خرید بیمه دندانپزشکی در مشهد

خرید بیمه دندانپزشکی در مشهد

هزینه های دندانپزشکی عموما بین 15 الی 20 درصد از همه هزینه های درمانی سراسر کشور را شامل می شود. بعد از هزینه هایی که برای بستری در کشور انجام می شود دومین رتبه از هزینه های درمانی از نظر آماری برای هزینه های دندانپزشکی در کشور می باشد. خرید بیمه های دندانپزشکی در مشهد و دیگر شهرهای کشور باعث می شود تا سنگینی هزینه های دندانپزشکی برای تمامی اقشار جامعه سبک شود تا افراد بتوانند دندانهای خود را بدون دغدغه هزینه درمان کنند.

در شرکتهای بیمه ای، خرید بیمه دندانپزشکی در مشهد و دیگر شهرهای کشور برای افراد و خانواده ها ارائه می شود. خدمات بیمه ای دندانپزشکی که در مراکز تحت بیمه دندانپزشکی انجام می شود. بسیار گسترده و بدون محدودیت می باشد. این خدمات دندانپزشکی شامل ارتودنسی عصب کشی دندان ها (درمان ریشه)، پر کردن دندان، ایمپلنت ، زیبایی دندان ، جرم گیری دندان ها و نیز دیگر خدمات دندانزشکی می باشد.

برای تهیه و اقدام به خرید بیمه دندانپزشکی در مشهد کافی است به قسمت بیمه دندانپزشکی در مشهد  مراجعه نمایید تا همکاران شما را در جهت تهیه و خرید بیمه دندانپزشکی در مشهد راهنمایی نمایند.

کاهش هزینه دندانپزشکی با مهراز کارت

خدماتی که در مراکز تحت بیمه دندانپزشکی قرار می گیرند به شرح زیر می باشد;

1- اتصال ونیر های دندانی

ونیرهای دندانی یکی از پرمتقاضی ترین خدمات دندانپزشکی می باشد. ونیرهای دندانی لایه های نازکی از جنس کامپوزیت و یا پرسلن می باشد که برای پوشاندن معایب ظاهری دندان ها و یا برطرف کردن اسیب دیدگی های دندان استفاده می شود. لمینت های دندانی و نیز کامپوزیت ونیر نیز برای همرنگ ساختن دندان ها و همچنین برای ترمیم و زیبا سازی دندان ها به خصوص دندان های جلویی می باشد.

بهترین کلینیک دندانپزشکی مشهد

2- لمینت های دندان

افرادی که مشکلات دندانی که در زیر به آنها اشاره میشود را در دندان های خود دارند می توانند به وسیله لمینت به راحتی این معایب را اصلاح نمایند

* تغییر رنگ دندان ها که با بلیچینگ و جرم گیری دندان ها نیز برطرف نمی شود
* شکستگی و ترک های دندان
* لب پر شدن دندان ها
* فاصله های دندانی نا متعارف

از ویژگی های لمینت دندانی این است که بسیار شبیه رنگ طبیعی دندان ها می باشند. با این که دوام بسیار زیادی دارند از ضخامت کمی برخوردارند. به ندرت پیش می اید که لمینت دندانی تغییر رنگ بدهد.

جهت تهیه بیمه دندانپزشکی کلیک کنید!

همه چیز درباره روکش دندان را بدانید …

خرید بیمه دندانپزشکی مشهد

خرید بیمه دندانپزشکی مشهد

3-ونیر کامپوزیت

از دیگر خدماتی که با خرید بیمه دندانپزشکی در مشهد می توان استفاده نمود ونیر کامپوزیت می باشد. کامپوزیت ونیر و یا ونیر کامپوزیت یک جایگزین برای لمینت دندانی می باشد. هزینه کامپوزیت دندان نسبت به لمینت دندانی کمتر می باشد. علاوه بر آنکه خدمات بیمه ای هم شامل آن می شود.
این ونیرهای کامپوزیتی همانند لمینت ها همرنگ دندان ها می باشند. و کاربرد آنها نیز شبیه کاربرد لمینت ها می باشد. ماندگاری لمینت نسبت به ونیر کامپوزیت بیشتر است.

مراجعه به دندانپزشکی ارزان

جهت مشاهده هزینه برداشتن خال و سایر خدمات زیبایی کلیک کنید!

4-بلیچینگ دندانی

یکی دیگر از خدماتی که با خرید بیمه دندانپزشکی در مشهد می توان از آن استفاده کرد بلیچینگ دندانی است. افرادی که دندان هایشان به دلایل مختلف دچار تغییر رنگ شده اند. به وسیله بلیچینگ می توانند دو تا سه درجه رنگ دندان های خود را سفید کنند. و از زیبایی و براق شدن دندانهایشان لذت ببرند. بلیچینگ دندان ها در یک جلسه انجام می شود.

دندانپزشکی ارزان مشهد و ارتودنسی دندان را با مهراز کارت با کاهش هزینه چشمگیر تجربه کنید …

5-ترمیم پوسیدگی های دندانی

از بیشترین مشکلات دندان ها پوسیدگی های دندانی است. مخصوصا در دندان های عقبی و پیشین دهان که گیر کردن غذاها بیشتر در آن قسمت ها پیش می آید. پوسیدگی های وسیع که باعث می شوند که قسمت زیادی از تاج دندان ها را از بین برده است. پس از برداشتن کامل پوسیدگی ها به وسیله مواد پر کننده پر می شوند. برای استحکام بیشتر و ماندگاری پرشدگی دندان از روکش های دندانی استفاده می شود. روکش دندان می تواند عمر دندان های پر شده را تا 5 سال بیشتر کند.

دندانپزشکی در مشهد

قیمت دندان مصنوعی ژله ای در مشهد با کاهش هزینه کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز

6-روکش دندان

یکی دیگر از خدماتی که با خرید بیمه دندانپزشکی در مشهد ارائه می شود روکش دندان است. هنگامی که پوسیدگی های دندان گسترده شود پس از پرکردن دندان ها و ترمیم کانال ریشه متخصصان دندانپزشک دندان ها را روکش می کنند.

تهیه انواع دندان مصنوعی با کاهش هزینه 50 درصدی

7-بازسازی دندان ها یا بیلداپ

همانگونه که در قسمت روکش دندان ها بیان شد. بازسازی دندان ها از پیشگیرانه ترین کارها در دندانپزشکی می باشد. در این روش به وسیله موادی مانند کامپوزیت قسمت های مانده تاج دندان را بازسازی می کنند.

8-ترمیم به روش اینله و آنله

دو روش برای ترمیم دندان های خلفی اینله و آنله می باشد. برای دندان هایی که در قسمتهای جونده و لبه های دندان دچار آسیب دیدگی شده اند. این نوع ترمیم به کار می رود. دندان های آسیابی که دچار ساییدگی و لب پریدگی و شکستگی شده اند. به وسیله مواد کامپوزیتی و یا مواد آمالگام اینله و انله می شوند. این ترمیم در یک تا دوجلسه انجام می شود. و در صورت نیاز برای ترمیم های بیشتر قالب گیری انجام شده و برای ساخت به آزمایشگاه دندانسازی فرستاده می شود.

9-بریج دندان

یکی دیگر از خدماتی که به وسیله خرید بیمه دندانپزشکی در مشهد به بیمه شدگان ارائه می شود بریج دندان است. روشی برای جایگزین کردن دندان های از دست رفته بریج دندان یا همان پل دندان است. در این روش دندانی یک یا دو و یا سه دندان مصنوعی به جای دندان های از بین رفته قرار می گیرند.

مطالعه درباره ایمپلنت دندان …

آشنایی با مزایا و معایب کشیدن دندان با کاهش هزینه 50% مهراز کارت

نظرات

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 1. مطب های مشهد بلیچینگ هم انجام میدن؟

  1. با سلام بله انجام میشه. لیست مراکز مهراز در مشهد خدمت شما : https://mehrazcard.com/dental-centers-of-mehrazkart-contract-in-mashhad/

 2. من میخوام روکش انجام بدم آیا با مهراز میتونم؟

  1. با سلام بله با مهراز کارت برای انجام روکش دندان 50% کاهش هزینه شامل حالتون میشه. https://mehrazcard.com/cost-of-veneers/

 3. از هر کارتی فقط 1نفر میتونه استفاده کنه؟

  1. با سلام بله هر کارت مخصوص یک نفر هستش و با مشخصات فردی همون شخص صادر میشه.

 4. لمینت دندان با تخفیف مهراز کارت قیمتش چنده؟

  1. با سلام با مهراز کارت میتونید انواع لامینت دندان رو با کاهش هزینه 50% انجام بدید. https://mehrazcard.com/the-cost-of-dental-laminate/

دریافت مشاوره رایگان درمانی

.

دریافت مشاوره رایگان درمانی

.