بیمه تکمیلی دندانپزشکی

خدمات بیمه های تکمیلی دندانپزشکی

بیمه تکمیلی دندانپزشکی : اکثر مردم ایران تحت پوشش یکی از بیمه های پایه، تامین اجتماعی، بیمه سلامت یا بیمه نیروهای مسلح هستند.

در اینجا میخواهیم به بررسی انواع خدمات دندانپزشکی تحت پوشش بیمه بپردازیم که چگونه میتوان با حداقل هزینه ،خدمات دندانپزشکی در سطح عالی دریافت نمود:

خدمات دندانپزشکی ارائه شده توسط این بیمه ها، به خدمات عمومی دندانپزشکی محدود می شود.

 

به کجا مراجعه کنیم؟

مراکز درمانی قابل مراجعه، مراکز و کلینیک های عمومی هستند که تعداد مراجعین آنها خیلی زیاد است و به دلیل شلوغی، زمان انتظار در نوبت خیلی طولانی می شود.

در چنین شرایطی برخی افراد با پرداخت هزینه بیشتر، اقدام به استفاده از خدمات بیمه های تکمیلی دندانپزشکی می نمایند.

در این بیمه، گستره ارائه خدمات دندانپزشکی، کمی بیشتر می شود. ولی بیمه های تکمیلی باز هم پاسخگوی نیازهای جامعه امروز نیست. امروزه مردم به جز درمانهای عمومی دندانپزشکی، دنبال خدمات تخصصی و زیبایی دندانپزشکی هستند مانند: ایمپلنت، ارتودنسی، روکش های زیبایی ونیرکامپوزیت و لمینیت دندان و ..

که متاسفانه توسط بیمه های تکمیلی پشتیبانی نمی شوند.

 

خدمات کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز

ایده ها و فکر نو در هر شرایطی به کمک مردم می آید...

شرکت سپهرسازان مهراز، با مطالعه و شناخت نیاز مردم به خدمات مختلف دندانپزشکی و با هدف پوشش ضعف هایی که وجود دارد، در سال ۱۳۸۴ فعالیت خود را آغاز کرد. و روز بروز خدمات باکیفیت تری را با هزینه کمتر ارائه می کند.

کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز با کاهش ۵۰% هزینه های شما، و ارائه تمامی خدمات دندانپزشکی، اعم از خدمات عمومی، تخصصی، و زیبایی، در کلینیک های تخصصی و مطبهای خصوصی دندانپزشکی در خدمت شما عزیزان می باشد.

برای اطلاع از همه مزایای کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز، تعرفه های دندانپزشکی مهرازکارت با ۵۰% کاهش، و مراکز دندانپزشکی طرف قرارداد با مهرازکارت، لطفا کلیک کنید.

هنوز نظری ثبت نشده.