هزینه روکش دندان با بیمه در رشت

هزینه روکش دندان با بیمه در رشت

هزینه روکش دندان با بیمه در رشت

هزینه روکش دندان با بیمه در رشت بسته به شرکت ارائه‌ دهنده‌ بیمه می‌تواند متفاوت باشد. از آنجایی که یکی از اصلی‌ترین هزینه‌های زندگی ما را هزینه‌های دندان پزشکی تشکیل می‌دهد داشتن یک بیمه دندان برای استفاده از خدمات پرهزینه مثل روکش کردن دندان می‌تواند بسیار مقرون به صرفه باشد‌. علی الخصوص در شهر‌های بزرگی مثل رشت، تهران، مشهد، البرز و… که هزینه‌ها بیشتر از سایر شهرهاست.

با تهیه بیمه دندانپزشکی ، هزینه دندانپزشکی درمانی و زیبایی خود را به شکل چشم گیری کاهش دهید …

روکش دندان در رشت

روکش دندان در حقیقت برای دندان‌های آسیب دیده و پوسیده عمل محافظت را انجام می‌دهد‌، و از نابودی کامل آن‌‌ها پیشگیری می‌کند. روکش‌ها در جنس‌ها و انواع مختلفی مثل پرسلن، زیرکونیا، سرامیک، رزین کامپوزیت، فلز و یا ترکیبی از موارد نامبرده ساخته می‌‌شوند. استفاده هر یک از این موارد با توجه به محل قرارگیری دندان در دهان، میزان در دید بودن دندان، وضعیت بافت لثه، رنگ دندان‌های دیگر شما، مقدار باقی مانده از دندان طبیعی و عملکرد دندان آسیب دیده‌ای که روکش نیاز دارد توسط پزشک انتخاب می‌شود. از آنجایی که روکش دندان جزو خدمات پر هزینه در مراکز دندانپزشکی می‌باشد ما به شما خریداری یک کارت دندانپزشکی و یا بیمه دندانپزشکی در رشت را توصیه می‌کنیم.

هزینه روکش دندان با داشتن مهراز کارت

همه چیز درباره روکش دندان و تهیه روکش دندان شکسته جلو با مهراز کارت

بیمه دندان در رشت

بیمه دندان امروزه در جهان به شکل گسترده‌ای مورد استفاده قرار میگیرد. این بیمه نامه برای کاهش هزینه‌های دندان پزشکی و در نهایت افزایش سطح سلامت و بهداشت دهان و دندان افراد جامعه به وجود آمده است. شرکت های بسیاری این بیمه نامه را در شهر رشت ارائه میدهند‌. یکی از این شرکت‌ها مجموعه مهراز کارت می‌باشد. شما عزیزان برای خریداری بیمه دندان در وهله اول باید از شرایط خریداری و استفاده از خدمات و تخفیفات شرکت‌های بیمه مطلع شوید.‌ جهت دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه ما را تا انتهای این مقاله همراهی نمایید.

بیمه دندانپزشکی در رشت تمامی هزینه های درمانی و زیبایی دندانپزشکی شما را 30% کاهش میدهد…

قیمت یک عدد پروتز دندان با داشتن کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز چقدر است؟

هزینه روکش دندان در رشت

با داشتن کارت تخفیف دندانپزشکی در رشت موارد زیر در تعیین هزینه نهایی روکش دندان موثر است:

■ نوع روکش دندان: روکش دندان در جنس‌ها و انواع متفاوتی در مراکز پزشکی مورد استفاده قرار می‌گیرد. و بسته به نوع روکشی که دندانپزشک با توجه به عوامل مختلف دندان شما انتخاب می­کند میتواند تا حدودی متفاوت باشد.

■ لابراتوار دندانپزشک: دندانپزشک پس از درمان دندان و تراشیدن آن دندان‌ها را قالب گیری می­کند. و این قالب را به لابراتوارهای دندانساز ارسال میکند تا روکش دندان شما را بسازند. هزینه‌‌ای که باید جدا برای لابراتوار پرداخت نمایید نیز می‌تواند عامل تاثیر گذاری در قیمت باشد.

■ وضعیت بیمه بیمار: اگر تحت پوشش بیمه باشیم بسته به نوع بیمه و تخفیفات و گستردگی خدمات بیمه هزینه‌های نهایی ما تا حدود زیادی می تواند کاهش پیدا کند. در ادامه مفصل‌تر به بررسی بیمه نامه‌های دندان خواهیم پرداخت‌.

قیمت دندان مصنوعی ژله ای در مشهد با کاهش هزینه کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز

روکش دندان ارزان در رشت

همانطور که می‌دانید در بیشتر مواقع ارزانی روکش‌ها برابر است با کاهش کیفیت مواد مورد استفاده! حال اگر شما می‌خواهید ارزانی و کیفیت را در کنار هم تجربه کنید ما به شما خرید بیمه دندان را توصیه می‌کنیم. شما با خریداری بیمه دندان می‌توانید علاوه بر استفاده از خدمات با کیفیت هزینه کمتری را بپردازید.

تهیه روکش دندان ارزان و با کیفیت با داشتن کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز

هزینه روکش دندان با بیمه در رشت

بسته به قوانین و تخفیفات شرکت ارائه‌ دهنده‌ بیمه، هزینه‌ها میتواند متفاوت باشد. مهراز کارت یکی از شرکت‌‌های ارائه‌ دهنده‌ خدمات روکش دندان‌ها می‌باشد و تمامی هزینه‌های شما را با یک تخفیف ۵۰ درصدی فوق العاده کاهش می‌دهد.

کاهش قیمت دندان مصنوعی فک بالا بدون سقف با کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز

با تکمیل فرم این وبلاگ مشاوره رایگان دریافت نمایید!

 

مهراز کارت در رشت

شرکت مهراز کارت در شهر رشت با کلینیک‌ها و مراکز تخصصی و خصوصی متعددی قرارداد دارد. بنابراین شما به راحتی می‌توانید یک کلینیک را با توجه به شرایط خودتان انتخاب نمایید‌. همانطور که می‌دانید کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز فقط در مراکز طرف قرارداد اعتبار دارد و صورت مراجعه شما به سایر مراکز، دیگر تخفیفات شامل حال شما نمی‌شود‌.

انواع روکش دندان برای زیبایی با مهراز کارت چقدر هزینه دارد؟

تهیه بیمه دندان

به منظور خرید بیمه دندانپزشکی مهراز برای روکش دندان در رشت کافیست مراحل زیر را به ترتیب طی کنید:

■ مراجعه به وب سایت اینترنتی مهراز کارت.

■ مشورت با متخصصان (در صورت نیاز).

■ ثبت اطلاعات خواسته شده.

■ پرداخت حق بیمه.

■ دریافت کارت بیمه درب منزل با ارسال رایگان در کمتر از بیست و چهار ساعت آینده.

همانطور که می‌دانید برای خریداری بیمه دندان از شرکت‌های دیگر باید برای پوشش‌ دهی‌های گسترده‌تر هزینه‌های بیشتری را بپردازید. اما این در حالیست که در شرکت مهراز کارت، شما می‌توانید با پرداخت حق بیمه‌ای ناچیز از تخفیف‌های ۵۰ درصدی برای تمامی خدمات درمانی و زیبایی دندانهایتان استفاده نمایید.

کارت تخفیف دندانپزشکی

شما با داشتن کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز میتوانید کاهش هزینه ۵۰ درصدی تمامی خدمات متنوع درمانی و زیبایی دندان را برای داشتن لبخندی زیباتر و سلامت بیشتر دهان و دندان خود استفاده نمایید. با تهیه کارت تخفیف دندانپزشکی، می‌توانید به راحتی فهرستی از دندانپزشکان متخصص را در اختیار داشته و بهترین گزینه را برای خود انتخاب کنید.

با بیمه دندانپزشکی مهراز انواع روکش دندان ارزان را با کیفیت تهیه کنید!

کارت تخفیف دندانپزشکی

کارت تخفیف دندانپزشکی

تخفیف کارت پزشکی و دندانپزشکی

شما میتوانید با دریافت تخفیف کارت پزشکی و دندانپزشکی تا 50% در هزینه های درمانی و زیبایی دندانپزشکی خود صرفه جویی کرده و امکان استفاده از خدمات پزشکان و دندانپزشکان متخصص در سراسر کشور را داشته باشید. در نتیجه همه افرادی که نیاز به دریافت خدمات دندانپزشکی دارند میتوانند در رابطه با هزینه های گزاف دندانپزشکی و دریافت خدمات از پزشکان زبده اطمینان خاطر داشته باشند.

بیمه دندانپزشکی نامحدود خانواده

بیمه دندانپزشکی نامحدود خانواده با پوشش ۵۰ درصد هزینه های درمانی و زیبایی دندانپزشکی هزینه های سرسام آور این خدمات را کاهش داده و همه اعضای خانواده را بدون در نظر گرفتن محدودیت سنی، مورد حمایت قرار میدهد. از دیگر ویژگی های برتر بیمه دندانپزشکی نامحدود خانواده مهراز کارت میتوان به استفاده نامحدود و بدون سقف و مرز از خدمات اشاره کرد که این امر به این معنی است که شما میتوانید به تعداد دفعات نامحدود و با مبالغ بدون سقف از این خدمات استفاده نمایید.

دیگران مطالعه میکنند:

روکش دندان بدون پایه چطور متصل میگردد؟

عصب کشی دندان و روکش با کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز چقدر هزینه دارد؟

مطالعه درباره انواع روکش دندان

آیا روکش موقت دندان در داروخانه به فروش میرسد؟

منابع: الهام گرفته از مجموعه مقالات بین المللی ISI درباره روکش دندان

دانلود PDF مقاله

نظرات

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 1. من پیش یه دندونپزشکی روکش انجام دادم راضی نیستم ، میخوام مهراز بگیرم شرایطش چیه؟

  1. با سلام با داشتن مهراز کارت میتونید به مراکز درمانی مهراز در رشت مراجعه کنید و مشکل به وجود آمده توسط دندانپزشکتون رو برطرف کنید.

 2. جنس های روکش کدومش بهتره؟ من اطلاعی ندارم

  1. با سلام روکش های دندان انواع متفاوتی دارن که با توجه به شرایط دهان و دندان شما و صلاحدید پزشک براتون تجویز میشه. https://mehrazcard.com/cost-of-veneers/

  • mehri
  • شهریور ۵, ۱۴۰۱

  inke mizanid arzan yani jensesh bade?chejori etemad konim?

  1. با سلام از بابت کیفیت مواد نگران نباشید. مواد مصرفی توسط شرکت مهراز تهیه میشه. ضمنا مهراز کارت یک شرکت 18 ساله با سابقه درخشان هستش :)

 3. سلام کجای رشت کلینیک دارید؟

  1. با سلام لیست مراکز رشت خدمت شما دوست عزیز: https://mehrazcard.com/dental-centers-of-the-cities-are-parties-to-the-mehrazkart-contract/

 4. سلام کاارت مهراز چه خدماتی رو شامل میشه؟

  1. با سلام مهراز کارت تمامی خدمات درمانی و زیبایی دندانپزشکی و همچنین خدمات پوست و مو و زیبایی و … را پوشش میدهد. https://mehrazcard.com/treatment-expenses/ https://mehrazcard.com/the-latest-prices-of-beauty-and-treatment-services/

  • رضا
  • بهمن ۱۰, ۱۴۰۱

  سلام روکش ممکنه بیفته؟

  1. با سلام بله احتمالش هست ولی مشکلی نیست میشه مجدد جایگذاری کرد.

 5. گیلان هم مرکز دارید؟

  1. سلام خیر

.

دریافت مشاوره رایگان درمانی

.