بیمه تکمیلی دندانپزشکی ✅

بیمه تکمیلی دندانپزشکی

اطلاعات مفید از بیمه تکمیلی دندانپزشکی

همانطور می دانید هزینه های دندان پزشکی روز به روز در حال افزایش است و همین امر سبب شده است تا بسیاری از تاافرد نتوانند از خدمات دندانپزشکی بهره مند شود. از این رو اهمیت بیمه تکمیلی دندانپزشکی بیشتر شده است و مردم به دنبال یافتن بهترین بیمه دندانپزشکی هستند. با مهراز کارت همراه باشید تا با اهمیت داشتن بیمه دندانپزشکی آشنا شوید.

منظور از بیمه تکمیلی دندانپزشکی چیست؟

منظور از بیمه تکمیلی دندانپزشکی در کشور ایران این است که شما می توانید با داشتن این بیمه دندانپزشکی تا حد مجازی هزینه های دندانپزشکی را کاهش دهید. با داشتن بهترین بیمه دندانپزشکی شما می توانید به راحتی از همه خدمات دندانپزشکی استفاده نماید.

اما توجه داشته باشید که با داشتن مهرازکارت بدون هیچ سقف و محدودیتی میتوانید از کلیه خدمات دندانپزشکی، پوست و مو،جراحی های زیبایی، روانشناسی و مشاوره و همچنین پزشک زنان،از بهترین خدمات با بالاترین کیفیت و مراجعه به پزشکان متخصص بهره مند شوید.

بیمه تکمیلی دندانپزشکی

 

جهت تهیه بیمه دندانپزشکی و دریافت تخفیف روکش دندان کلیک کنید.

مشاهده هزینه ویزیت پزشک زنان توسط متخصص

بهترین بیمه دندانپزشکی شامل چه خدماتی است؟

 1.  ویزیت بیمار (معاینه و تشخیص)
 2. تجویز دارو
 3. رادیولوژی
 4. آزمایش
 5. کشیدن دندان قدامی
 6. کشیدن دندان خلفی
 7. کشیدن دندان عقل
 8. رادیوگرافی تک‌دندان
 9. جراحی دندان نهفته در نسج نرم و نسج سخت
 10.  جرم گیری
 11. پرکردن تک سطحی
 12. ترمیم دندان
 13. و غیره

جهت تهیه بیمه دندانپزشکی با مشاورین مهراز کارت همراه شوید

خدمات بیمه تکمیلی دندانپزشکی

بیمه تکمیلی دندانپزشکی : اکثر مردم ایران تحت پوشش یکی از بیمه های پایه، تامین اجتماعی، بیمه سلامت یا بیمه نیروهای مسلح هستند.در اینجا میخواهیم به بررسی انواع خدمات دندانپزشکی تحت پوشش بیمه بپردازیم که چگونه میتوان با حداقل هزینه ،خدمات دندانپزشکی در سطح عالی دریافت نمود:

خدمات دندانپزشکی ارائه شده توسط این بیمه ها، به خدمات عمومی دندانپزشکی محدود می شود.

خدمات بیمه تکمیلی دندانپزشکی
خدمات بیمه تکمیلی دندانپزشکی

نحوه ارائه خدمات بیمه دندانپزشکی

درحالت اول برخی از مزاکز دندانپزشکی، تحت پوشش بیمه تکمیلی قراردارند که حین مراجعه به این مراکز و استفاده از خدمات درصدی از هزینه ها را تحت عنوان فرانشیز پرداخت می نماید.درحالت دوم بیمارپس از مراجعه به مراکز تحت پوشش بیمه و پرداخت هزینه کامل ، مدارک را به مرکز بیمه ارائه داده و وجه را استرداد می نماید.

به کجا مراجعه کنیم؟

مراکز درمانی قابل مراجعه، مراکز و کلینیک های عمومی هستند که تعداد مراجعین آنها خیلی زیاد است و به دلیل شلوغی، زمان انتظار در نوبت خیلی طولانی می شود. در چنین شرایطی برخی افراد با پرداخت هزینه بیشتر، اقدام به استفاده از خدمات بیمه تکمیلی دندانپزشکی می نمایند.

 

جهت مشاهده هزینه ویزیت مامایی کلیک کنید

خدمات کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز

 

در این بیمه، گستره ارائه خدمات دندانپزشکی، کمی بیشتر می شود. ولی بیمه های تکمیلی باز هم پاسخگوی نیازهای جامعه امروز نیست. امروزه مردم به جز درمانهای عمومی دندانپزشکی، دنبال خدمات تخصصی و زیبایی دندانپزشکی هستند مانند: ایمپلنت، ارتودنسی، روکش های زیبایی ونیرکامپوزیت و لمینیت دندان و ..

که متاسفانه توسط بیمه های تکمیلی پشتیبانی نمی شوند.

جهت مشاهده تعرفه دندانپزشکی  کلیک کنید.

بیمه دندان

ایده ها و فکر نو در هر شرایطی به کمک مردم می آید…

شرکت سپهرسازان مهراز، با مطالعه و شناخت نیاز مردم به خدمات مختلف دندانپزشکی و با هدف پوشش ضعف هایی که وجود دارد، در سال 1384 فعالیت خود را آغاز کرد. و روز بروز خدمات باکیفیت تری را با هزینه کمتر ارائه می کند.

کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز با کاهش 50% هزینه های شما، و ارائه تمامی خدمات دندانپزشکی، اعم از خدمات عمومی، تخصصی، و زیبایی، در کلینیک های تخصصی و مطبهای خصوصی دندانپزشکی در خدمت شما عزیزان می باشد.

برای اطلاع از همه مزایای کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز، تعرفه های دندانپزشکی مهرازکارت با 50% کاهش، و مراکز دندانپزشکی طرف قرارداد با مهرازکارت، لطفا کلیک کنید.

۲ دیدگاه برای “بیمه تکمیلی دندانپزشکی ✅

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

50% کاهش هزینه ها!
ویژه استان تهران و البرز

.