خرید بیمه دندانپزشکی رشت

خرید بیمه دندانپزشکی رشت

خرید بیمه دندانپزشکی در رشت

هزینه های دندانپزشکی بخش گسترده ای از هزینه های زندگی خانواده ها را تشکیل می دهد. درصد زیادی از هزینه های درمانی به هزینه های بستری و هزینه های دندانپزشکی مربوط می باشد. حتی در بعضی مواقع هزینه درمان دندان ها بسیار بالاتر از تصور می شود. در اینجا خبر خوبی که می توان شنید خرید بیمه دندانپزشکی در رشت و دیگر شهرها می باشد.

بیمه دندانپزشکی در رشت

با اهمیت دادن به خرید بیمه دندانپزشکی می توان بهترین گزینه های بیمه ای را برای درمان دندان ها انتخاب نمود. بیمه ای که بیشترین پوشش دندانپزشکی را به افراد ارائه دهد. برای انتخاب بیمه دندانپزشکی خود با اطلاع از سقف تعهدات شرکت بیمه ای و نیز خدماتی که در خرید بیمه خود ارائه می دهند بهترین بیمه دندانپزشکی را برای خود و خانواده خود انتخاب کنند.

خدمات دندانپزشکی اقساطی در رشت

طرح های متفاوت بیمه دندانپزشکی

با توجه به استقبال افراد برای تهیه و خرید بیمه دندانپزشکی، افراد سودجو برخی از بیمه های دندانپزشکی نامعتبر که پشتوانه ندارند را به متقاضیان بیمه با ترفندهای کلاهبرداری می فروشند. که برای متوجه شدن از این بیمه های قلابی کمی تحقیق و بررسی کافی است. مراقب افراد سودجو باشید.

کاهش هزینه دندانپزشکی با مهراز کارت

جهت مشاهده هزینه برداشتن خال و سایر خدمات زیبایی کلیک کنید!

خرید بیمه دندانپزشکی رشت

خرید بیمه دندانپزشکی رشت

پوشش های درمانی با خرید بیمه دندانپزشکی

به طور معمول در بیمه های دندانپزشکی پوشش هایی از قبل اماده شده است. که افراد می توانند در زمان انتخاب بیمه خود از آن پوشش ها و خدمات دندانپزشکی مطلع شوند. خدماتی مانند کشیدن دندان ، جرمگیری و بروساژ دندان ها، ترمیم دندان ها، درمان ریشه دندان ، روکش دندان ، پر کردن دندان ها در لیست پوشش های بیمه ای شرکت های بیمه ای قرار دارد.

دندانپزشکی ارزان رشت

هرچقدر این خدمات بیمه ای گسترده تر و با درصد بیشتری باشد مورد استقبال بیشتر مردم قرار می گیرد. همچنین کلینیک هایی که با این نوع بیمه های دندانپزشکی همکاری دارند در انتخاب افراد برای انتخاب شرکت بیمه دندانپزشکی خود تاثیر زیادی دارند.

جهت مراجعه به دندانپزشکی ارزان در رشت کلیک کنید!

خدماتی که دندانپزشکی ارائه می شود:

بهترین بیمه دندانپزشکی رشت

همه چیز درباره روکش دندان را بدانید …

جرمگیری و بروساژ دندان ها

پلاک هایی روی دندان ها طاهر می شوند که به رنگ زرد یا سفید هستند. همراه با بزاق دهان باکتری هایی روی سطح دندان ها می چسبد و باعث بوجود امدن پلاک های دندانی و جرم دندان ها می شود. بعضی از جرم های دندان با استفاده مرتب از مسواک و آب نمک و همچنین استفاده از جوش شیرین از بین می روند. همچنین این مراقبت ها می تواند باعث پیشگیری در بوجود امدن پلاک ها و جرم های دندانی شود.
برخی از این جرم ها باید توسط دندانپزشک برداشته شوند. به دو صورت دستی و با استفاده از دستگاه های اولتراسونیک جرمگیری و بروساژ دندانی انجام می شود.

بهترین کلینیک دندانپزشکی رشت

درمان ریشه دندان

درمان ریشه دندان و خارج نمودن عصب های دندان از کانال دندان ها و تمیز نمودن و پرکردن انخا را درمان ریشه دندان می گویند. یکی از خدماتی که با خرید بیمه دندانپزشکی در رشت می توان از آن استفاده نمود درمان ریشه می باشد. درمان ریشه معمولا در دو جلسه انجام می شود. برای حفظ دندان اصلی و طبیعی این کار انجام میشود. در زمان اصلاح طرح لبخند داشتن دندان های طبیعی بسیار حایز اهمیت است.

تهیه بیمه دندانپزشکی

روکش دندان

پروتز ثابت دندانی یا روکش دندان از خدماتی است که با خرید بیمه دندانپزشکی در رشت انجام می شود. در واقع یک تاج دندانی از جنس فلزی و یا سرامیکی و یا ترکیبی از این دو در آزمایشگاه دندان سازی ساخته می شود. و بر روی دندان ها گذاشته می شود. روکش دندان زمانی استفاده می شود که گستردگی پوسیدگی دندان زیاد باشد. و زمانی که دندان با مواد پر کننده ترمیم شد برای استحکام و نگه داشتن آن مواد پر کننده از روکش دندان استفاده می شود.

بهترین دندانپزشکان رشت

عمر روکش های دندانی

زمانی که دندان روکش شده در دهان دارید باید بیشتر از قبل به آن رسیدگی کنید. مسواک زدن مرتب و روزانه استفاده از نخ دندان و پرهیز از مصرف دخانیات و غذاهای سفت می تواند عمر روکش دندان ها را تا 15 سال افزایش دهد. در صورت مراقبت نکردن از روکش دندان ماندگاری روکش ها تا 5 سال کاهش می یابد.

مراجعه به دندانپزشکی ارزان با بیمه

آشنایی با مزایا و معایب کشیدن دندان با کاهش هزینه 50% مهراز کارت

نظرات

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 1. من از خدمات مهراز استفاده کردم و راضی هستم

  1. با سلام خوشحالیم که از خدمات راضی بودید. در خدمتتون هستیم :)

 2. برای استفاده از خدمات این کارت سقفی تعیین شده؟

  1. با سلام خیر. مهراز کارت بدون هیچ سقف و محدودیتی تمامی هزینه های درمانی و زیبایی دندانپزشکی رو کاهش میده :)

  • زهرا
  • فروردین ۱۶, ۱۴۰۱

  من میخوام از خدمات برای بوتاکس استفاده کنم میشه راهنمایی کنید

  1. با سلام با مهراز کارت جهت استفاده از خدمات پوست و مو و زیبایی 30% کاهش هزینه خواهید داشت. جهت کسب اطلاعات بیشتر به لینک زیر مراجعه کنید لطفا ... https://mehrazcard.com/cost-of-gel-and-botox-injections/

 3. سلام این کارت فقط برای یک نفر قابل استفاده است؟

  1. با سلام بله، هر مهراز کارت مخصوص یک نفر هستش.

دریافت مشاوره رایگان درمانی

.

دریافت مشاوره رایگان درمانی

.