هزینه روکش دندان آسیاب

هزینه روکش دندان آسیاب

هزینه روکش دندان آسیاب

روکش دندان آسیاب بزرگ و آسیاب کوچک

روکش دندان آسیاب بزرگ و آسیاب کوچک برای مقاوم تر شدن دندان های پر شده و عصب کشی شده بسیار مهم است. روکش دندان نوعی پوشش برای دندان است. که دندانپزشک روی دندان های آسیب دیده می گذارد. تا به شکل طبیعی ولی در واقع مصنوعی روی دندان قرار می گیرد. هدف اصلی برای استفاده از روکش دندان افزایش استحکام دندان هاست. البته امروزه برای زیبایی طاهر دندان ها و نیز اصلاح طرح لبخند به کار می رود. هزینه روکش دندان آسیاب نسبت به دندان های جلویی کمتر است.

جهت تهیه بیمه دندانپزشکی و مشاهده هزینه دندانپزشکی با تخفیف کلیک کنید…

کاهش هزینه روکش دندان با مهراز کارت

انواع روکش دندان برای دندان های آسیاب

روکش برای دندان آسیاب بزرگ

دندان های آسیاب بزرگ به دلیل موقعیتی که در دهان دارند خیلی قابل مشاهده نمی باشند. همچنین در زمان جویدن مواد غذایی بیشترین فشار روی این دندان ها می باشد. بنابراین استحکام و مقاوم بودن دندان های اسیاب مهم است. برای روکش این دندان ها بهتر است که از جنس فلز استفاده شود. ولی برای دندان های آسیاب که جلوتر هستند و بیشتر دیده می شوند. بهترین روکش برای این دندان ها روکش فلزی با پوشش سرامیکی می باشد. هزینه روکش دندان آسیاب بزرگ با آسیاب کوچک متفاوت است.

روکش دندان ارزان با مهراز کارت

همه چیز درباره روکش دندان را بدانید…

روکش برای دندان آسیاب کوچک

این نوع دندان های بیشتر از دندان های آسیاب بزرگ رویت می شوند. به دندان های اسیاب کوچک در هنگام جویدن مواد غذایی نیروی زیادی وارد می شود. برای این نوع دندان ها روکش فلزی با پوشش سرامیکی بهترین گزینه است. این نوع روکش از نظر زیبایی و استحکام قابل قبول هستند.

قیمت روکش دندان زیرکونیا

قیمت یک عدد پروتز دندان با داشتن کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز چقدر است؟

بهترین نوع روکش دندان برای دندان های آسیاب

در ادامه توضیحاتی که در مورد انوع روکش های مناسب براب دندان های آسیاب بالا بیان شد. از نظر کاربرد توضیحاتی را نیز اضافه می کنیم. روکش های تمام فلزی برای دندان هایی استفاده می شود که به استحکام و مقاومت بیشتری نیاز دارند. به همین جهت برای دندان های آسیاب بزرگ از روکش های فلزی استفاده می شود. و برای زیبایی آن از پوشش های سرامیکی روی آن کار می شود.

هزینه کشیدن دندان آسیاب

عوارض روکش دندان

از مهمترین عوارض بعد از روکش دندان هابه وجود آمدن التهاب لثه و نیاز پیدا کردن دندان به عصب کشی می باشد. این مواذد در زمانی پیش می آید که روکش دندان به درستی انجام نشده باشد.

کاهش قیمت دندان مصنوعی فک بالا بدون سقف با کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز

جهت خرید روکش دندان فوری با کاهش هزینه 50% با مشاورین مهراز کارت در تماس باشید …

هزینه روکش دندان آسیاب

هزینه روکش دندان آسیاب

* درمان عفونت دندان های روکش شده

1- زمانی که یکی از دندان هایی که در کنار دندان های روکش شده دچار پوسیدگی شود و یا اینکه خود روکش دندان بشکند و یا ترک بخورد. امکان عفونت در دندان روکش شده زیاد است. به همین جهت برای برطرف کردن آن باید روکش دندان برداشته شود. عصب آن درمان شود و پر شده و دوباره روکش شود.

2- پوسیدگی های ثانویه که از کنار دندان روکش شده به وجود می آید. این پوسیدگی در اثر عدم رعایت بهداشت و توسط فرد به وجود می اید. البته این مورد ممکن است در اثر خوب جا نیفتادن روکش دندان به وجود می آید.

قیمت دندان مصنوعی ژله ای در مشهد با کاهش هزینه کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز

علت لق شدن روکش دندان

معمولا دلیل اصلی لق شدن روکش دندان در اثر پوسیدگی ثانویه دندان ها به وجود می آید. در بعضی اوقات به دلیل عدم تراش دقیق روکش دندان و راه نفوذ مواد غذایی به زیر روکش دندان، باعث شده که پوسیدگی گسترده ای در زیر روکش دندان به وجود آید. که در این حالت لق شدن دندان روکش شده به وجود می اید.

نظرات

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 1. سلام به شما سوال داشتم ازتون اینکه روکش دندان بعد از مدتی لق میشه مشکل از درست کار انجام ندادن دکتره یا روکش مشکلی داشته؟ سوال بعدی اینکه مهراز کارت چقدر تخفیف میده من سالها پیش برای یه روکش 3 تومن هزینه کردم الانم لق شده

  1. لق شدن روکش دندان امری طبیعیه و نمیشه گفت مشکل از دندانپزشک و یا مواد روکش دندان بوده. وقتی عمر روکش دندان تموم بشه دچار لقی میشه و باید تعویض بشه. مهراز کارت تمامی خدمات درمانی و زیبایی دندانپزشکی شما رو با 50% کاهش هزینه بهتون ارائه میده. لیست تعرفه انواع روکش دندان رو براتون میذارم لطفا ملاحظه بفرمایید. https://mehrazcard.com/cost-of-veneers/

 2. چه مدل روکشی برای دندون آسیاب بهتره؟

  1. با توجه به اینکه دندانهای آسیاب در زمان خوردن غذاها فشار بیشتری رو متحمل میشن پس روکشی برای این دندان مناسبه که از استحکام و مقاومت بالایی برخوردار باشه.

 3. سلام میشه اطلاعاتی درباره کارت مهراز بدید

  1. با سلام مهراز کارت این امکان رو به شما میده تا تمامی خدمات درمانی و زیبایی دندانپزشکی رو با کاهش هزینه 50% دریافت کنید. https://mehrazcard.com/

 4. روکش برای دندان آسیاب چقدر هزینه داره؟

  1. با سلام با داشتن مهراز کارت انواع روکش دندان با کاهش هزینه 50% ارائه میشه خدمتتون. https://mehrazcard.com/cost-of-veneers/

 5. عصب کشی دندان آسیاب چقدره؟

  1. با سلام لیست تعرفه خدمات عصب کشی با مهراز کارت خدمت شما: https://mehrazcard.com/cost-of-dental-denervation/

 6. روکش چه نوعی دوامش بیشتره؟

  1. با سلام این مورد کاملا بستگی به شرایط دهان و دندانهای شما داره. پیشنهاد میشه در این رابطه حضورا با پزشک مشورت کنید.

 7. خیلی عالی بود ممنون

دریافت مشاوره رایگان درمانی

.

دریافت مشاوره رایگان درمانی

.