کارت دندانپزشکی

کارت دندانپزشکی

کارت دندانپزشکی

امروزه با توجه به افزایش سطح آگاهی‌ اهمیت حفظ بهداشت و سلامت دهان و دندان و افزایش هزینه‌های درمانی آن، کارت دندانپزشکی کاربرد گسترده‌ای در زندگی ما یافته است.

از آنجا که هزینه‌های دندان پزشکی بسیار بالاست. و شرکت‌های بیمه پشتیبانی گسترده‌ای از خدمات درمانی آن ندارند. برخی از شرکت‌های خصوصی شروع به ارائه کارت‌های دندانپزشکی کرده‌اند‌. این کارت‌ها خدمات متنوعی را در زمینه درمانی و زیبایی دهان و دندان ارائه می‌دهند. و با کاهش هزینه‌های دندانپزشکی‌ها موجب افزایش سطح سلامت ما می‌شوند. کارت دندانپزشکی یک برگه تخفیف است. که فقط در صورت مراجعه به مراکز طرف قرارداد ارزش می‌یابد.

با داشتن بیمه دندانپزشکی میتوانید هزینه دندانپزشکی درمانی و زیبایی خود را تا 50% کاهش دهید …

بهترین کارت دندانپزشکی

اولویت‌های هر شخصی با دیگری متفاوت می‌باشد. به عنوان مثال برای شخصی میزان حق بیمه ارزشمند است. و برای دیگری کیفیت خدمات ارائه شده. بنابراین نمی‌توان با یک اولویت بندی یکسان تمامی شرکت‌ها را با یکدیگر سنجید. اما به طور کلی شرکت‌هایی همچون مهراز کارت که با دریافت حق بیمه مناسب تمامی خدمات درمانی و زیبایی دندان را تحت پوشش خود قرار می‌دهند. از دو فاکتور اساسی کاهش هزینه و افزایش کارآمدی برخوردار بوده. و جزء مطرح‌ترین‌ها قرار می‌گیرند‌.

مهراز کارت نوعی بیمه تکمیلی دندانپزشکی است که تمامی هزینه های درمانی و زیبایی دندانپزشکی شما را تا 50% کاهش میدهد.

مزایای کارت دندانپزشکی

شما با در دست داشتن این کارت و مراجعه به مراکز درمانی طرف قرارداد شرکت ارائه‌ دهنده‌ کارت می‌توانید از خدمات متنوعی همچون ایمپلنت ، ارتودنسی ، کشیدن دندان، جراحی، جرم گیری، بروساژ و..‌. استفاده‌ نمایید. با داشتن کارت دندانپزشکی دیگر ترسی از هزینه‌های گزاف خدمات دندانپزشکی‌ها نداریم. می‌توانیم در زمان‌های مشخص برای معاینه‌های دوره‌‌ای به این مراکز درمانی رفته. و از شروع درد‌ها و عفونت‌های جدی جلوگیری کنیم. این کارت علاوه بر افزایش سطح سلامت، دغدغه‌های مالی ما را نیز با ماندن نیمی از هزینه‌‌ها در حسابمان به‌طور قابل توجهی کاهش می‌دهد.

کارت دندانپزشکی برای ارتودنسی

همانطور که گفتیم بیمه‌ها فقط از خدمات جزئی پشتیبانی می‌کنند بنابراین خدماتی مانند ارتودنسی را شامل نمی‌شوند‌. برای استفاده از خدمات ارتودنسی در بیمه نامه‌ها باید این خدمات را در پوشش قالب‌های اضافی با پرداخت مبلغ بیشتر خریداری کنیم، البته برخی بیمه‌ها حتی در پوشش‌های اضافی هم این خدمات را ارائه نمی‌دهند زیرا در دسته خدمات زیبایی قرار می‌گیرد. این درحالیست که ما با تهیه کردن کارت دندانپزشکی همانند کارت مهراز می‌توانیم بدون خریداری پوشش‌های اضافی از خدمات ارتودنسی با تخفیف‌های ۵۰ درصدی نیز بهره‌مند شویم، همچنین می‌توانیم هزینه‌های آن را اقساطی پرداخت کنیم.

 

کارت دندانپزشکی
کارت دندانپزشکی

هزینه کارت تخفیف‌ دندانپزشکی

قطعا برای تهیه کارت تخفیف‌ دندانپزشکی باید هزینه‌‌ای را همانند حق بیمه بپردازیم، این هزینه در شرکت‌های مختلف تفاوت‌های چشمگیری دارد. بیشتر شرکت‌ها مبلغی را ماهانه دریافت می‌کنند و برخی دیگر نیز دریافت‌های سالانه دارند، ممکن است به این فکر کنید که دریافتی‌های سالانه هزینه‌های هنگفتی دارد و پرداختی‌های ماهانه برای ما به صرفه‌تر خواهد بود. اما اینطور نیست به عنوان مثال شرکت مهراز با دریافت مبلغی ناچیز خدمات درمانی و زیبایی را تا یک سال بدون سقف و محدودیت در اختیار شما قرار می‌دهد.

ارزان‌ترین دندانپزشکی

هرگز ارزانی و کیفیت نمی‌توانند در کنار یکدیگر قرار گیرند، چرا که افزایش کیفیت نیاز به هزینه‌های بیشتری نیز دارد. بنابراین شما نمی‌توانید در مراجعه به دندانپزشکی‌ها از خدمات کم هزینه ولی با کیفیت بهره‌مند شوید. مگر اینکه کارت دندانپزشکی داشته باشید، شرکت‌های ارائه دهنده این کارت‌ها با مراکز درمانی متعددی در شهر‌های مختلف قرارداد دارند و شما فقط در آن مراکز می‌توانید از خدمات ارزان و با کیفیت با احتساب تخفیف ۵۰ درصدی استفاده کنید.

مراجعه به دندانپزشکی ارزان با داشتن مهراز کارت

چرا کارت دندانپزشکی مهراز؟

در حال حاضر شرکت‌های خصوصی بسیاری که حتی ثبت رسمی هم ندارند شروع به ارائه کارت‌ دندانپزشکی نموده‌اند. این شرکت‌ها مجوز‌های لازم را برای کار ندارند و نمی‌توانند در محلی ثابت سکونت کنند، بنابراین در صورت نیاز به پشتیبانی دچار مشکل خواهید شد. همچنین این مراکز نامعتبر توانایی ارائه خدمات با کیفیت را در طولانی مدت ندارند و در نهایت باعث ایجاد مشکلات دهانی و دندانی جدی‌تری برای شما خواهند شد.

اما شرکت مهراز با مجوز رسمی فناوری اطلاعات و ارتباطات از سال ۱۳۸۴ شروع به ارائه خدمات درمانی و زیبایی دندان، پوست، مو، جراحی بینی، مشاوره و مامایی نموده است و روز به روز خدمات متنوع‌تر و گسترده‌تری را با تخفیف‌های ۵۰ درصدی به مجموعه کارت دندان خود اضافه می‌کند‌.

دندانپزشکی اقساطی و با کیفیت با مهراز کارت

نحوه خرید اینترنتی کارت دندانپزشکی

برای خرید اینترنتی کارت دندانپزشکی می‌توانید به سامانه مهراز کارت مراجعه نمایید. در این وب سایت کافیست بعد از پر کردن فرم ثبت نام مبلغ عضویت را واریز نمایید تا مراحل خرید شما تکمیل گردد‌. در نهایت بعد از تایید مشخصات کارت دندان شما با ارسال در زمان و مکان دلخواه به دستتان خواهد رسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تعرفه
مراکز
اینستاگرام
واتس اپ
خانه