کارت دندانپزشکی

کارت دندانپزشکی

کارت دندانپزشکی

امروزه با توجه به افزایش سطح آگاهی‌ اهمیت حفظ بهداشت و سلامت دهان و دندان و افزایش هزینه‌های درمانی آن، کارت دندانپزشکی کاربرد گسترده‌ای در زندگی ما یافته است.

از آنجا که هزینه‌های دندان پزشکی بسیار بالاست. و شرکت‌های بیمه پشتیبانی گسترده‌ای از خدمات درمانی آن ندارند. برخی از شرکت‌های خصوصی شروع به ارائه کارت‌های دندانپزشکی کرده‌اند‌. این کارت‌ها خدمات متنوعی را در زمینه درمانی و زیبایی دهان و دندان ارائه می‌دهند. و با کاهش هزینه‌های دندانپزشکی‌ها موجب افزایش سطح سلامت ما می‌شوند. کارت دندانپزشکی یک برگه تخفیف است. که فقط در صورت مراجعه به مراکز طرف قرارداد ارزش می‌یابد.

با داشتن بیمه دندانپزشکی میتوانید هزینه دندانپزشکی درمانی و زیبایی خود را تا 50% کاهش دهید …

آموزش مراقبت بعد از پر کردن دندان

بهترین کارت دندانپزشکی

اولویت‌های هر شخصی با دیگری متفاوت می‌باشد. به عنوان مثال برای شخصی میزان حق بیمه ارزشمند است. و برای دیگری کیفیت خدمات ارائه شده. بنابراین نمی‌توان با یک اولویت بندی یکسان تمامی شرکت‌ها را با یکدیگر سنجید. اما به طور کلی شرکت‌هایی همچون مهراز کارت که با دریافت حق بیمه مناسب تمامی خدمات درمانی و زیبایی دندان را تحت پوشش خود قرار می‌دهند. از دو فاکتور اساسی کاهش هزینه و افزایش کارآمدی برخوردار بوده. و جزء مطرح‌ترین‌ها قرار می‌گیرند‌.

مهراز کارت نوعی بیمه تکمیلی دندانپزشکی است که تمامی هزینه های درمانی و زیبایی دندانپزشکی شما را تا 50% کاهش میدهد.

دندانپزشک خوب در کرج کیست؟

الاینر شفاف چیست؟

مزایای کارت دندانپزشکی

شما با در دست داشتن این کارت و مراجعه به مراکز درمانی طرف قرارداد شرکت ارائه‌ دهنده‌ کارت می‌توانید از خدمات متنوعی همچون ایمپلنت ، ارتودنسی ، کشیدن دندان، جراحی، جرم گیری، بروساژ و..‌. استفاده‌ نمایید. با داشتن کارت دندانپزشکی دیگر ترسی از هزینه‌های گزاف خدمات دندانپزشکی‌ها نداریم. می‌توانیم در زمان‌های مشخص برای معاینه‌های دوره‌‌ای به این مراکز درمانی رفته. و از شروع درد‌ها و عفونت‌های جدی جلوگیری کنیم. این کارت علاوه بر افزایش سطح سلامت، دغدغه‌های مالی ما را نیز با ماندن نیمی از هزینه‌‌ها در حسابمان به‌طور قابل توجهی کاهش می‌دهد.

کاهش هزینه پل دندان (بریج دندان) با مهراز کارت

بهترین مطب دندانپزشکی کجاست؟

چه چیزهایی باعث آسیب به دندان میشوند ؟

کارت دندانپزشکی برای ارتودنسی

همانطور که گفتیم بیمه‌ها فقط از خدمات جزئی پشتیبانی می‌کنند بنابراین خدماتی مانند ارتودنسی را شامل نمی‌شوند‌. برای استفاده از خدمات ارتودنسی در بیمه نامه‌ها باید این خدمات را در پوشش قالب‌های اضافی با پرداخت مبلغ بیشتر خریداری کنیم، البته برخی بیمه‌ها حتی در پوشش‌های اضافی هم این خدمات را ارائه نمی‌دهند زیرا در دسته خدمات زیبایی قرار می‌گیرد. این درحالیست که ما با تهیه کردن کارت دندانپزشکی همانند کارت مهراز می‌توانیم بدون خریداری پوشش‌های اضافی از خدمات ارتودنسی با تخفیف‌های ۵۰ درصدی نیز بهره‌مند شویم، همچنین می‌توانیم هزینه‌های آن را اقساطی پرداخت کنیم.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره ایمپلنت دندان کلیک کنید …

ارتودنسی دندان را با کاهش هزینه چشمگیر با مهراز کارت تجربه کنید …

"<yoastmark

هزینه کارت تخفیف‌ دندانپزشکی

قطعا برای تهیه کارت تخفیف‌ دندان پزشکی باید هزینه‌‌ای را همانند حق بیمه بپردازیم، این هزینه در شرکت‌های مختلف تفاوت‌های چشمگیری دارد. بیشتر شرکت‌ها مبلغی را ماهانه دریافت می‌کنند و برخی دیگر نیز دریافت‌های سالانه دارند، ممکن است به این فکر کنید که دریافتی‌های سالانه هزینه‌های هنگفتی دارد و پرداختی‌های ماهانه برای ما به صرفه‌تر خواهد بود. اما اینطور نیست به عنوان مثال شرکت مهراز با دریافت مبلغی ناچیز خدمات درمانی و زیبایی را تا یک سال بدون سقف و محدودیت در اختیار شما قرار می‌دهد.

آشنایی با مزایا و معایب کشیدن دندان با کاهش هزینه 50% مهراز کارت

ارزان‌ترین دندانپزشکی

هرگز ارزانی و کیفیت نمی‌توانند در کنار یکدیگر قرار گیرند، چرا که افزایش کیفیت نیاز به هزینه‌های بیشتری نیز دارد. بنابراین شما نمی‌توانید در مراجعه به دندانپزشکی‌ها از خدمات کم هزینه ولی با کیفیت بهره‌مند شوید. مگر اینکه کارت دندانپزشکی داشته باشید، شرکت‌های ارائه دهنده این کارت‌ها با مراکز درمانی متعددی در شهر‌های مختلف قرارداد دارند و شما فقط در آن مراکز می‌توانید از خدمات ارزان و با کیفیت با احتساب تخفیف ۵۰ درصدی استفاده کنید.

مراجعه به دندانپزشکی ارزان با داشتن مهراز کارت

دندانپزشکی ارزان را با مهراز کارت تجربه کنید!

با تکمیل فرم این وبلاگ مشاوره رایگان دریافت نمایید!

 

چرا کارت دندانپزشکی مهراز؟

در حال حاضر شرکت‌های خصوصی بسیاری که حتی ثبت رسمی هم ندارند شروع به ارائه کارت‌ دندانپزشکی نموده‌اند. این شرکت‌ها مجوز‌های لازم را برای کار ندارند و نمی‌توانند در محلی ثابت سکونت کنند، بنابراین در صورت نیاز به پشتیبانی دچار مشکل خواهید شد. همچنین این مراکز نامعتبر توانایی ارائه خدمات با کیفیت را در طولانی مدت ندارند و در نهایت باعث ایجاد مشکلات دهانی و دندانی جدی‌تری برای شما خواهند شد.

بهترین کارت تخفیف دندانپزشکی کدام است؟

اما شرکت مهراز با مجوز رسمی فناوری اطلاعات و ارتباطات از سال ۱۳۸۴ شروع به ارائه خدمات درمانی و زیبایی دندان، پوست، مو، جراحی بینی، مشاوره و مامایی نموده است و روز به روز خدمات متنوع‌تر و گسترده‌تری را با تخفیف‌های ۵۰ درصدی به مجموعه کارت دندان خود اضافه می‌کند‌.

دندانپزشکی اقساطی و با کیفیت با مهراز کارت

قیمت یک عدد پروتز دندان با داشتن کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز چقدر است؟

نحوه خرید اینترنتی کارت تخفیف دندان

برای خرید اینترنتی این کارت می‌توانید به سامانه مهراز کارت مراجعه نمایید. در این وب سایت کافیست بعد از پر کردن فرم ثبت نام مبلغ عضویت را واریز نمایید تا مراحل خرید شما تکمیل گردد‌. در نهایت بعد از تایید مشخصات کارت دندان شما با ارسال در زمان و مکان دلخواه به دستتان خواهد رسید.

کاهش قیمت دندان مصنوعی فک بالا بدون سقف با کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز

کاهش 50 درصدی هزینه های دندانپزشکی با کارت اقتصادی دندانپزشکی مهراز

کارت تخفیف دندانپزشکی

شما با داشتن کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز میتوانید کاهش هزینه ۵۰ درصدی تمامی خدمات متنوع درمانی و زیبایی دندان را برای داشتن لبخندی زیباتر و سلامت بیشتر دهان و دندان خود استفاده نمایید. با تهیه کارت تخفیف دندانپزشکی، می‌توانید به راحتی فهرستی از دندانپزشکان متخصص را در اختیار داشته و بهترین گزینه را برای خود انتخاب کنید.

مهراز کارت بهترین بیمه دندانپزشکی ارزان و مقرون به صرفه ترین کارت تخفیف دندانپزشکی ارزان در بین رقبای خود میباشد. که با چندین دهه سابقه درخشان، رضایت بیش از 93% از مشترکین خود را جلب نموده است!

کارت تخفیف دندانپزشکی

کارت تخفیف دندانپزشکی

بیمه تکمیلی دندانپزشکی

شما با تهیه بیمه تکمیلی دندانپزشکی مهراز مشمول برخورداری از ۵۰ درصد کاهش هزینه خدمات درمانی و زیبایی دندانپزشکی شده و میتوانید از تمامی خدمات دندانپزشکی با هرهزینه ای بدون سقف و محدودیت در سراسر کشور بهره بگیرید. در صورتی که سایر بیمه نامه ها دارای سقف استفاده از خدمات به صورت سالانه هستند. از اصلی ترین مزایای داشتن بیمه تکمیلی دندانپزشکی مهراز این است که می‌توانید با اطمینان بیشتری در مورد پوشش هزینه‌های ناگهانی و گزاف دندانپزشکی خود دست یابید.

تخفیف کارت پزشکی و دندانپزشکی

شما میتوانید با دریافت تخفیف کارت پزشکی و دندانپزشکی تا 50% در هزینه های درمانی و زیبایی دندانپزشکی خود صرفه جویی کرده و امکان استفاده از خدمات پزشکان و دندانپزشکان متخصص در سراسر کشور را داشته باشید. در نتیجه همه افرادی که نیاز به دریافت خدمات دندانپزشکی دارند میتوانند در رابطه با هزینه های گزاف دندانپزشکی و دریافت خدمات از پزشکان زبده اطمینان خاطر داشته باشند.

دانلود PDF مقاله

نظرات

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 1. سلام شرایط خرید کارت مهراز چجوریه؟

  1. با سلام لطفا روی سایت ثبت نام کنید تا طی چند ساعت مهراز کارت براتون ارسال بشه.

  • sajad
  • مرداد ۳۱, ۱۴۰۱

  salam mikhastm mehraz cart begiram bayad chikar konam?

  1. با سلام لطفا روی سایت ثبت نام کنید. بعد از مشاوره رایگان مهراز کارت ارسال میشه خدمتتون.

  • bahar
  • شهریور ۱۹, ۱۴۰۱

  سلام مهراز همه خدمات دندانپزشکی رو شامل میشه؟

  1. با سلام بله مهراز کارت تمامی خدمات درمانی و زیبایی دندانپزشکی و پوست و مو رو پوشش میده و برای تمامی خدمات تا ۵۰٪ کاهش هزینه شامل حال مشترکین خواهد شد.

 2. سلام کارت مهراز چقدر هزینه داره؟

  1. با سلام لطفا به صفحه اصلی سایت مراجعه کنید. توضیحات کامل ارائه شده خدمتتون. https://mehrazcard.com/

 3. سلام مهراز کارت فقط برای دندانپزشکی کاربرد داره؟

  1. با سلام مهراز کارت علاوه بر کاهش هزینه 50% تمامی خدمات درمانی و زیبایی دندانپزشکی، برای خدمات پوست و مو و زیبایی کاهش هزینه 30% براتون خواهد داشت :) لیست تعرفه ها خدمت شما: https://mehrazcard.com/treatment-expenses/ https://mehrazcard.com/the-latest-prices-of-beauty-and-treatment-services/

 4. کارت مهراز چه شرایطی داره؟

  1. با سلام مهراز کارت به شما این امکان رو میده تا تمامی خدمات درمانی و زیبایی دندانپزشکی رو با کاهش هزینه 30% تا 50% دریافت کنید :)

 5. سلام من مهراز کارت دارم و از خدمات استفاده کردم راضی هستم

  1. با سلام ممنون از انتخابتون. خوشحالیم که از خدمات راضی بودید. در خدمتتون هستیم.

.

دریافت مشاوره رایگان درمانی

.