این نکته را در نظر بگیرید که اگر مایلید از این روش استفاده نمایید از کلینیک معتبر استفاده کنید تا دچار سوختگی  احتمالی نشوید.

لیزر ND:YAG

این دستگاه از موثرترین و بهترین دستگاه‌های موجود برای افراد با پوست تیره می باشد. طول موج در این دستگاه دارای پرتوی مادون قرمز بیشتری می باشد که ملانین پوست را نادیده گرفته و فولیکول های مو را از بین میبرد.

از این لیزر همچنین برای از بین بردن لکه های پوستی جای خالکوبی استفاده می شود.
در این نوع از لیزر در ابتدا به پوست بدن لوسیون زده می شود که دارای کربن است. این لوسیون به فولیکول پوست نفوذ کرده و بعد از آن طول موج های لیزر ND:YAG جذب می شود. این امر باعث از بین رفتن مو میگردد.

این دستگاه نسبت به دستگاه های دیگر ممکن است ناراحتی پوستی بیشتری را ایجاد کند.

هزینه لیزر موهای زائد

با تکمیل فرم این وبلاگ مشاوره رایگان دریافت نمایید!

 

کدام دستگاه لیزر برای پوست شما مناسب تر است؟

همانطور که گفته شد در آن دو دستگاه برای هر نوع پوست و موی مناسب است. ولی اگر بخواهیم جداگانه توضیح بدهیم باید بگوییم که اگر دارای موی بور و روشن هستید یکی از مناسب ترین دستگاه ها لیزر الکساندرایت کندلا است.

دستگاه مناسب برای انواع پوست روشن با موهای تیره دستگاه دایود است. همچنین دستگاه الکساندرایت برای پوست های تیره دستگاه نیز بهترین دستگاه ND:YAG میباشد. برای پوست های تیره نباید از لیزر آی پی ال استفاده کرد.

جهت مشاهده هزینه دندانپزشکی سال کلیک کنید

کارت تخفیف دندانپزشکی

شما با داشتن کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز میتوانید کاهش هزینه ۵۰ درصدی تمامی خدمات متنوع درمانی و زیبایی دندان را برای داشتن لبخندی زیباتر و سلامت بیشتر دهان و دندان خود استفاده نمایید. با تهیه کارت تخفیف دندانپزشکی، می‌توانید به راحتی فهرستی از دندانپزشکان متخصص را در اختیار داشته و بهترین گزینه را برای خود انتخاب کنید.

کارت تخفیف دندانپزشکی

کارت تخفیف دندانپزشکی

بیمه دندانپزشکی برای ایمپلنت

با در نظر داشتن هزینه های بسیار بالای ایمپلنت دندان، داشتن بیمه دندانپزشکی برای ایمپلنت که بتواند درصد قابل توجهی از هزینه های بالقوه و مرتبط با آن را پوشش دهد قطعا بسیار کمک کننده خواهد بود. شما با داشتن این بیمه میتوانید به بهترین متخصصان ایمپلنت دسترسی داشته باشید و از خدمات با کاهش هزینه 30 درصدی مهراز کارت برای ایمپلنت و همچنین سایر خدمات با کاهش هزینه 50% بهره مند شوید.

تخفیف کارت پزشکی و دندانپزشکی

شما میتوانید با دریافت تخفیف کارت پزشکی و دندانپزشکی تا 50% در هزینه های درمانی و زیبایی دندانپزشکی خود صرفه جویی کرده و امکان استفاده از خدمات پزشکان و دندانپزشکان متخصص در سراسر کشور را داشته باشید. در نتیجه همه افرادی که نیاز به دریافت خدمات دندانپزشکی دارند میتوانند در رابطه با هزینه های گزاف دندانپزشکی و دریافت خدمات از پزشکان زبده اطمینان خاطر داشته باشند.

دانلود PDF مقاله

نظرات

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 1. سلام.خواستم بابت وبسایت خوبتون ازتون تشکر کنم و امیدوارم باعث ایجاد انگیزه براتون بشه

  1. با سلام متشکرم از توجهتون

  • sarah
  • تیر ۲۰, ۱۴۰۰

  سلام دستگاه لیزر موهای زاید به سیستم بدن آسیب نمیزنه واقعا؟ پوست تیره نمیشه بعد از یه مدت؟

  1. سلام و وقت به خیر دستگاه لیزر موهای زائد قدرت آسیب زدن به بدن رو نداره به دلیل اینکه فقط به ریشه موها نفوذ میکنه نه عمیق تر و بیشتر پس جای نگرانی وجود نداره. در رابطه با تیرگی پوست هم جواب سوالتون منفیه چون این اشعه فقط برای ضعیف کردن فولیکول های مو طراحی شده پس آسیبی برای رنگ و سطح پوست شما نخواهد داشت.

  • fany56
  • شهریور ۱۱, ۱۴۰۰

  من شنیدم رو پوستای روشن لیزر بیشتر جواب میده من رنگ پوستم برنزه به نظرتون جواب میده؟ چطور میتونم با دکترش مشورت کنم؟

   • admin
   • شهریور ۱۱, ۱۴۰۰

   با سلام بله، برای پوست‌های تیره دستگاه دایود بیشتر جواب میدهد. پس ثبت نام در مهرازکارت می‌توانید جهت مشاوره و انجام لیزر، به نزدیک ترین مراکز درمانی و زیبایی مراجعه فرمایید.

.

دریافت مشاوره رایگان درمانی

.