مهراز کارت خوبه؟

مهراز کارت خوبه؟

مهراز کارت خوبه؟

مهراز کارت ، کارت تخفیف با کاهش 50% هزینه ها و بدون سقف !!!

آیا مهرازکارت خوبه ؟ شاید بهتر باشد خودتان با خواندن این مطلب جواب سوال را پیدا کنید! مهراز کارت بیش از 300 مرکز دندانپزشکی فعال در استان تهران و البرز ، مشهد و رشت دارد که می توانید بهترین دندانپزشک را در نزدیکترین محل زندگی خود انتخاب و از ویزِیت رایگان و درمان های با تخفیف 50 درصدی مهرازکارت برخوردار شوید.

کاهش هزینه بریج دندان (پل دندان) و دندان مصنوعی (پروتز دندان) با مهراز کارت

مهراز کارت با هدف افزایش سلامت دندان ها و بهداشت در جامعه این تخفیف ویژه را برای هموطنان خود ارائه نموده است. خدمات کارت مهراز از سال 1384 تا به امروز علاوه بر دندانپزشکی شامل خدمات پوست و مو و زیبایی ، خدمات مشاوره ای و روانشناسی، خدمات تفریحی مانند استخر با کیفیت بالا را در استان های تهران و البرز و مشهد و رشت می باشد.

مراجعه به دندانپزشکی اطفال ارزان

اگر می خواهید دندان های پوسیده خود را با کاهش هزینه 50 درصدی درمان کنید، یا اگر می خواهید از خدمات ایمپلنت، لمینت و ارتودنسی، عصب کشی، کشیدن دندان، کامپوزیت و دیگر خدمات دندانپزشکی با کاهش 50 درصدی بهره مند شوید به لینک زیر مراجعه نمایید و از مشاوره رایگان مشاوران ما استفاده نمایید و برای خرید مهراز کارت اقدام کنید.

مشاهده بیمه دندانپزشکی و خدمات زیبایی با تخفیف و هزینه دندانپزشکی با تخفیف

ارتودنسی دندان را با مهراز کارت با کاهش هزینه چشمگیر تجربه کنید …

مهراز کارت خوبه؟؟

مهراز کارت خوبه؟؟

مزایای کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز

1- کاهش هزینه های دندانپزشکی تا 50 درصد

پس از خرید کارت عضویت مهرازکارت که اعتبار سالانه دارد می توانید برای هزینه های دندانپزشکی خود تا 50 درصد تخفیف را دریافت کنید. برای درمان دندان های خود می توانید به مراکز و کلینیک های دندانپزشکی و مطب های دندانپزشکی معتبر که با شرکت مهراز طرف قرارداد هستند مراجعه نمایید. شهرهای تحت پوشش مهراز کارت استان تهران و البرز ، مشهد و رشت می باشد.

کاهش هزینه لامینت دندان با کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز

2- خدمات بدون سقف مهرازکارت

از برترین مزایای مهرازکارت این است که برای ارائه خدمات خود سقفی ندارد. این بدان معنی است که تا زمانی که کارت مهراز شما اعتبار دارد می توانید از خدماتی که مهراز کارت ارائه می دهد بدون سقف و بدون محدودیت مبلغ استفاده نمایید.

بهترین بیمه دندانپزشکی | بیمه دندان

بهترین کارت تخفیف دندانپزشکی کدام است؟

3- مراجعه به مراکز درمانی معتبر در نزدیکترین محل زندگی شما

پس از عضویت مهرازکارت و صادر شدن کارت مهراز شما در کمتر از چند ساعت ، مشاورن ما تمامی اطلاعات مراکز درمانی اعم از دندانپزشکی و خدمات زیبایی و روانشناسی و … را در اختیار شما قرار داده که می توانید به نزدیکترین مرکز به محل زندگی خود مراجعه نمایید و خدمات خود را دریافت کنید.

4- پرداخت اقساطی بعضی از هزینه های دندانپزشکی

از شرایط ویژه ای که مهراز کارت برای مشترکین خود قرار داده است پرداخت بعضی از هزینه های دندانپزشکی به صورت اقساطی می باشد. این خدمات شامل ارتودنسی و ایمپلنت می باشد. به دلیل بالا بودن هزینه های ایمپلنت و ارتودنسی مهرازکارت برای راحت تر کردن پرداخت هزینه های ارتودنسی و ایمپلنت شرایطی را فراهم نموده است که مشترک گرامی بتواند هزینه های این دو درمان را به صورت اقساط و طی طول درمان بپردازد.

5- ارائه خدمات دندانپزشکی با دندان پزشکان باتجربه در مطب های خصوصی

* تمامی مراکز درمانی که با مهرازکارت قرارداد دارند از امکانات و تجهیزات مناسب و به روز برخوردار می باشند.
* تمامی این مراکز از بهداشت کامل و با کیفیت عالی بهره مند هستند.
* پزشکان در مطب ها از مواد مصرفی استاندارد استفاده می کنند و بین بیمار آزاد و بیماری که با مهراز کارت مراجعه کرده است هیچ تفاوتی وجود ندارد.
* همه دندانپزشکانی که با مهرازکارت طرف قرارداد هستند دارای پروانه مطب و همچنین باتجربه و مهارت می باشند.

محبوب ترین عمل های زیبایی کدامند؟

خدمات دندانپزشکی مهراز کارت

لامینت دندان با مهراز کارت

لامینت برای افرادی که دندان های زردی و یا دو رنگی دارند و یا دندان هایشان دچار شکستگی و یا ترک خوردگی شده است برای ترمیم و زیبا تر شدن دندان ها از لامینت استفاده می شود. با مهراز کارت می توانید تا 50 درصد هزینه لامینت را کاهش دهید. به دندان هایی که با لامینت اصلاح می شوند به آن اصلاح طرح لبخند و یا لبخند هالیوودی گفته می شود. برای اصلاح لامینت باید قسمتهایی از دندان تراشیده شود.

کامپوزیت دندان

از دیگر خدمات دندانپزشکی زیبایی کامپوزیت می باشد. کامپوزیت نیز مانند لمینت برای اصلاح های نامنظمی دندان ها و نیز اصلاح طرح لبخند استفاده می شود. برای کامپوزیت دندان مانند لمینت به تراشیدن دندان ها نیازی نیست. کامپوزیت دندان با یک جلسه انجام می شود.

جرم گیری دندان ها

از دیگر خدماتی که با کارت تخفیف مهرازکارت انجام می شود جرمگیری دندان می باشد. جرم گیری دندان ها برای از بین بردن رسوب های روی دندان می باشد. این رسوبات روی دندان ها و نزدیک به لثه به وجود می ایند که اگر به موقع رسیدگی نشوند و روی دندان ها باقی بمانند هم باعث بوی بد دهان می شود و هم به مروز زمان باعث خوردگی لثه می شود.

ایمپلنت دندان ها با مهراز کارت

ایمپلنت یا همان کاشت دندان از دو قسمت ریشه و تاج دندان ساخته شده است. ریشه ایمپلنت ها از پیچ هایی از جنس تیتانیوم که سازگار با بدن هستند ساخته شده اند. پس از کار گذاشتن ریشه یا همان پیچ ایمپلنت که به استخوان فک جوش خورد تاج دندان ساخته می شود. و روی پایه ایمپلنت گذاشته می شود.

ارزانترین دندانپزشکی

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره ایمپلنت دندان کلیک کنید …

بریج دندان

از دیگر خدمات مهراز کارت بریج دندان می باشد. بریج در واقع همان پل دندانی است که فضای خالی دندان را پر می کند. در واقع بریج یک نوع دندان مصنوعی است که به دندان های کناری متصل می شود. و جای دندان خالی را پر می کند.

بیمه دندانپزشکی

بیمه دندانپزشکی مهراز با کاهش هزینه ۵۰ درصدی به عموم مشتریان این اطمینان را بع شما میدهد که بتوانید با کمترین هزینه، سلامت دندان های خود را تضمین کنید.همانطور که میدانید هزینه های مرتبط با خدمات دندانپزشکی در دسته گران ترین خدمات درمانی قرار میگیرد. از این رو داشتن یک بیمه دندانپزشکی جهت کاهش هزینه های این خدمات میتواند در این شرایط بسیار کمک کننده باشد. در نتیجه شما میتوانید با انتخاب یک بیمه دندانپزشکی مناسب هزینه های خود را به طرز قابل توجهی کاهش دهید.

بیمه دندانپزشکی

بیمه دندانپزشکی

بهترین بیمه دندانپزشکی

از مهمترین ویژگی یک بیمه خوب و مناسب برای افرد میتوان به میزان درصد کاهش هزینه های آن اشاره نمود. بیمه دندانپزشکی مهراز با پوشش ۵۰ درصد از هزینه های دندانپزشکی کمک شایانی به کاهش هزینه های دندانپزشکی مینماید. از دیگر ویژگی‌های بهترین بیمه دندانپزشکی می‌توان به انتخاب آسان مراکز درمانی و پزشک و همچنین فرآیند سریع تهیه و ارسال بیمه نامه نیز اشاره کرد، که اینها باعث ارتقای تجربه شما در مراقبت‌های دندان می‌شوند.

تخفیف دندانپزشکی

شما میتوانید با دریافت ۵۰ درصد تخفیف دندانپزشکی در هزینه های درمانی و زیبایی خود صرفه جویی کرده و پس از دریافت کارت تخفیف مهراز از پشتیبانی و مشاوره رایگان نیز بهره مند شوید. با انتخاب این کارت‌، شما می‌توانید از بین شبکه ‌ای از دندانپزشکان معتبر و حرفه‌ای پزشک خود را انتخاب و در سراسر کشور از خدمات آنها استفاده نمایید.

دانلود PDF مقاله

نظرات

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 1. سلام من معصومه اورعی سرمدی میخوام درموردمطلبی حرف بزنم خواستم بدونم دنزی هست که تمام دندانها یکبار مثل اول بشه همه اون خرابه محبت کنید با هزینه جواب بدین.

  1. سلام بله میتونید ایمپلنت انجام بدید روشی دائمی و کاملا طبیعی هستش. جهت کسب اطلاعات بیشتر به لینک زیر مراجعه کنید لطفا. ممنون https://mehrazcard.com/dental-implant-prices/

 2. چجوری میتونم بگیرم این کارتو؟

  1. با سلام جهت تهیه مهراز کارت میتونید از طریق سایت اقدام کنید و یا به صورت تلفنی ثبت نام انجام بدید و طی چند ساعت مهراز کارتتون رو درب منزل دریافت کنید :)

 3. توروخدا بگین

 4. چند باید پول بدی اولش؟

  1. با پرداخت هزینه اولیه به مدت یکسال بدون هیچ سقف و محدودیتی میتونید از مهراز کارت استفاده کنید. و پس از پایان سال اول به مدت چهار سال متوالی در صورت تمایل با پرداخت یک سوم هزینه اولیه میتونید مهراز کارتتون رو تمدید کنید. هزینه اولیه : https://mehrazcard.com/about-us/

 5. هزینه دریافت کارت چقدره؟

  1. با سلام جهت دریافت توضیحات تکمیلی لطفا به صفحه اصلی سایت مراجعه کنید دوست عزیز. https://mehrazcard.com/

 6. سلام کارت مهراز چند بار در طول سال قابل استفاده هستش؟

  1. با سلام مهراز کارت بدون هیچ سقف و محدودیتی تمامی خدمات درمانی و زیبایی دندانپزشکی رو پوشش میده :) https://mehrazcard.com/treatment-expenses/

 7. کارت مهراز برای همه سنین قابل استفاده است؟

  1. با سلام بله. مهراز کارت برای تمامی افراد جامعه در هر سن و شرایطی قابل استفاده هستش.

دریافت مشاوره رایگان درمانی

.

دریافت مشاوره رایگان درمانی

.