بیمه دندانپزشکی در رشت

بیمه دندانپزشکی رشت

بیمه دندانپزشکی در رشت

بیمه دندانپزشکی چیست ؟

بیمه دندانپزشکی از مهمترین و ضروری ترین خدمات بیمه درمانی می باشد. هر فردی که حتی یک بار دندان درد را حس کرده باشد. می داند که مراجعه به دندانپزشکی در این مواقع امری اجتناب ناپذیر می باشد. هزینه های بالای دندانپزشکی باعث شده تا افراد از رفتن به دندانپزشکی مگر در مواقعی که درد دندان بی قرارشان کرده است صرف نظر کنند. امروزه بیمه های دندانپزشکی در شهرها و نیز بیمه دندانپزشکی در رشت می تواند یکی از راههای ورود به دندانپزشکی با هزینه های کمتر و مناسب تر باشد.

دندانپزشکی ارزان در رشت و بهترین دندانپزشکان رشت

کدام بیمه دندانپزشکی بهتر است؟

اینکه بدانیم کدام نوع از بیمه های دندانپزشکی برایمان بهتر است. و می توانیم آن بیمه را از بین بیمه های دیگر انتخاب کنیم. پوشش آن بیمه است. که چه نوع خدماتی را به مشتریان خود ارائه میدهد.

کاهش هزینه دندانپزشکی با مهراز کارت

چه خدماتی را بیمه دندانپزشکی ارائه می دهد؟

بیمه دندانپزشکی خدماتی را به بیماران ارائه می دهد. که این خدمات شامل جرمگیری دندان، کشیدن دندان، پرکردن دندان، عصب کشی دندان، ارتودنسی، ویزیت و معاینه، رادیوگرافی و دیگر خدمات دندانپزشکی را با توجه به نوع بیمه دندانپزشکی ارائه می دهند.

مشاهده قیمت لیزر موهای زائد با داشتن مهراز کارت

کشیدن دندان

در گذشته یکی از درمان ها برای دندان درد کشیدن دندان بود. که به وسیله انبرهای دستی توسط ارایشگران و یا دیگر افراد دندان کشیده می شد. ولی با پیشرفت علم کشیدن دندان از آخرین راه های تسکین دندان درد است. به همین جهت ترمیم دندان و پر کردن دندان و همچنین درمان ریشه دندان قبل از کشیدن دندان انجام می شود. تا بیمار دندان دائمی خود را نگه دارد و آن را از دست ندهد.

خدمات دندانپزشکی اقساطی در رشت

در چه مواقعی دندانپزشکان باید دندان را بکشند؟

1- فشار دندانی

در هنگام ارتودنسی و یا قرار دادن دندان مصنوعی برخی از دندان هایی که در جای نامناسبی رشد کرده اند. و فشار دندانی برای دندان های دیگر ایجاد می کنند. توسط دندانپزشک کشیده می شوند.

کارت تخفیف دندانچزشکی در مشهد

2- عفونت دندان

زمانی که آسیب دیدگی دندان ها تا ساقه دندان ادامه یابد و عفونت تا مرکز دندان و عصب ها نفوذ کرده باشد. ممکن است که درمان ریشه و ترمیم دیگر برای این دندان بی فایده باشد. در این زمان که عفونت به این شدت زیاد شده است که حتی مصرف کردن آنتی بیوتیک ها دیگر فایده ای ندارد. در این زمان است که دندانپزشک دندان را می کشد تا آسیب دیگری دندان های کناری را تهدید نکند.
کشیدن دندان با تزریق بی حسی موضعی که در اطراف دندان انجام می شود. در بعضی مواقع عفونت دندان به قدری زیاد می شود که دندان لق شده و دیگر در لثه باقی نمی ماند.

دندانپزشکی ارزان رشت

چه چیزهایی باعث آسیب به دندان میشوند ؟

بیمه دندانپزشکی در رشت

بیمه دندانپزشکی در رشت

عصب کشی دندان

عصب کشی دندان چیست و چرا باید عصب کشی کنیم؟

وقتی درد دندان در اثر آسیب و عفونت بوجود آید نشانه آن است که عصب دندان دچار پوسیدگی و یا عفونت شده است. در این موقع است که با مراجعه به دندانپزشک برای رفع دندان درد و نیز پیدا کردن دندان آسیب دیده و در آخر عصب کشی دندان اقدام می کنیم.

قسمت داخلی دندان که نرم می باشد دارای رگهای خونی و عصب می باشد که به آن پالپ دندان می گویند. هر نوع عفونت و آسیب به پالپ دندان باید تمیز و پاکسازی شود.

پس از برداشتن کامل پوسیدگی دندان دندانپزشک کانال ها را با کمک وسیله ای به نام فایل تمیز می کند و با ماده ای به نام سیلر و مواد انتی بیوتیک آن را پوشش می دهد تا هر گونه عفونت های باقی مانده کاملا از بین برود.

تهیه انواع دندان مصنوعی با کاهش هزینه 50 درصدی

پس از این مرحله دندانپزشک یه مدت یک هفته ای به بیمار مهلت می دهد و پس از آن برای پر کردن کامل دندان بیمار را پر می کند.

ارتودنسی دندان ها

یک روشی که برای از بین بردن کجی و ناهنجاری دندان ها استفاده می شود. ارتودنسی دندان ها می باشد. نامرتب بودن دندان ها همچنین دندانپزشکان، فاصله غیرمعمول بین دندان ها را با ارتودنسی درمان می کنند. با بیمه دندانپزشکی در رشت می توان از خدمات ارتودنسی نیز برخوردار شوید.

ارتودنسی دندان را با مهراز کارت با کاهش هزینه چشمگیر تجربه کنید …

ارتودنسی یک راه برای صاف و منظم کردن دندان ها به شکل زیبا و متناسب است. طرح لبخند و جذابیت چهره و همچنین سلامت دندان ها و بهبود یافتن عملکرد دندان ها با ارتودنسی انجام می شود.

طول درمان و اصلاح دندان ها با ارتودنسی از یک سال تا چهار سال بسته به مقدار نامنظم بودن دندان ها ممکن است ادامه یابد. ولی اینکه در اخر کار و مدت زمان لازم برای ارتودنسی دارای دندان هایی مرتب و زیبا می باشید.

مشاهده بیمه دندانپزشکی

ارتودنسی دندان ها به شش حالت و یا شش روش انجام می شود. روش ارتودنسی ثابت، ارتودنسی متحرک، ارتودنسی نامرئی، ارتودنسی دیمون ، ارتودنسی لینگوال، ارتودنسی فانکشنال انجام می شود.

بیمه دندانپزشکی در رشت

چه زمانی نیاز به ارتودنسی دندان دارید؟

این تشخیص که آیا دندان هایتان به ارتودنسی نیاز دارد یا خیر فقط توسط دندانپزشک و متخصص ارتودنسی دندان تعیین می شود. متخصص ارتودنسی با استفاده از قالب گرفتن از دندان ها و عکس های ی که توسط دندانپزشک انجام می شود تشخیص می دهد که به ارتودنسی احتیاج دارید یا خیر. بهترین راه برای اینکه بدانیم دندان هایمان به ارتودنسی احتیاج دارد یا خیر این است که ابتدا با نگاهی به نظم دندان ها و سپس با مراجعه به ارتودنتیست می توان به لزوم ارتودنسی پی برد.

آشنایی با مزایا و معایب کشیدن دندان با کاهش هزینه 50% مهراز کارت

جرمگیری دندان

جرم دندان یا همان پلاک میکروبی دندان لایه ای است چسبنده که شامل باکتری ها می باشد. مانند رسوب نرم روی دندان ها می چسبد اگر در مدت یک تا دو روز این پلاک ها از روی دندان پاک نشوند با بزاق دهان به شکل ماده سختی تبدیل شده و روی دندان به شکل ثابت می چسبد به گونه ای که دیگر با مسواک تمیز نمی شود. این ماده چسبنده با ید توسط دندانپزشک با وسیله های جرمگیری پاک شود.

جرم های دندان روی لثه نیز می چسبد و به رنگ قهوه ای یا سیاه و در برخی به شکل سبز متمایل به سیاه می باشد که این جرم لثه باعث بیماری های مانند لق شدن دندان، تحلیل رفتن استخوان دندان و همچنین بیماری های لثه ای می شود.
این تجمع باکتری ها اگر به موقع پاک نشود به عمق لثه ها نفوذ می کند و باعث تحلیل رفتن لثه می شود.

 

بهترین کلینیک دندانپزشکی رشت

مراجعه به دندانپزشکی ارزان

نظرات

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 1. کجای رشت هستید؟

  1. با سلام لینک لیست مراکز درمانی مهراز کارت در رشت خدمت شما : https://mehrazcard.com/dental-centers-of-the-cities-are-parties-to-the-mehrazkart-contract/

 2. سلام تعرفه های رشت به چه صورتی هستش؟ چجوری میشه کارت رو تهیه کرد؟

  1. با سلام جهت تهیه مهراز کارت روی سایت ثبت نام کنید لطفا. لینک لیست تعرفه های مهراز کارت در رشت خدمت شما: https://mehrazcard.com/the-latest-dental-tariff-in-rasht-and-mashhad/

 3. سلام میشه بگید چجوری میتونم کارت مهراز رو بخرم و خدماتتون فقط شامل دندانپزشکیه؟

  1. با سلام خدمات مهراز کارت در زمینه دندانپزشکی درمانی و زیبایی و همچنین زیبایی پوست و مو هستش و البته با کاهش 30 تا 50 درصدی هزینه ها. جهت تهیه مهراز کارت روی سایت ثبت نام کنید لطفا. با تشکر.

 4. مراکزی که در رشت با مهراز قرارداد دارند کجاست؟

  1. با سلام لیست مراکز درمانی مهراز کارت در رشت خدمت شما: https://mehrazcard.com/dental-centers-of-the-cities-are-parties-to-the-mehrazkart-contract/

 5. سلام من چجوری میتونم مهراز کارت رو خریداری کنم؟

  1. با سلام جهت تهیه مهراز کارت میتونید به صورت تلفنی و یا از طریق سایت اقدام به ثبت نام کنید.

دریافت مشاوره رایگان درمانی

.