روکش دندان زیرکونیا

روکش دندان زیرکونیا

روکش دندان زیرکونیا

روکش دندان به قطعه هایی گفته می شود که روی تاج دندان ها قرار می گیرد تا آن دندان را محکم تر و زیباتر کند. دندان هایی که پوسیدگی های گسترده ای داشته اند و یا عصب کشی شده اند بعد از ترمیم شدن و پر کردن آن دندان مقاومت خود را از دست می دهند. این دندان ها باید حتما با موادی روکش شوند تا دوباره استحکام خود را به دست آورند. روکش دندان زیرکونیا از روکش هایی است که به هر دو نیاز مقاوم بودن و زیبایی روکش ها پاسخ می دهد.

با داشتن بیمه دندانپزشکی میتوانید هزینه دندانپزشکی درمانی و زیبایی خود را تا 50% کاهش دهید …

برخی از انواع روکش های دندان از ترکیبات سرامیکی و یا کامپوزیتی و یا فلزی ساخته می شوند. روکش دندان زیرکونیا از سرامیک شبیه دندان می باشد. در سالهای گذشته انواع مختلفی برای روکش های دندان استفاده میشده است. این روکش ها از جنس فلزهایی مانند طلا و نیکل و کروم ساخته می شد که از استحکام بالایی نیز برخوردار بود. این روکش ها به دلیل ناهمرنگ بودن با دندان ها بیشتر برای دندان های عقبی مورد استفاده بود. ولی به دلیل قیمت بسیار بالای آنها از مورد توجه افراد کمی قرار می گرفت.

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و ساخته شدن روکش های ترکیبی از فلز و سرامیک و رزین رنگ های طبیعی به رنگ دندان دارند و همچنین مقاومت بالایی نیز دارند.

هزینه روکش دندان عصب کشی شده

همه چیز درباره روکش دندان را بدانید…

کارت تخفیف دندانپزشکی

شما با داشتن کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز میتوانید کاهش هزینه ۵۰ درصدی تمامی خدمات متنوع درمانی و زیبایی دندان را برای داشتن لبخندی زیباتر و سلامت بیشتر دهان و دندان خود استفاده نمایید. با تهیه کارت تخفیف دندانپزشکی، می‌توانید به راحتی فهرستی از دندانپزشکان متخصص را در اختیار داشته و بهترین گزینه را برای خود انتخاب کنید.

روکش دندان زیرکونیا

روکش دندان زیرکونیا

روکش زیرکونیا بهتر است یا روکش های دیگر؟

همانطور که بیان شد از بهترین نوع روکش ها و بادوام ترین آنها روکش فلز طلا می باشد. که به دلیل ماندگاری بالا و سازگاری بسیار بالای ان با بدن انسان مورد توجه افراد بود ولی به دلیل قیمت بسیار بالای آن از استقبال کمتری برخوردار بوده است. روکش دندان زیرکونیا به دلیل استحکام بالا و نیز رنگ دلخواه و همچنین قیمت مناسب آن از رایج ترین روکش های دندانی می باشد.

بریج دندان بدون تراش چگونه انجام میشود؟

بیمه دندانپزشکی نامحدود خانواده

بیمه دندانپزشکی نامحدود خانواده با پوشش ۵۰ درصد هزینه های درمانی و زیبایی دندانپزشکی هزینه های سرسام آور این خدمات را کاهش داده و همه اعضای خانواده را بدون در نظر گرفتن محدودیت سنی، مورد حمایت قرار میدهد. از دیگر ویژگی های برتر بیمه دندانپزشکی نامحدود خانواده مهراز کارت میتوان به استفاده نامحدود و بدون سقف و مرز از خدمات اشاره کرد که این امر به این معنی است که شما میتوانید به تعداد دفعات نامحدود و با مبالغ بدون سقف از این خدمات استفاده نمایید.

موارد استفاده از این روکش

روکش دندان زیرکونیا از جنس اکسید زیرکونیوم می باشد. این ماده سازگاری بالایی با بدن انسان دارد. روکش های زیرکونیوم برای پرکردن شیارهای دندان نیز بسیار مناسب است. این روکش نیز برای افرادی که دندان های آنها به سرما و گرما حساس هستند نیز بسیار مناسب است.

متخصص روکش دندان در تهران

عمر روکش دندان چقدر است؟ و به چه عواملی بستگی دارد؟ آشنایی با انواع روکش دندان جلو

مزایای روکش زیرکونیا

در این بخش از مزیت های روکش دندان زیرکونیا گفته می شود تا بتوانید با اطلاعات مناسب آن را انتخاب کنید:

1- دوام بالا و استحکام مناسب
2- برخورداری از مقاومت بالا در برابر فشار و ساییدگی
3- بهره مندی از رنگ های مشابه با رنگ دندان طبیعی
4- برای قرار گرفتن روی دندان ها تراش کمی روی دندان ها داده می شود
5- هیچگونه اسکلت فلزی ندارد تا باعث حساسیت در برخی افراد باشد.
6- تغییر پذیری در رنگ و اندازه
7- سازگاری با بدن انسان
8- عدم اسیب به لثه

قیمت روکش دندان زیرکونیا

قیمت یک عدد پروتز دندان با داشتن کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز چقدر است؟

تخفیف دندانپزشکی

شما میتوانید با دریافت ۵۰ درصد تخفیف دندانپزشکی در هزینه های درمانی و زیبایی خود صرفه جویی کرده و پس از دریافت کارت تخفیف مهراز از پشتیبانی و مشاوره رایگان نیز بهره مند شوید. با انتخاب این کارت‌، شما می‌توانید از بین شبکه ‌ای از دندانپزشکان معتبر و حرفه‌ای پزشک خود را انتخاب و در سراسر کشور از خدمات آنها استفاده نمایید.

تخفیف دندانپزشکی

تخفیف دندانپزشکی

منابع: الهام گرفته از مجموعه مقالات بین المللی ISI درباره روکش دندان

دانلود PDF مقاله

نظرات

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • yashar
  • تیر ۲۵, ۱۴۰۱

  سلام ببخشید روکش متحرک هم داریم؟

  1. با سلام بله برخی روکش های دندان هستن که به صورت موقت و متحرک جایگذاری میشن و فرد هر زمان مایل باشه میتونه از دهان خارجش کنه. https://mehrazcard.com/cost-of-veneers/

 1. momkene dandani ke rokesh shode kharab she?

  1. با سلام بله امکانش هست ولی مسبب این خرابی ، روکش نیست!

 2. چه فرقی با بقیه روکش ها داره؟

  1. با سلام روکش دندان انواع مختلفی داره ولی روکش دندان زیرکونیا علاوه بر زیبایی از مقاومت و طول عمر بالایی برخورداره. https://mehrazcard.com/cost-of-veneers/

 3. قیمت این روکش رو میفرمایید؟

  1. با سلام با مهراز کارت میتونید قیمت انواع روکش دندان رو 50% کاهش بدید. https://mehrazcard.com/cost-of-veneers/

 4. سلام قیمت این روکش با تخفیف مهراز چقدره؟

  1. باسلام با مهراز کارت انواع روکش دندان رو میتونید با کاهش هزینه 50% تهیه کنید. https://mehrazcard.com/cost-of-veneers/

 5. سلام بهترین دکترهای مهراز رو معرفی میکنید

  1. با سلام تمامی پزشکان فعال در مراکز درمانی مهراز کارت متخصص هستن.

 6. میشه یه روکش خوب معرفی کنید که دوام داشته باشه

  1. با سلام توجه داشته باشید که دوام روکش تا حدود زیادی به نحوه مراقبت و رعایت بهداشت دهان و دندان شما بستگی داره. در رابطه با انتخاب نوع روکش هم پیشنهاد میشه حضورا با پزشک مشورت کنید تا با توجه به شرایط دندانهاتون مناسب ترین نوع روکش رو بهتون معرفی کنن.

دریافت مشاوره رایگان درمانی

.

دریافت مشاوره رایگان درمانی

.