دندانپزشکی مشهد

دندانپزشکی مشهد

دندانپزشکی مشهد

خدمات دندانپزشکی در همه شهرهای ایران در مراکز و کلینیک های دندانپزشکی ارائه می شود. دندانپزشکی در مشهد نیز دارای خدماتی است که در این مطلب به بیان آن خدمات می پردازیم.

ایمپلنت در دندانپزشکی مشهد

از خدمات جدید و کاربردی دندانپزشکی ایمپلنت دندانی است. ایمپلنت از پایه هایی از جنس تیتانیوم که با بدن انسان سازگاری کامل دارد ساخته می شود. این پایه ها در استخوان فک جای گرفته و سپس روکش روی آنها قرار می گیرد.

بیمه دندانپزشکی در مشهد

کاهش هزینه دندانپزشکی با مهراز کارت

مزیت های ایمپلنت دندانی

یکی از مزیت های ایمپلنت دندانی این است که برای کار گداشتن آن در دهان نیازی به تراشیدن دندان های کناری نمی باشد. و در واقع هیچگونه آسیبی به دیگر دندان ها نمی زند.
یکی از بهترین راه حل ها برای جایگزین کردن دندان های از دست رفته ایمپلنت می باشد. ایمپلنت ظاهری طبیعی دارد و با دندان های طبیعی قابل شناسایی نیست. غذا خوردن و صحبت کردن برای کسی که ایمپلنت دارد بسیار راحت و بدون مشکل است.

جهت تهیه بیمه دندانپزشکی کلیک کنید!

جهت مشاهده هزینه برداشتن خال و سایر خدمات زیبایی کلیک کنید!

دندانپزشکی مشهد

دندانپزشکی مشهد

سایر مزایای ایمپلنت دندان

1- زیبا شدن ظاهر دندانی ، ایمپلنت مانند دندان های طبیعی برای بیمار است.
2- راحتی در صحبت کردن ، ایمپلنت مشکلات صحبت کردن با دندان مصنوعی را ندارد.
3- راحتی در هنگام غذا خوردن ، با ایمپلنت غذا خوردن و اشامیدن به سهولت انجام می شود. و سختی های دندان مصنوعی را ندارد.
4- اعتماد به نفس را افزایش می دهد. ایمپلنت لبخند زیبا و دلنشینی را به فرد می بخشد. مانند دندان های طبیعی.
5- دوام بالا، ایمپلنت ها از دوام خوبی برخوردارند و فرد می تواند با مراقبت از دندان های خود تا آخر عمر ایمپلنت های خود را داشته باشد.
6- حفظ سلامت دیگر دندان ها، زمانی که ایمپلنت انجام می ود دندان های کناری هیچ گونه اسیبی نمی بینند.

خرید بیمه دندانپزشکی در مشهد

مطالعه درباره ایمپلنت دندان …

عوارض و معایب ایمپلنت دندانی

پس از انجام ایمپلنت با در نظر گرفتن نوع استخوان و میزان استانه تحمل درد برای هر بیمار، درد و تورم در قسمت جراحی شده ایمپلنت بوجود می آید و طبیعی است. جراح دندانپزشک با تجویز داروها این درد و تورم را کنترل می کند.

دندانپزشکی بیمه مشهد

همه چیز درباره روکش دندان را بدانید …

ایمپلنت در نگهداری استخوان فک

وظیفه استخوان فک محافظت از ریشه دندان ها می باشد. ایمپلنت در نگهداری استخوان فک تاثیر گذار می باشد. همچنین در زیبایی فرد نیز بسیار تاثیر گذار است. ایمپلنت می تواند حجم استخوانی فک را در قسمتی که دندان از بین رفته است حفظ نماید. در سلامت فک و استخوان فک تاثیر گذار باشد.

محدودیت سنی در استفاده و کاشت ایمپلنت در دندانپزشکی مشهد

محدودیت سنی در استفاده و کاشت ایمپلنت برای خانم ها از سنین 16 سالگی و در آقایان از سنین 18 سالگی بدون مانع است.

  دندانپزشکی ارزان مشهد

قیمت دندان مصنوعی ژله ای در مشهد با کاهش هزینه کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز

استفاده از ایمپلنت برای هر فردی ممکن است؟

با توجه به پیشرفتهای انجام شده در علم دندانپزشکی پیوند استخوان برای هر نوع بیمار در هر مدل استخوانی انجام پذیر است.

تهیه انواع دندان مصنوعی با کاهش هزینه 50 درصدی

زمان طول درمان با ایمپلنت در دندانپزشکی مشهد

زمان طول درمان با ایمپلنت دندانی از 3 تا 9 ماه زمان می برد. و در بعضی مواقع طولانی تر نیز می شود. برای اطمینان از موفیقت در درمان با ایمپلنت نیاز است که درمان به طور کامل و در زمان مناسبی انجام شود.
در طول زمان درمان ایمپلنت بیمار از دندان مصنوعی استفاده می کند. شرایط جسمانی هر بیمار به طور مخصوص توسط دندانپزشک بررسی می شود تا مشکلی برای بیمار به وجود نیاید.

بهترین کلینیک دندانپزشکی مشهد

روکش دندانی در دندانپزشکی مشهد

از دیگر خدماتی که در دندانپزشکی در مشهد انجام می شود روکش دندانی است. پروتز های ثابت به انواع روکش ها بریج دندانی ، اینله و آنله و ونیر ها تقسیم می شوند. پروتز های دندانی برای جایگزین کردن یک تا چند دندان استفاده می شود.
پروتز ها استحکام بالایی دارند. همچنین زیبایی طبیعی به چهره فرد می دهند. دندان هایی که درمان ریشه می شوند و سپس با مواد پر کننده پر شوند باید برای استحکام حتما روکش شوند. با انجام روکش دندانی حتی برای دندان هایی که مقدار کمی پوسیدگی داشته اند و پر شده اند کاری ضروری است. زیرا با انجام ندادن روکش عمر دندان پر شده کم می شود یعنی به مرور زمان با با خوردن و اشامیدن مواد دندان پر شده خرد شده و می شکند و حتی قسمتهایی از دندان نیز می شکند.

دوام روکش های دندانی

با توجه به بررسی های انجام شده و لبه های دندان و جنس آلیاژ مورد استفاده شده و همچنین میزان مراقبت از دندان های روکش شده ، روکش های دندان تا مدت 15 سال ماندگاری دارند.

مراجعه به دندانپزشکی ارزان

آشنایی با مزایا و معایب کشیدن دندان با کاهش هزینه 50% مهراز کارت

کارت تخفیف دندانپزشکی

شما با داشتن کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز میتوانید کاهش هزینه ۵۰ درصدی تمامی خدمات متنوع درمانی و زیبایی دندان را برای داشتن لبخندی زیباتر و سلامت بیشتر دهان و دندان خود استفاده نمایید. با تهیه کارت تخفیف دندانپزشکی، می‌توانید به راحتی فهرستی از دندانپزشکان متخصص را در اختیار داشته و بهترین گزینه را برای خود انتخاب کنید.

کارت تخفیف دندانپزشکی

کارت تخفیف دندانپزشکی

بیمه تکمیلی دندانپزشکی

شما با تهیه بیمه تکمیلی دندانپزشکی مهراز مشمول برخورداری از ۵۰ درصد کاهش هزینه خدمات درمانی و زیبایی دندانپزشکی شده و میتوانید از تمامی خدمات دندانپزشکی با هرهزینه ای بدون سقف و محدودیت در سراسر کشور بهره بگیرید. در صورتی که سایر بیمه نامه ها دارای سقف استفاده از خدمات به صورت سالانه هستند. از اصلی ترین مزایای داشتن بیمه تکمیلی دندانپزشکی مهراز این است که می‌توانید با اطمینان بیشتری در مورد پوشش هزینه‌های ناگهانی و گزاف دندانپزشکی خود دست یابید.

تخفیف کارت پزشکی و دندانپزشکی

شما میتوانید با دریافت تخفیف کارت پزشکی و دندانپزشکی تا 50% در هزینه های درمانی و زیبایی دندانپزشکی خود صرفه جویی کرده و امکان استفاده از خدمات پزشکان و دندانپزشکان متخصص در سراسر کشور را داشته باشید. در نتیجه همه افرادی که نیاز به دریافت خدمات دندانپزشکی دارند میتوانند در رابطه با هزینه های گزاف دندانپزشکی و دریافت خدمات از پزشکان زبده اطمینان خاطر داشته باشند.

دانلود PDF مقاله

نظرات

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 1. مشهد برای کودکان هم خدمات دهی دارید؟

  1. با سلام بله در مراکز درمانی مهراز کارت در مشهد دندانپزشکان متخصص اطفال فعال هستن. https://mehrazcard.com/dental-centers-of-mehrazkart-contract-in-mashhad/

 2. کجای مشهد هستش مرکزتون؟

  1. با سلام مهراز کارت در نقاط مختلف استان تهران و البرز و شهرهایی مثل رشت و ساری و مشهد مراکز درمانی زیادی داره. لینک لیست مراکز درمانی مهراز کارت در مشهد خدمت شما ... https://mehrazcard.com/dental-centers-of-mehrazkart-contract-in-mashhad/

 3. سلام هزینه ایمپلنت با مهراز چقدره؟

  1. با سلام مهراز کارت برای انجام ایمپلنت دندان 30% کاهش هزینه براتون داره. جهت کسب اطلاعات بیشتر به لینک زیر مراجعه کنید لطفا ... https://mehrazcard.com/the-latest-dental-tariff-in-rasht-and-mashhad/

 4. لطفا لیست مراکز مشهد رو بفرمایید

  1. با سلام لیست مراکز درمانی مهراز کارت در مشهد خدمت شما: https://mehrazcard.com/dental-centers-of-mehrazkart-contract-in-mashhad/

دریافت مشاوره رایگان درمانی

.

دریافت مشاوره رایگان درمانی

.