کامپوزیت ارزان | کامپوزیت اقساطی

کامپوزیت ارزان | کامپوزیت اقساطی

کامپوزیت ارزان | کامپوزیت اقساطی

کامپوزیت دندان یک روش برای اصلاح طرح لبخند است که نامنطمی های دندان، شکستگی های دندان و زرد بودن دندان ها را اصلاح میکند. همچنین فاصله بین دندان ها را از بین می برد تا زیبایی متناسبی را به چهره فرد ببخشد.

مشاهده بیمه دندانپزشکی و خدمات زیبایی با تخفیف و هزینه دندانپزشکی با تخفیف

کاهش هزینه بریج دندان (پل دندان) و دندان مصنوعی (پروتز دندان) با مهراز کارت

کامپوزیت چیست؟

به طور کلی کامپوزیت دندان همان ماده ای است که برای پر کردن و ترمیم دندان ها استفاده می شود. کامپوزیت دندان از روشهایی است که بادوام بوده و کم هزینه می باشد. همیشه افراد برای درمان و زیبایی خود به بهترین راه کارها و عین حال ارزان ترین آنها روی می آورند. در اینجا باید بگوییم که کامپوزیت دندان از جمله راه هایی است که ارزان بوده و یا حتی می توانید از کامپوزیت اقساطی نیز برای اصلاح طرح لبخند خود استفاده کنید.

کاهش هزینه کامپوزیت دندان و لامینت دندان با مهراز کارت

درباره لیزر موهای زائد بیشتر بدانید.

کامپوزیت های ارزان و کامپوزیت های گران چه تفاوتی باهم دارند؟

از فاکتورهای مهم در کامپوزیت طول عمر آنها می باشد. همین مورد باعث تغییر و اختلاف قیمت بین کامپوزیت های ارزان و گران می شود. بعضی از کامپوزیت ها زمان بیشتری روی دندان ها مانده و پس از مدتی نیز همانطور مانند اول زیبا و سفید باقی می مانند. این کامپوزیت ها گران تر هستند.
بعضی از کامپوزیت ها مدت زمان کمتری کیفیت و درخشندگی خود را حفظ می کنند. این کامپوزیت ها زودتر از کدر و زرد می شوند. البته طول عمر این کامپوزیت ها به مهارت پزشک نیز بستگی دارد.
کیفیت و مرغوب بودن کامپوزیت در قیمت آن اثر مستقیم دارد. علاوه بر جنس مواد کامپوزیتی موارد بیان شده در زیر نیز در طول عمر کامپوزیت اثرگذار است:

1- مقاوم بودن در برابر تغییر رنگ
2- مقاوم بودن در برابر سائیدگی
3- نیاز به ترمیم
4- مراقبت ها و بهداشت پس از کامپوزیت
5- تخصص و مهارت دندانپزشک در زمان نصب کامپوزیت روی دندان

مراجعه به دندانپزشکی ارزان

درباره پین دندان بیشتر بدانید!

سفید شدن دندان بدون کامپوزیت چگونه انجام میشود؟

مواردی که در بالارفتن یا ارزان بودن کامپوزیت موثر است:

1- هزینه ای که دندانپزشک دریافت میکند. از مهمترین عواملی که در قیمت کامپوزیت اثر می گذارد میزان دستمزد دندانپزشک است.

2- منطقه ای که دندان خود را در آن شهر کامپوزیت می کنید. ممکن است در شهری مانند تهران هزینه کامپوزیت دندان تا حتی دوبرابر هم نسبت به شهرهای کوچک دیگر باشد. البته قابل ذکر است که متخصصین دندانپزشک ماهر و حرفه ای به دلیل امکانات در شهرهای بزرگ، بیشتر در این شهرها مطب دارند و به فعالیت مشغولند.

3- ترمیم همرنگی دندان، از روشهای زیبایی دندان ها برای لبخندی زیبا و دلنشین، کامپوزیت نمودن دندان هاست. از کامپوزیت برای برطرف کردن عیوب ظاهری دندان ها مانند، از بین بردن فاصله های نامنظم دندان ها، لب پریدگی دندان، بلند و کوتاهی دندان ها، لکه های روی دندان ها استفاده می شود.

کاهش هزینه ایمپلنت دندان با کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز کارت …

روش استفاده خمیردندان پولیش دار برای کامپوزیت چگونه است؟

کامپوزیت ارزان | کامپوزیت اقساطی

کامپوزیت ارزان | کامپوزیت اقساطی

انواع کامپوزیت دندان

مواد کامپوزیتی از مواد رزینی هستند که از نظر اندازه ذرات در دسته هایی قرار می گیرند که کاربردهایشان نیز متفاوت است. مواد کامپوزیتی به چهار گروه تقسیم می شوند که در زیر برایتان بازگو میکنیم:

1- کامپوزیت هیبرید
2- کامپوزیت نوع میکروفیلد
3- کامپوزیت نوع نانوفیلد
4- ونیر های IPS

کاهش هزینه لامینت دندان با کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز

ایمپلنت اقساطی | ایمپلنت ارزان

هر نوع از این کامپوزیت ها موارد استفاده متفاوتی دارند. در دندان های جلویی، درخشندگی آن از عامل های مهم است. در دندان های آسیاب و عقب دهان ، استحکام دندان ها اهمیت بیشتری دارد تا بتواند بهتر مواد غذایی را بجود.

بهترین و مناسب ترین کامپوزیت

رنگ کامپوزیت: بعضی از افراد در زمان انتخاب کامپوزیت برای دندان های خود معمولا درخشانترین و و سفیدترین نوع آن را انتخاب می کنند. در صورتی که این کاری اشتباه است. بهترین رنگ کامپوزیت برای دندان ها، کامپوزیتی است که فقط دو درجه از دندان های طبیعی باشد.

با تکمیل فرم این وبلاگ مشاوره رایگان دریافت نمایید!

سفید کردن دندان و کامپوزیت دندان جلو با 50% کاهش هزینه کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز

کارت تخفیف دندانپزشکی

شما با داشتن کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز میتوانید کاهش هزینه ۵۰ درصدی تمامی خدمات متنوع درمانی و زیبایی دندان را برای داشتن لبخندی زیباتر و سلامت بیشتر دهان و دندان خود استفاده نمایید. با تهیه کارت تخفیف دندانپزشکی، می‌توانید به راحتی فهرستی از دندانپزشکان متخصص را در اختیار داشته و بهترین گزینه را برای خود انتخاب کنید.

کارت تخفیف دندانپزشکی

کارت تخفیف دندانپزشکی

بیمه دندانپزشکی برای ایمپلنت

با در نظر داشتن هزینه های بسیار بالای ایمپلنت دندان، داشتن بیمه دندانپزشکی برای ایمپلنت که بتواند درصد قابل توجهی از هزینه های بالقوه و مرتبط با آن را پوشش دهد قطعا بسیار کمک کننده خواهد بود. شما با داشتن این بیمه میتوانید به بهترین متخصصان ایمپلنت دسترسی داشته باشید و از خدمات با کاهش هزینه 30 درصدی مهراز کارت برای ایمپلنت و همچنین سایر خدمات با کاهش هزینه 50% بهره مند شوید.

زیبایی دوچندان لبخند شما با کامپوزیت دندان ارزان با بیمه دندانپزشکی مهراز

بیمه دندانپزشکی نامحدود خانواده

بیمه دندانپزشکی نامحدود خانواده با پوشش ۵۰ درصد هزینه های درمانی و زیبایی دندانپزشکی هزینه های سرسام آور این خدمات را کاهش داده و همه اعضای خانواده را بدون در نظر گرفتن محدودیت سنی، مورد حمایت قرار میدهد. از دیگر ویژگی های برتر بیمه دندانپزشکی نامحدود خانواده مهراز کارت میتوان به استفاده نامحدود و بدون سقف و مرز از خدمات اشاره کرد که این امر به این معنی است که شما میتوانید به تعداد دفعات نامحدود و با مبالغ بدون سقف از این خدمات استفاده نمایید.

مطالعه مطالب مرتبط:

روش استفاده پودر سفید کننده دندان برای کامپوزیت

سفید شدن دندان بدون کامپوزیت چگونه انجام میشود؟

آموزش روش های رفع زردی کامپوزیت دندان در خانه

منابع: الهام گرفته از مجموعه مقالات بین المللی ISI درباره کامپوزیت دندان

دانلود PDF مقاله

نظرات

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 1. رنگ کامپوزیت روی قیمت تاثیر داره؟

   • admin
   • شهریور ۱۱, ۱۴۰۰

   با سلام خیر، تاثیری ندارد.

  • صبا
  • شهریور ۸, ۱۴۰۲

  سلام کامپوزیت باعث بوی بد دهان میشه؟

  1. با سلام در صورتی که بهداشت دهان و دندان به درستی رعایت بشه خیر.

.

دریافت مشاوره رایگان درمانی

.