هزینه روکش دندان با بیمه در رشت

هزینه روکش دندان با بیمه در رشت

هزینه روکش دندان با بیمه در رشت

هزینه روکش دندان با بیمه در رشت بسته به شرکت ارائه‌ دهنده‌ بیمه می‌تواند متفاوت باشد. از آنجایی که یکی از اصلی‌ترین هزینه‌های زندگی ما را هزینه‌های دندان پزشکی تشکیل می‌دهد داشتن یک بیمه دندان برای استفاده از خدمات پرهزینه مثل روکش کردن دندان می‌تواند بسیار مقرون به صرفه باشد‌. علی الخصوص در شهر‌های بزرگی مثل رشت، تهران، مشهد، البرز و… که هزینه‌ها بیشتر از سایر شهرهاست.

با تهیه بیمه دندانپزشکی ، هزینه دندانپزشکی درمانی و زیبایی خود را به شکل چشم گیری کاهش دهید …

روکش دندان در رشت

روکش دندان در حقیقت برای دندان‌های آسیب دیده و پوسیده عمل محافظت را انجام می‌دهد‌، و از نابودی کامل آن‌‌ها پیشگیری می‌کند. روکش‌ها در جنس‌ها و انواع مختلفی مثل پرسلن، زیرکونیا، سرامیک، رزین کامپوزیت، فلز و یا ترکیبی از موارد نامبرده ساخته می‌‌شوند. استفاده هر یک از این موارد با توجه به محل قرارگیری دندان در دهان، میزان در دید بودن دندان، وضعیت بافت لثه، رنگ دندان‌های دیگر شما، مقدار باقی مانده از دندان طبیعی و عملکرد دندان آسیب دیده‌ای که روکش نیاز دارد توسط پزشک انتخاب می‌شود. از آنجایی که روکش دندان جزو خدمات پر هزینه در مراکز دندانپزشکی می‌باشد ما به شما خریداری یک کارت دندانپزشکی و یا بیمه دندانپزشکی در رشت را توصیه می‌کنیم.

هزینه روکش دندان با داشتن مهراز کارت

بیمه دندان در رشت

بیمه دندان امروزه در جهان به شکل گسترده‌ای مورد استفاده قرار میگیرد. این بیمه نامه برای کاهش هزینه‌های دندان پزشکی و در نهایت افزایش سطح سلامت و بهداشت دهان و دندان افراد جامعه به وجود آمده است. شرکت های بسیاری این بیمه نامه را در شهر رشت ارائه میدهند‌. یکی از این شرکت‌ها مجموعه مهراز کارت می‌باشد. شما عزیزان برای خریداری بیمه دندان در وهله اول باید از شرایط خریداری و استفاده از خدمات و تخفیفات شرکت‌های بیمه مطلع شوید.‌ جهت دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه ما را تا انتهای این مقاله همراهی نمایید.

بیمه دندانپزشکی در رشت تمامی هزینه های درمانی و زیبایی دندانپزشکی شما را 30% کاهش میدهد…

هزینه روکش دندان در رشت

با داشتن کارت تخفیف دندانپزشکی در رشت موارد زیر در تعیین هزینه نهایی روکش دندان موثر است:

■ نوع روکش دندان: روکش دندان در جنس‌ها و انواع متفاوتی در مراکز پزشکی مورد استفاده قرار می‌گیرد. و بسته به نوع روکشی که دندانپزشک با توجه به عوامل مختلف دندان شما انتخاب می­کند میتواند تا حدودی متفاوت باشد.

■ لابراتوار دندانپزشک: دندانپزشک پس از درمان دندان و تراشیدن آن دندان‌ها را قالب گیری می­کند. و این قالب را به لابراتوارهای دندانساز ارسال میکند تا روکش دندان شما را بسازند. هزینه‌‌ای که باید جدا برای لابراتوار پرداخت نمایید نیز می‌تواند عامل تاثیر گذاری در قیمت باشد.

■ وضعیت بیمه بیمار: اگر تحت پوشش بیمه باشیم بسته به نوع بیمه و تخفیفات و گستردگی خدمات بیمه هزینه‌های نهایی ما تا حدود زیادی می تواند کاهش پیدا کند. در ادامه مفصل‌تر به بررسی بیمه نامه‌های دندان خواهیم پرداخت‌.

روکش دندان ارزان در رشت

همانطور که می‌دانید در بیشتر مواقع ارزانی روکش‌ها برابر است با کاهش کیفیت مواد مورد استفاده! حال اگر شما می‌خواهید ارزانی و کیفیت را در کنار هم تجربه کنید ما به شما خرید بیمه دندان را توصیه می‌کنیم. شما با خریداری بیمه دندان می‌توانید علاوه بر استفاده از خدمات با کیفیت هزینه کمتری را بپردازید.

تهیه روکش دندان ارزان و با کیفیت با داشتن کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز

هزینه روکش دندان با بیمه در رشت

بسته به قوانین و تخفیفات شرکت ارائه‌ دهنده‌ بیمه، هزینه‌ها میتواند متفاوت باشد. مهراز کارت یکی از شرکت‌‌های ارائه‌ دهنده‌ خدمات روکش دندان‌ها می‌باشد و تمامی هزینه‌های شما را با یک تخفیف ۵۰ درصدی فوق العاده کاهش می‌دهد.

مهراز کارت در رشت

شرکت مهراز کارت در شهر رشت با کلینیک‌ها و مراکز تخصصی و خصوصی متعددی قرارداد دارد. بنابراین شما به راحتی می‌توانید یک کلینیک را با توجه به شرایط خودتان انتخاب نمایید‌. همانطور که می‌دانید کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز فقط در مراکز طرف قرارداد اعتبار دارد و صورت مراجعه شما به سایر مراکز، دیگر تخفیفات شامل حال شما نمی‌شود‌.

تهیه بیمه دندان

به منظور خرید بیمه دندانپزشکی مهراز برای روکش دندان در رشت کافیست مراحل زیر را به ترتیب طی کنید:

■ مراجعه به وب سایت اینترنتی مهراز کارت.

■ مشورت با متخصصان (در صورت نیاز).

■ ثبت اطلاعات خواسته شده.

■ پرداخت حق بیمه.

■ دریافت کارت بیمه درب منزل با ارسال رایگان در کمتر از بیست و چهار ساعت آینده.

همانطور که می‌دانید برای خریداری بیمه دندان از شرکت‌های دیگر باید برای پوشش‌ دهی‌های گسترده‌تر هزینه‌های بیشتری را بپردازید. اما این در حالیست که در شرکت مهراز کارت، شما می‌توانید با پرداخت حق بیمه‌ای ناچیز از تخفیف‌های ۵۰ درصدی برای تمامی خدمات درمانی و زیبایی دندانهایتان استفاده نمایید.

مطالعه درباره انواع روکش دندان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تعرفه
مراکز
اینستاگرام
واتس اپ
خانه