بهترین دندانپزشکی رشت

بهترین دندانپزشکی رشت

بهترین دندانپزشکی رشت

در این مقاله ویژگی های بهترین دندانپزشکی در رشت را مورد بررسی قرار می دهیم. تا در هنگام انتخاب دندانپزشکی در شهر رشت بتوانید بهترین دندانپزشکی را انتخاب نمایید و از خدمات آن بهره مند شوید.

مشاهده بیمه دندانپزشکی

بیمه دندانپزشکی در رشت

انجام کامپوزیت دندان ارزان در رشت

درمانگاه دندانپزشکی و یا کلینیک دندانپزشکی به ساختمانی گفته می شود که متخصصان دندانپزشک در آنجا به فعالیت مشغول هستند. دندانپزشکان عمومی و همچنین دستیاران دندانپزشک نیز در آنجا به ارائه خدمات رادیولوژی دهان و فک به مراجعین خدمت می کنند.
بهترین دندانپزشکی و کلینیک ها برای اکثر مردم کاربرد دارد. افراد برای انجام دادن مشکلات دندانی خود به این مراکز مراجعه می کنند.

خدمات دندانپزشکی اقساطی در رشت

خدمات مراکز دندانپزشکی و کلینیک های رشت

از خدماتی که در دندانپزشکی انجام می شود به دو گروه خدمات تقسیم می شود. خدمات عمومی و خدمات تخصصی دندانپزشکی. از خدمات عمومی می توان به عصب کشی دندان ها و پرکردن دندان ها و کشیدن دندان و از خدمات تخصصی دندانپزشکی می توان به خدمات ایمپلنت و خدمات زیبایی دندان ها و کاشت دندان اشاره نمود.

1- عصب کشی دندان ها و یا اندو
2- ترمیم و یا پر کردن دندان ها
3- اصلاح نمدن طرح لبخند
4- بستن فاصله های بین دندانی
5- کامپوزیت دندان و یا ونیر کامپوزیت دندانی
6- کاشت دندانی
7- دندانپزشکی اطفال
8- سفید کردن دندان ها و یا بلیچینگ
9- کشیدن دندان های عقل و کشیدن دیگر دندان ها
10- جراحی های لثه
11- مرتب کردن دندان ها و یا همان ارتودنسی

دندانپزشکی ارزان رشت و ارتودنسی دندان را با مهراز کارت با کاهش هزینه چشمگیر تجربه کنید …

مطالعه درباره ایمپلنت دندان …

بیمه دندانپزشکی

بیمه دندانپزشکی

رادیولوژی فک و دهان در بهترین دندانپزشکی رشت

برای مشخص شدن بیماری های لثه و فک و همچنین ریشه دندان ها لازم است که قبل از مراجعه نمودن به دندانپزشک عکس OPG از فک گرفته شود. بهتر است که درمانگاه دندانپزشکی از قسمت رادیولوژی فک و صورت برخوردار باشد تا مراجعه کنندگان در صورت نیاز بتوانند در همان مرکز دندانپزشکی کارهای مقدماتی خود را انجام دهند.

ویژگی های بهترین دندانپزشکی در رشت

1- مشاوره رایگان

مشاوره رایگان دندانپزشکی که باید در اختیار مراجعه کنندگان قرار گیرد.

2- داشتن چندین متخصص

یک مرکز دندانپزشکی خوب باید از چندین متخصص دندانپزشکی در تمامی زمینه های دندانپزشکی را دارا باشد. همچنین یک دندانپزشک عمومی باید همیشه در مرکز دندانپزشکی حضور داشته باشد.
تا مراجعه کنندگان بتوانند از نظر درمانی و نیز از جهت هزینه های درمان اطلاعات لازم را در اختیار بیمار قرار دهد.

کاهش هزینه دندانپزشکی با مهراز کارت

بهترین کلینیک دندانپزشکی رشت

3- ارتباط موثر با مراجعین

ارتباط دندانپزشکان و کارکنان باید با مراجعه کنندگان به گونه ای باشد که احساس راحتی و بدون استرس داشته باشند.

4- رعایت نکات بهداشتی

محیط درمانگاه باید از بهداشت کامل برخوردار باشند.

بهترین دندانپزشکی رشت

بهترین دندانپزشکی رشت

5- مشارکت با بیمه های مختلف در بهترین دندانپزشکی رشت

بهترین مراکز دندانپزشکی باید با انواع بیمه های دندانپزشکی قرار داشته باشد. تا مراجعه کنندگان بتوانند از خدمات بیمه ای خود در آن مرکز استفاده نمایند.

6- مجهز به تجهیزات مدرن

یکی از مهمترین ویژگی های بهترین دندانپزشکی در رشت این است که از تجهیزات مدرن و به روز دندانپزشکی برخوردار است و نیز دندانپزشکان در آن مرکز از روش های درمانی جدید مطلع هستند و آموزش های لازم را در آن موارد جدید گرفته اند.

7- ارائه بهترین راهکارهای مدیریت هزینه های درمان

دندانپزشکان و نیز دستیاران دندانپزشک باید تمامی مواردی را که مراجعه کنندگان می گویند با دقت گوش دهند و نیز در مورد هزینه های دندانپزشکی بهترین گزینه ها را با بیمار در میان بگذارند.

8- رعایت احترام و حقوق بیماران و مراجعین در بهترین دندانپزشکی رشت

9- نوبت دهی منظم و بدون معطلی

مراکز دندانپزشکی خوب باید وقت شناس باشند و برای وقت بیماران ارزش قائل شوند و زمان دقیق تری را برای ویزیت به بیماران بدهند.

درمان بیماران در دندانپزشکی به طور معمول بین 2 تا 4 جلسه انجام می شود. بنابراین مراجعه کنندگان مجبور هستند که در چندین بار به مرکز دندانپزشکی مراجعه کنند. از این رو بهترین دندانپزشکی برای بیمار باید از نطر موقعیت مکانی و نیز در دسترس بودن و مسیریابی بهترین مسیر ها را داشته باشد.

آشنایی با مزایا و معایب کشیدن دندان با کاهش هزینه 50% مهراز کارت

مراجعه به دندانپزشکی ارزان

با تکمیل فرم این وبلاگ مشاوره رایگان دریافت نمایید!

 

کارت تخفیف دندانپزشکی

شما با داشتن کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز میتوانید کاهش هزینه ۵۰ درصدی تمامی خدمات متنوع درمانی و زیبایی دندان را برای داشتن لبخندی زیباتر و سلامت بیشتر دهان و دندان خود استفاده نمایید. با تهیه کارت تخفیف دندانپزشکی، می‌توانید به راحتی فهرستی از دندانپزشکان متخصص را در اختیار داشته و بهترین گزینه را برای خود انتخاب کنید.

کارت تخفیف دندانپزشکی

کارت تخفیف دندانپزشکی

بیمه دندانپزشکی برای ایمپلنت

با در نظر داشتن هزینه های بسیار بالای ایمپلنت دندان، داشتن بیمه دندانپزشکی برای ایمپلنت که بتواند درصد قابل توجهی از هزینه های بالقوه و مرتبط با آن را پوشش دهد قطعا بسیار کمک کننده خواهد بود. شما با داشتن این بیمه میتوانید به بهترین متخصصان ایمپلنت دسترسی داشته باشید و از خدمات با کاهش هزینه 30 درصدی مهراز کارت برای ایمپلنت و همچنین سایر خدمات با کاهش هزینه 50% بهره مند شوید.

خرید بیمه دندانپزشکی

شما میتوانید با خرید بیمه دندانپزشکی مهراز از کاهش هزینه ۵۰ درصدی واقعی برای تمامی خدمات درمانی و زیبایی دندانپزشکی خود بره مند شوید. همچنین از مزایای خرید کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز میتوان به امکان استفاده از خدمات بلافاصله پس از صدور کارت اشاره کرد. همچنین امکان مراجعه به نزدیکترین مراکز درمانی در سراسر کشور جهت استفاده از خدمات را خواهید داشت. برای دریافت این بیمه میتوانید از طریق سایت و شبکه های اجتماعی و یا به صورت حضوری و تلفنی نیز اقدام نموده و در سریع ترین زمان ممکن بیمه نامه خود را در محل مورد نظرتان دریافت نمایید.

دانلود PDF مقاله

نظرات

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 1. دندانپزشکی اطفال هم دارید؟

  1. با سلام بله. دندانپزشکان متخصصین اطفال در مراکز درمانی مهراز فعال هستن. https://mehrazcard.com/pediatric-dental-prices/

 2. شما فقط خدمات دندانپزشکی دارید؟

  1. با سلام با مهراز کارت علاوه بر خدمات دندانپزشکی با کاهش هزینه 50درصدی ، میتونید از خدمات پوست و مو و زیبایی و همچنین مشاوره روانشناسی و پزشک زنان و ... هم با کاهش هزینه 30درصدی استفاده کنید.

 3. سلام دندان نهفته رو هم جراحی میکنید؟

  1. با سلام بله توسط متخصص انجام میشه. https://mehrazcard.com/cost-of-specialized-dental-surgery/

 4. تعرفه خدمات در رشت رو میفرمایید

  1. با سلام لیست تعرفه های خدمات دندانپزشکی در رشت خدمت شما: https://mehrazcard.com/the-latest-dental-tariff-in-rasht-and-mashhad/

.

دریافت مشاوره رایگان درمانی

.