بیمه تکمیلی دندانپزشکی ✅

بیمه-تکمیلی-دندانپزشکی

همانطور می دانید هزینه های دندان پزشکی روز به روز در حال افزایش است و همین امر سبب شده است تا بسیاری از تاافرد نتوانند از خدمات دندانپزشکی بهره مند شود. از این رو اهمیتبیمه تکمیلی دندانپزشکی بیشتر شده است و مردم به دنبال یافتن بهترین بیمه دندانپزشکی هستند. با مهراز کارت همراه باشید تا با اهمیت داشتن بیمه دندانپزشکی آشنا شوید.

منظور از بیمه تکمیلی دندانپزشکی چیست؟

منظور از بیمه تکمیلی دندانپزشکی در کشور ایران این است که شما می توانید با داشتن این بیمه دندانپزشکی تا حد مجازی هزینه های دندانپزشکی را کاهش دهید. با داشتن بهترین بیمه دندانپزشکی شما می توانید به راحتی از همه خدمات دندانپزشکی استفاده نماید.

اما توجه داشته باشید که با داشتن مهرازکارت بدون هیچ سقف و محدودیتی میتوانید از کلیه خدمات دندانپزشکی، پوست و مو،جراحی های زیبایی، روانشناسی و مشاوره و همچنین پزشک زنان،از بهترین خدمات با بالاترین کیفیت و مراجعه به پزشکان متخصص بهره مند شوید.

خدمات بهترین بیمه دندانپزشکی

خدمات بهترین بیمه دندانپزشکی

 

جهت تهیه بیمه دندانپزشکی کلیک کنید

بهترین بیمه دندانپزشکی شامل چه خدماتی است؟

 1.  ویزیت بیمار (معاینه و تشخیص)
 2. تجویز دارو
 3. رادیولوژی
 4. آزمایش
 5. کشیدن دندان قدامی
 6. کشیدن دندان خلفی
 7. کشیدن دندان عقل
 8. رادیوگرافی تک‌دندان
 9. جراحی دندان نهفته در نسج نرم و نسج سخت
 10.  جرم گیری
 11. پرکردن تک سطحی
 12. ترمیم دندان
 13. و غیره

خدمات بیمه تکمیلی دندانپزشکی

بیمه تکمیلی دندانپزشکی : اکثر مردم ایران تحت پوشش یکی از بیمه های پایه، تامین اجتماعی، بیمه سلامت یا بیمه نیروهای مسلح هستند.در اینجا میخواهیم به بررسی انواع خدمات دندانپزشکی تحت پوشش بیمه بپردازیم که چگونه میتوان با حداقل هزینه ،خدمات دندانپزشکی در سطح عالی دریافت نمود:

خدمات دندانپزشکی ارائه شده توسط این بیمه ها، به خدمات عمومی دندانپزشکی محدود می شود.

خدمات بیمه تکمیلی دندانپزشکی

خدمات بیمه تکمیلی دندانپزشکی

به کجا مراجعه کنیم؟

مراکز درمانی قابل مراجعه، مراکز و کلینیک های عمومی هستند که تعداد مراجعین آنها خیلی زیاد است و به دلیل شلوغی، زمان انتظار در نوبت خیلی طولانی می شود. در چنین شرایطی برخی افراد با پرداخت هزینه بیشتر، اقدام به استفاده از خدمات بیمه تکمیلی دندانپزشکی می نمایند.

خدمات کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز

در این بیمه، گستره ارائه خدمات دندانپزشکی، کمی بیشتر می شود. ولی بیمه های تکمیلی باز هم پاسخگوی نیازهای جامعه امروز نیست. امروزه مردم به جز درمانهای عمومی دندانپزشکی، دنبال خدمات تخصصی و زیبایی دندانپزشکی هستند مانند: ایمپلنت، ارتودنسی، روکش های زیبایی ونیرکامپوزیت و لمینیت دندان و ..

که متاسفانه توسط بیمه های تکمیلی پشتیبانی نمی شوند.

بیمه دندانپزشکی

ایده ها و فکر نو در هر شرایطی به کمک مردم می آید...

شرکت سپهرسازان مهراز، با مطالعه و شناخت نیاز مردم به خدمات مختلف دندانپزشکی و با هدف پوشش ضعف هایی که وجود دارد، در سال ۱۳۸۴ فعالیت خود را آغاز کرد. و روز بروز خدمات باکیفیت تری را با هزینه کمتر ارائه می کند.

کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز با کاهش ۵۰% هزینه های شما، و ارائه تمامی خدمات دندانپزشکی، اعم از خدمات عمومی، تخصصی، و زیبایی، در کلینیک های تخصصی و مطبهای خصوصی دندانپزشکی در خدمت شما عزیزان می باشد.

برای اطلاع از همه مزایای کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز، تعرفه های دندانپزشکی مهرازکارت با ۵۰% کاهش، و مراکز دندانپزشکی طرف قرارداد با مهرازکارت، لطفا کلیک کنید.

هنوز نظری ثبت نشده.