متخصص روکش دندان در تهران

متخصص روکش دندان در تهران

متخصص روکش دندان در تهران

بهترین متخصص روکش دندان

در این مطلب به بررسی مهارت های متخصص روکش دندان در تهران می پردازیم. متخصص برای روکش دندان و ترمیم دندانها، به میزان مهارت دندانپزشک از نتیجه کارهای ترمیم که انجام داده است و میزان رضایت بیماران را می توان به خوبی انتخاب کرد. همچنین تخصص دندانپزشک در استفاده از تکنولوژی های نوین در زمینه روکش های دندانی از مهمترین موارد برای انتخاب دندانپزشک متبحر در امر روکش دندان می باشد.

مراجعه به دندانپزشکی ارزان و تهیه روکش دندان شکسته جلو با مهراز کارت

مشاهده بیمه دندانپزشکی و خدمات زیبایی با تخفیف و هزینه دندانپزشکی با تخفیف

درباره لیزر موهای زائد بیشتر بدانید.

روکش سرامیکی دندان

روکش دندان، نوعی ترمیم است که به صورت مصنوعی به جای تاج طبیعی دندان ساخته می شود و روی دندان قرار می گیرد. انواع روکش ها توسط دندانپزشک برای ترمیم دندان ها مورد استفاده قرارمی گیرد.

این نوع روکش به دو صورت دستی و دیجیتالی توسط ازمایشگاه ساخته می شود. امروزه با پیشرفت و گسترش تکنولوژی، روکش های تمام سرامیک به وسیله تکنولوژی CAD/CAM و طراحی سه بعدی ساخته می شود.

به طور کلی دونوع از روکش های تمام سرامیکی وجود دارد، زیرکونیا (zirconia) و نوع دیگر ای-مکس (E-MAX) است.

آشنایی با انواع روکش دندان جلو

هزینه عصب کشی دندان و روکش با کاهش هزینه مهراز کارت چقدر است؟

مزایای روکش دندان تمام سرامیکی

این روکش به دلیل زیبایی و ظاهر طبیعی که دارد بسیار مشابه با دندان های طبیعی است. از این نوع روکش برای ترمیم و بستن فاصله بین دندان ها و همچنین برای ترمیم دندان های لب پر شده و دندان های ترک خورده و شکسته استفاده می شود.

این نوع روکش از موادی بسیار نازک ساخته شده به همین جهت از نظر رنگ و همچنین انعکاس نور طبیعی تر و درخشان تر از موارد دیگر می باشد. مواد این نوع روکش با بدن انسان سازگاری مناسبی دارد و بافت های دهان و لثه به آن واکنش غیر معمول نشان نداده و دچار التهاب و خارش و دیگر موارد تحریک نمی شوند.اگر دندانپزشک معالج از فناوری دیجیتال برای ساخت روکش سرامیک استفاده نماید پروسه درمان به حداقل زمان ممکن می رسد و می تواند در یک جلسه روکش دندان ها انجام می شود.

***روکش سرامیک در برابر لکه و تغییر رنگ دندان بسیار مقاوم می باشد.***

انواع روکش دندان عصب کشی شده با کاهش هزینه 50 درصدی مهراز کارت

آیا میدانید عمر روکش دندان زیرکونیا بسیار طولانی است؟

متخصص روکش دندان در تهران

متخصص روکش دندان در تهران

معایب روکش تمام سرامیک

با انکه از نظر زیبایی و استحکام ، مقاومت خوبی دارند ولی ممکن است در برابر نیروهای شدید که از جانب دندان های عقبی وارد می شوند، دچار ساییدگی و لب پرشدگی بشوند. روکش جدید زیرکونیا
از مقاومت بیشتری در مقایسه با روکش سرامیکی برخوردار می باشد.

کاهش هزینه ایمپلنت دندان با کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز کارت …

به نظر شما عمر جسب روکش دندان چقدر است؟

مراقبت از روکش سرامیکی دندان

متخصص روکش دندان در تهران روش های مراقبتی را به شما آموزش میدهد. همانند مراقبت از دندان های طبیعی، از دنان هایی که روکش سرامیکی دارند باید مراقبت نمود. به این صورت که روزانه دندان ها دو بار مسواک زده شوند. روزانه حداقل یک بار نخ دندان بکشید. در این صورت می توان طول عمر روکش دندان را طولانی تر نمود.

با تکمیل فرم این وبلاگ مشاوره رایگان دریافت نمایید!

 

متخصص روکش دندان در تهران چه نوع روکش دندانی استفاده می نماید؟

روکش های دندان همانطور که بیان شد از انواع سرامیکی و فلزی و زیرکونیا می باشند. و دندانپزشک خوب باید بتواند از انواع این روکش های دندانی بهره گیرد.
با پیشرفت های تکنولوژی در روکش های دندانی استحکام و طول عمر آنها را افزایش داده است. از بین روکش های دندان، نوع سرامیکی و زیرکونیا استحکام و زیبایی بهتری دارد. روکش زیرکونیا از نطر جنس و متریال استحکام بالایی نسبت به روکش های دیگر را دارد.

خدمات دندانپزشکی ارزان چیست؟

روکش دندان پر شده چگونه جایگذاری میشود؟

مواردی که باید در مورد روکش دندانها بدانید

1- طول عمر روکش های دندان به طور میانگین از ده تا پانزده سال است. البته کیفیت روکش و نیز مراقبت از دندان ها می تواند بر طول عمر روکش دندان بیافزاید.
2- در زمان نصب روکش بر روی دندان ها، حداقل به مدت یک روز باید مراقبت خاص انجام شود. در این مدت 24 ساعت نباید هیچگونه فشاری به دندان ها وارد آید تا به خوبی روی دندان ثابت شود.
3- در زمان روکش دندان احتمال آنکه دندان ها برای مدتی به سرما و گرما حساسیت داشته باشند ولی نگران نباشید که این حساسیت موقتی است.

4- محل روکش دندان جایی برای تجمع انواع باکتری ها می باشد. که با رعایت نمودن بهداشت دندان ها و دهان این باکتری ها از بین رفته و هیچ گاه بوی بد دهان بوجود نمی اید.

5- پس از روکش دندان از مسواک و نخ دندان برای بهداشت دندان ها استفاده نمایید
6- در دوره هایی معین به دندانپزشک مراجعه نمایید.

دندانپزشک خوب در کرج کجاست؟ قیمت روکش طلای دندان چقدر است؟

پین دندان و انواع روکش دندان برای ایمپلنت را بشناسید!

موارد استفاده روکشهای دندان

1- دندان هایی که به دلیل پرکردگی شکننده شده اند.
2- دندان هایی که تاج شان شکسته است. یا آنکه دندان استحکام کافی برای نگه داشتن پرکردگی ها را ندارد.

کارت تخفیف دندانپزشکی

شما با داشتن کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز میتوانید کاهش هزینه ۵۰ درصدی تمامی خدمات متنوع درمانی و زیبایی دندان را برای داشتن لبخندی زیباتر و سلامت بیشتر دهان و دندان خود استفاده نمایید. با تهیه کارت تخفیف دندانپزشکی، می‌توانید به راحتی فهرستی از دندانپزشکان متخصص را در اختیار داشته و بهترین گزینه را برای خود انتخاب کنید.

با بیمه دندانپزشکی مهراز انواع روکش دندان ارزان را با کیفیت تهیه کنید!

کارت تخفیف دندانپزشکی

کارت تخفیف دندانپزشکی

بیمه دندانپزشکی برای ایمپلنت

با در نظر داشتن هزینه های بسیار بالای ایمپلنت دندان، داشتن بیمه دندانپزشکی برای ایمپلنت که بتواند درصد قابل توجهی از هزینه های بالقوه و مرتبط با آن را پوشش دهد قطعا بسیار کمک کننده خواهد بود. شما با داشتن این بیمه میتوانید به بهترین متخصصان ایمپلنت دسترسی داشته باشید و از خدمات با کاهش هزینه 30 درصدی مهراز کارت برای ایمپلنت و همچنین سایر خدمات با کاهش هزینه 50% بهره مند شوید.

تخفیف دندانپزشکی

شما میتوانید با دریافت ۵۰ درصد تخفیف دندانپزشکی در هزینه های درمانی و زیبایی خود صرفه جویی کرده و پس از دریافت کارت تخفیف مهراز از پشتیبانی و مشاوره رایگان نیز بهره مند شوید. با انتخاب این کارت‌، شما می‌توانید از بین شبکه ‌ای از دندانپزشکان معتبر و حرفه‌ای پزشک خود را انتخاب و در سراسر کشور از خدمات آنها استفاده نمایید.

دیگران مطالعه میکنند:

عصب کشی دندان و روکش با کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز چقدر هزینه دارد؟

آیا روکش موقت دندان در داروخانه به فروش میرسد؟

قیمت روکش دندان جلو با بیمه دندنپزشکی مهراز چفدر است؟

همه چیز درباره روکش دندان را بدانید…

قیمت روکش دندان فوری و متحرک با کارت پزشکی مهراز چقدر است؟

منابع: الهام گرفته از مجموعه مقالات بین المللی ISI درباره روکش دندان

دانلود PDF مقاله

نظرات

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 1. سلام هزینه روکش ترمیمی چقدره؟ با تخفیف البته

   • admin
   • شهریور ۱۰, ۱۴۰۰

   با سلام تمامی خدمات دندانپزشکی مهرازکارت با تخفیف 50% می‌باشد. تعرفه دندانپزشکی سال 1400: https://mehrazcard.test-prozhe.ir/%d8%aa%d8%b9%d8%b1%d9%81%d9%87-%d8%af%d9%86%d8%af%d8%a7%d9%86%d9%be%d8%b2%d8%b4%da%a9%db%8c-%d8%b3%d8%a7%d9%84-98/

 2. سلام برای روکش دندان باید چند روز صبر کنیم؟

  1. با سلام این مورد بستگی به حجم سفارش لابراتوار داره.

.

دریافت مشاوره رایگان درمانی

.