آرشیو آموزشی مهراز

کامپوزیت دندان

✔️ کامپوزیت دندان معمولا با هدف افزایش زیبایی و همچنین اصلاح طرح لبخند فرد انجام میشود که موجب رفع نواقص و همینطور سفید و درخشان تر شدن دندانها نیز میگردد.

جرمگیری دندان

✔️ جرمگیری دندان همانطور که از نامش پیداست با از بین بردن پلاک های سطح دندان باعث سفیدتر شدن دندانها خواهد شد.

کشیدن دندان عقل نهفته

✔️ گاهی ممکن است دندان عقل به طور کامل رشد نکرده و از لثه بیرون نزند! در این حالت دندان عقل نهفته نامیده میشود و کشیدن آن مستلزم جراحی دندان است.

کشیدن دندان

✔️ کشیدن دندان همانطور که مزایایی دارد گاهی ممکن است معایبی نیز داشته باشد از جمله جابجایی و نامرتب شدن دندانهای مجاور! در این ویدئو به بررسی مضرات کشیدن دندان میپردازیم!

پیوند لثه

✔️ عمل جراحی پیوند لثه برای افرادی کاربرد دارد که دچار پسروی لثه (تحلیل لثه) شده اند و این امر زیبایی لبخند آنها را مورد توجه قرار داده است!

بریج دندان (پل دندان)

✔️ بریج دندان (پل دندان) زمانی مورد استفاده قرار میگیرد که فرد دچار از دست رفتن دندانی شده است و حالا با استفاده از دندانهای مجاور دندان از دست رفته، به عنوان پایه میتوان دندانی مصنوعی را در فضای خالی لثه جایگذاری نمود.

لامینت دندان

✔️ لامینت دندان عموما جهت زیباسازی لبخند فرد انجام میشود که علاوه بر رفع نواقص احتمالی دندانها موجب سفید تر شدن آنها نیز میگردد. با قالب گیری از دندانهای فرد و انتخاب رنگ توسط خود وی میتوان این روکش سرامیکی زیبا را تهیه نمود.

رعایت بهداشت دهان

✔️ امروزه کمتر کسی را میبینید که زیبایی و سلامت دهان و دندان برایش اهمیتی نداشته باشد. اما بسیاری از ما روش های صحیح مراقبت از دندانها را نمیدانیم! در این ویدئو روش های مراقبت و رعایت بهداشت دهان و دندان را به طور خلاصه مطرح کرده ایم!

پوسیدگی دندان

✔️ متاسفانه پوسیدگی دندان یکی از شایع ترین اختلالات دهان و دندان است که هرچه دیرتر درمان گردد موجب آسیب بیشتر و همچنین نفوذ و گسترش به دندانهای مجاور نیز میگردد.

بهداشت ارتودنسی

✔️ حتما مطلع هستید که در طول درمان ارتودنسی رعایت بهداشت و تغذیه مناسب اهمیت بسیار ویژه ای نسبت به حالت عادی دارد. در این ویدئو روش های مراقبت از ارتودنسی را برایتان آورده ایم!

دریافت مشاوره رایگان درمانی

.

دریافت مشاوره رایگان درمانی

.