ارزان ترین دندانپزشکی

ارزان ترین دندانپزشکی

ارزان ترین دندانپزشکی

با خدمات دندانپزشکی با پوشش بیمه مهرازکارت می توانید ارزان ترین دندانپزشکی را تجربه کنید. با مهراز کارت علاوه بر اینکه می توانید از بهترین خدمات دندانپزشکی استفاده کنید همچنین می توانید با پوشش 50 درصدی تمامی هزینه های دندانپزشکی در هزینه های خود در رابطه با خدمات دندانپزشکی صرفه جویی نمایید…

کاهش هزینه سفید کردن دندان و بریج دندان (پل دندان) با مهراز کارت

کاهش هزینه دندان مصنوعی (پروتز دندان) با مهراز کارت

خدمات دندانپزشکی ارزان می تواند در عین اینکه از کیفیت بالایی برخوردار است حتی در حد استانداردهای جهانی نیز باشد. رضایت مشتریان و نیز استقبال تمامی اقشار مختلف مردم در استفاده از کارت تخفیف مهرازکارت باعث شده تا این شرکت در ارائه خدمات خود روز به روز قدم های بهتری را برای مشتریان خود بردارد.

مشاهده بیمه دندانپزشکی و خدمات زیبایی با تخفیف و هزینه دندانپزشکی با تخفیف

خدمات دندانپزشکی دو نوع است :

1- خدمات دندانپزشکی زیبایی

داشتن لبخند زیبا می تواند اعتماد به نفس هر فردی را مخصوصا در هنگام صحبت کردن و خندیدن بالا ببرد. برای داشتن لبخندی زیبا و بهره مندی از دندان های مرتب و سفید باید مراحلی را طی نمود. در تمامی این مراحل مهرازکارت همراه شماست. برای اطلاع از تعرفه های مهرازکارت به لینک بالا مراجعه نمایید.

"<yoastmark

اصلاح طرح لبخند

داشتن لبخند زیبا چهره افراد را جذاب تر میکند و در نهایت هارمونی زیبایی را به دندان ها می دهد. و شکل و فرم فک و دندان ها به طوری زیبا و متناسب قرار می گیرد. طبق اماری که بدست آمده است افراد معتقد هستند که لبخند یک دارایی مهم اجتماعی محسوب می شود. ارزان ترین دندانپزشکی را می توانید با مهراز کارت تجربه نمایید.
مشکلات دندانی مانند شکستگی دندان ، پوسیدگی دندان ، تغییر رنگ دندان ها، بی نظمی در دندان ها ، فاصله های نامنظم بین دندان ها، تمامی این مشکلات لبخند زیبا را از فرد می گیرد. برای از بین بردن این مشکلات دندانپزشک می تواند بهترین راهکارها را به مشتریان عزیز ارائه دهد.

هزینه های اصلاح طرح لبخند می تواند بسیار سنگین باشد ولی با داشتن مهراز کارت می توانید این هزینه ها را تا حد زیادی کاهش دهید. عواملی که در زیبایی لبخند تاثیر گذار هستند:

علائم پخش شدن عفونت دندان در بدن

1- فرم دندان ها که همان تناسب کوتاه و بلندی دندان ها می باشد

زیبایی افراد متفاوت است و امری نسبی می باشد. در صورت داشتن تناسب در اعضای بدن و صورت زیبایی کاهش و افزایش پیدا می کند. همچنین این تناسب در دندان ها نیز بسیار در زیباییی افراد تاثیر گذار می باشد. متناسب کردن دندان ها یکی از ارزان ترین خدمات دندانپزشکی می باشد.

2- هماهنگی بین خطوط لثه

اگر خط های لثه قرینه و هماهنگ باشد در زیبایی دندان ها موثر است. در غیر این صورت دندانپزشک با قرینه سازی لثه ها زیبایی لبخند را به چهره بر می گرداند.

3- بی منظمی دندان ها

نافرمی و کج بودن دندان ها از مشکلاتی است که در بین افراد شایع می باشد. این نامرتبی دندان ها باعث شده تا حتی در جویدن و خوردن مواد غذایی فرد را دچار مشکلاتی کند. و چون این نامرتبی باعث عدم خوب جویدن غذاها می شود باعث به وجود آمدن مشکلات گوارشی نیز می شود.

4- فاصله های دندانی

دلایل ارثی و مادرزادی و یا در بعضی مواقع کوچک بودن فک و جا نداشتن فضای کافی برای رشد دندان می تواند باعث به وجود امدن فاصله های نامنظم در دندان ها شود. این فاصله ها در بعضی مواقع انقدر کم می شود که باید با ارتودنسی درمان شود. ارتودنسی دندان ها از خدمات درمان دندانی است که طول درمان آن از یک سال تا بیشتر می باشد و فاصله های دندانی و ردیف نبودن دندان ها را تنظیم می کند. اصلاح فاصله های دندانی نیز یکی از ارزان ترین خدمات دندانپزشکی می باشد.

5- نامرتب بودن ارتفاع دندان ها (کوتاه و بلند بودن دندان ها)

مشکل لب پریدگی دندان ها و یا شاید مشکل رشد در دندان ها و یا حتی شکستگی دندان ها باعث می شود که دندان ها کوتاه و بلند شوند. دندان قروچه از مواردی است که دندان ها را از نظر ارتفاعی نامرتب می کند.

اصلاح طرح لبخند چگونه انجام میشود؟

روش های اصلاح طرح لبخند:

1- روش های دندانپزشکی کلینیکی برای اصلاح طرح لبخند
2- روش های طبیعی برای اصلاح لبخند

* بلیچینگ یا سفید کردن دندان به روش کلینیکی

دندان ها به دلایل مختلفی مانند عدم رعایت بهداشت ، مصرف دخانیات ، خوردن قهوه و چای پر رنگ و یا دیگر عوامل می تواند رنگ دندان ها را زرد و یا تیره کند. برای سفید کردن دندان ها می توانید بلیچینگ در دندانپزشکی استفاده کنید. یکی از ارزان ترین خدمات دندانپزشکی که تاثیر زیادی نیز در چهره افرار دارد بلیچینگ می باشد.

کاهش هزینه بلیچینگ دندان ها با مهراز کارت

* بلیچینگ یا سفید کردن دندان به روش خانگی

در روش خانگی مسواک زدن دوبار در روز و نیز مسواک زدن با جوش شیرین و یا سرکه و نمک تا حدود زیادی دندان های زرد شده را سفید می کند.

* باندینگ و یا همان ونیر کامپوزیت

مشکلاتی مانند شکستگی و یا لب پر شدن دندان و لکه دار شدن دندان ها به روش باندینگ می تواند از بین رفته و اصلاح شود. باندیگ در یک جلسه انجام می شود.

مراجعه به دندانپزشکی ارزان

* لامینت دندان ها

لامینت دندان به وسیله یک لایه نازک که از جنس سرامیک است و برای دندان های جلویی به کار می رود انجام میشود. طول عمر لامینت از ونیر کامپوزیت ها خیلی بیشتر می باشد. لامینت دندان ها برای اصلاح فاصله های دندانی و نیز شکستگی و یا ساییدگی دندان ها استفاده می شود. لامینت دندان ها کمی پر هزینه است که می توانید با مهراز کارت با خدمات ارائه شده ارزان ترین خدمات دندانپزشکی آن را تجربه کنید.

تخفیف دندانپزشکی رشت

از خدمات درمانی و ترمیمی دندانپزشکی می توان به ایمپلنت، پر کردن دندان، عصب کشی و اصلاح ریشه ، جراحی لثه ، کشیدن دندان نام برد.

2- خدمات دندانپزشکی درمانی و ترمیمی

مراحل عصب کشی و پرکردن دندان ها

1- در ابتدا دندانپزشک به وسیله امپول بی حسی دندان مورد نظر را بی حس می کند.
2- در این مرحله دندانپزشک به وسیله دریل دندانپزشکی پوسیدگی ها را کاملا برمی دارد.
3- برای چسبیدن مواد پر کننده روی دندان یک نوع ژل اسیدی به نام ژل اچینگ روی دندان و محل خالی شده آن زده می شود.
4- در این مرحله با مواد پر کننده دندان ها پر می شوند.
5- در اخرین مرحله بعد از قرار دادن مواد روی دندان ، دندان ها پولیش می شوند.

تخفیف خدمات دندانپزشکی مشهد

درمان ریشه دندان

برای خارج کردن عصب دندان و درمان ریشه دندان داخل کانال دندان توسط دندانپزشک تمیز می شود و با مواد مخصوص پر می شود. درمان ریشه دندان زمانی انجام می شود که پوسیدگی و یا عفونت به قسمت پالپ دندان رسیده باشد. در این زمان درد زیادی را بیمار احساس می کند که حتی با خوردن مسکن نیز التیام نمی یابد.
درمان ریشه دندان به طور کلی در دو جلسه انجام می شود.

روش های درمان ریشه

* عصب کشی یا اندو دندان
* درمان ریشه مجدد و یا ری اندو

عصب دندان در مرکز دندان به همراه رگ های خونی قرار دارد. زمانی که پوسیدگی ریشه عمیق باشد. حتی کوچکترین ضربه به دندان باعث به وجود امدن ترک روی دندان می شود. احساس درد در هنگام غذا خوردن و یا نوشیدن مایعات سرد و گرم نشانه مشکل در ریشه دندان است.

خدمات دندانپزشکی اقساطی در رشت

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تعرفه
مراکز
اینستاگرام
واتس اپ
خانه