بیمه دندان

بیمه دندان

بیمه دندان

خدمات دندانپزشکی از پرهزینه ترین خدمات است. با داشتن بیمه دندان میتوان تمامی این هزینه های گزاف را پوشش داد. در بخش درمان و بهداشت، دندانپزشکی در مقام دوم برای هزینه قرار دارد. بیمه های دولتی که در کشور ما هستند در زمینه خدمات دندانپزشکی چندان خوب عمل نمی کنند. از آنجایی که دیگر بیمه های درمانی و یا بیمه های تکمیلی به کمک آنها آمده اند تا بتوانند در زمینه درمان دندان ها به بیماران خدمت رسانی کنند.
بیمه های دندانپزشکی خدمات دندانپزشکی را پوشش می دهد. از جمله این خدمات می توان به عصب کشی دندان ، پرکردن دندان، پروتز و دندان مصنوعی و پین دندان ، جرمگیری و دیگر خدمات اشاره نمود.

فوق تخصص دندانپزشکی کودکان در کدام مرکز فعالیت دارد؟

عصب کشی دندان با بیمه دندان

دندان ها از دو قسمت تاج دندان و ریشه دندان تشکیل شده است. تاج دندان همان قسمتی از دندان است که در دهان دیده می شود. ریشه دندان در داخل فک و لثه است.

لایه های دندان

1- لایه مینا

این لایه بیرونی ترین لایه دندان است که به رنگ سفید می باشد. مینای دندان، دندان را کاملا پوشش داده تا از قسمتهای داخلی آن محافظت نماید. مینای دندان از سخت ترین ماده بدن می باشد.

2- عاج دندان

لایه دوم که زیر لایه مینا قرار دارد عاج دندان است. رنگ عاج زرد می باشد. در قسمتهایی از دندان که مینای آن از بین رفته باشد عاج دندان دیده می شود. افرادی که دندان قروچه می کنند در سطح دندان هایشان، عاج دندان مشخص است. استحکام عاج از مینای دندان کمتر است.

پر کردن دندان با جدیدترین روش ها با مهراز کارت

آیا میدانید ریلاین دندان چیست؟

3- پالپ دندان

هسته دندان که محل قرارگیری اعصاب دندان و رگهای خونی می باشد در اصل محل تغذیه رسانی به دندان می باشد. بخش زنده دندان همین بخش پالپ یا هسته دندان است. در اصل بخش زنده دندان ها می باشد. هنگامی این قسمت دچار پوسیدگی و شود در واقع ریشه دندان درگیر شده است که باید در این زمان تخلیه شود و با مواد پرکننده کانال ریشه پر شود. این کار را عصب کشی دندان می گویند.

همه چیز درباره هزینه عصب کشی و پر کردن دندان را بدانید

معرفی داروی کشتن عصب دندان

از کجا بفهمیم که دندانمان به عصب کشی نیاز دارد؟

زمانی که دندان درد میگیریم به این معنی است که عصب دندان تحریک می شود و دچار عفونت و یا پوسیدگی شده است. در این زمان است که به جز تخلیه و خارج کردن عصب های دندان و تمیز نمودن کانال دندان چاره دیگری وجود ندارد.

کاهش هزینه ایمپلنت دندان با کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز کارت …

چه چیزهایی باعث آسیب به دندان میشوند ؟

بیمه دندان

بیمه دندان

علت آسیب دیدگی پالپ دندان

1- زمانی که دندان در اثر تصادف و یا ضربه شدید بشکند.
2- در موقعی که پوسیدگی دندان به شدت عمیق شود و به ریشه برسد.
3- هنگامی که پرکردگی که در قبل انجام شده است اصولی نبوده و زیر آن مجدد پوسیدگی اتفاق افتاده است.

هر نوع علائم از درد دندان و یا متورم شدن لثه را در دندان هایتان احساس کردید هر چه سریعتر به دندانپزشک مراجعه نمایید. فقط در این صورت می توانید از پیشروی پوسیدگی و یا عفونت دندان در بخش پالپ و ریشه جلوگیری نمایید.

مشاهده بیمه دندانپزشکی و خدمات زیبایی با تخفیف و هزینه دندانپزشکی با تخفیف

بیمه دندانپزشکی در مشهد

همه چیز درباره روکش دندان را بدانید …

علامت عفونت ریشه دندان

1- زمانی که هنگام خوردن نوشیدنی سرد احساس درد و یا تیرکشیدگی در دندان هایتان احساس کنید.
2- درد دندان در زمان جویدن غدا
3- لق شدن دندان ها

برای آنکه فرد از عفونت و یا پوسیدگی ریشه و عصب دندان مطمئن شود تنها راه آن عکسبرداری با اشعه ایکس می باشد.

ممکن است درد دندان پس از مدتی از بین برود و شما تصور کنید که مشکل شدیدی به وجود نیامده است. ولی در بیشتر مواقع مشکل شدید تر از آن شده است که تصور شود. یعنی پوسیدگی دندان به قدری گستره شده است که پالپ دندان از بین رفته و عصب های دندان دیگر پیام درد را نمی توانند بفرستند. در نهایت علایمی که در زیر به آنها اشاره می کنیم برای فرد بوجود می آید:

1- احساس درد مجدد در هنگام جویدن
2- متورم شدن لثه در اطراف دندان درگیر شده
3- خارج شدن ترشحات عفونی از لثه
4- متورم شدن صورت
5- تغییر رنگ دندان

توجه نمایید که دندان درد به خودی خود بهبود نمی یابد و و دندان هایی که دچار پوسیدگی و عفونت شده اند باید توسط دندانپزشک درمان و بررسی شوند.

مراجعه به دندانپزشکی ارزان با داشتن بیمه دندانپزشکی

درمان پوسیدگی دندان با لیزر

مراحل عصب کشی دندان ها

برای درمان کردن عفونت ریشه دندان ابتدا باکتری های جمع شده در ان مکان و بافتهای اسیب دیده باید کاملا برداشته شوند. اگر به موقع به درمان دندان نرسید شاید مجبور شوید آن دندان را بکشید.

1- جهت عصب کشی دندان ابتدا باید بی حسی تزریق شود. (توجه نمایید که در زمان کرونا و پس از تزریق واکسن پس از پایان هر دو دوز، باید به مدت یک ماه از تزریق و استفاده از داروهای بی حسی و تقویتی به شدت پرهیز نمایید.)
2- پس از بی حس شدن، دندانپزشک با مته تاج دندان را سوراخ می کند تا به قسمت پالپ دندان برسد.
3- به وسیله فایل و دریل تمام قسمتهای خراب و پوسیده پالپ تخلیه می شود.

مقالات مرتبط: پین دندان چیست و چه کاربردی دارد؟

کاهش قیمت دندان مصنوعی فک بالا بدون سقف با کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز

با تکمیل فرم این وبلاگ مشاوره رایگان دریافت نمایید!

 

پین دندان با کارت تخفیف دندانپزشکی

از دیگر خدماتی که بیمه دندانپزشکی آن را متقبل می شود پین دندان است.

پین دندان میله ای فلزی است که مانند پیچ طراحی شده است. برای استحکام پایه دندان می باشد.

بعد از کار گذاشتن پین دندان، تاج دندان روی آن قرار می گیرد. تاج دندان از موادی مانند کامپوزیت و یا آمالگام ساخته و نصب می شود. در بیشتر مواقع به جهت استحکام بیشتر دندانی که پین گذاری و توسط دندانپزشک پر شد، روکش می شود.

تهیه انواع دندان مصنوعی با کاهش هزینه 50 درصدی

انواع پین دندان با بیمه دندان

1- پین گذاری داخل عاج دندان ها
زمانی که دندان ها عصب کشی نشده باشند و فقط قسمتی از تاج دندان تخریب شده باشد در اینصورت پین گذاری داخل عاج دندان ها انجام می شود.

2- پین گذاری در داخل کانال
زمانی که دندان عصب کشی شود پین دندان داخل کانال جایگزاری می شود. به وسیله نوعی چسب مخصوص این پین داخل کانال فیکس می شود. اندازه های پین متفاوت است و متناسب با اندازه کانال انتخاب می شود.

در دو حالت ممکن است که پین گذاری درد داشته باشد:

1- اگر پین داخل عاج دندان قرار بگیرد. یعنی دندان هنوز دارای عصب است و اگر این پین نزدیک عصب جایگذاری شده باشد ممکن است عصب تحریک شود و درد بگیرد. برای حل این مشکل عصب کشی
دندان است.
2- اگر در زمان پین گذاری کانال دندان دچار ترک خوردن شود که در این حالت باید دندان کشیده شود.

با داشتن بیمه دندانپزشکی میتوانید دندانپزشکی ترمیمی را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت تجربه کنید!

قیمت دندان مصنوعی ژله ای در مشهد با کاهش هزینه کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز

دندان مصنوعی

امروزه راحت ترین در مان برای دندان های از دست رفته دندان های مصنوعی است. با پیشرفت تکنولوژی در دندانپزشکی ساخت دندان مصنوعی به زیباترین شکل انجام می شود.

آشنایی با مزایا و معایب کشیدن دندان با کاهش هزینه 50% مهراز کارت

انواع دندان مصنوعی با بیمه دندان

1- کاشت دندان (ایمپلنت)
2- بریج دندان
3- دندان مصنوعی کامل

دندان مصنوعی به دو شکل معمولی و فوری ساخته و آماده می شود. در نوع معمولی بعد از کشیدن دندان ها و پس از التیام یافتن درد لثه ها ، بعد از هشت تا دوازده هفته دندان های مصنوعی درون دهان قرار می گیرد.در نوع دندان مصنوعی فوری، بعد از کشیده شدن دندان در دهان قرار می گیرد. و نیازی به انتظار نمی باشد. البته به دلیل آنکه لثه ها بعد از کشیدن دندان منقبض می شوند. بعد از گذاشتن دندان های مصنوعی فوری، تا مدت ها نیاز به دستکاری می باشد.

انواع دندان مصنوعی چیست و چه تفاوتی با بکدیگر دارند؟

بیمه دندانپزشکی

بیمه دندانپزشکی مهراز با کاهش هزینه ۵۰ درصدی به عموم مشتریان این اطمینان را بع شما میدهد که بتوانید با کمترین هزینه، سلامت دندان های خود را تضمین کنید.همانطور که میدانید هزینه های مرتبط با خدمات دندانپزشکی در دسته گران ترین خدمات درمانی قرار میگیرد. از این رو داشتن یک بیمه دندانپزشکی جهت کاهش هزینه های این خدمات میتواند در این شرایط بسیار کمک کننده باشد. در نتیجه شما میتوانید با انتخاب یک بیمه دندانپزشکی مناسب هزینه های خود را به طرز قابل توجهی کاهش دهید.

مهراز کارت بهترین بیمه دندانپزشکی ارزان و مقرون به صرفه ترین کارت تخفیف دندانپزشکی ارزان در بین رقبای خود میباشد. که با چندین دهه سابقه درخشان، رضایت بیش از 93% از مشترکین خود را جلب نموده است!

بیمه دندانپزشکی

بیمه دندانپزشکی

بهترین بیمه دندانپزشکی

از مهمترین ویژگی یک بیمه خوب و مناسب برای افرد میتوان به میزان درصد کاهش هزینه های آن اشاره نمود. بیمه دندانپزشکی مهراز با پوشش ۵۰ درصد از هزینه های دندانپزشکی کمک شایانی به کاهش هزینه های دندانپزشکی مینماید. از دیگر ویژگی‌های بهترین بیمه دندانپزشکی می‌توان به انتخاب آسان مراکز درمانی و پزشک و همچنین فرآیند سریع تهیه و ارسال بیمه نامه نیز اشاره کرد، که اینها باعث ارتقای تجربه شما در مراقبت‌های دندان می‌شوند.

تخفیف دندانپزشکی

شما میتوانید با دریافت ۵۰ درصد تخفیف دندانپزشکی در هزینه های درمانی و زیبایی خود صرفه جویی کرده و پس از دریافت کارت تخفیف مهراز از پشتیبانی و مشاوره رایگان نیز بهره مند شوید. با انتخاب این کارت‌، شما می‌توانید از بین شبکه ‌ای از دندانپزشکان معتبر و حرفه‌ای پزشک خود را انتخاب و در سراسر کشور از خدمات آنها استفاده نمایید.

دانلود PDF مقاله

نظرات

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 1. من تصادف کردم یکی از دندونام به شدت درد میکنه تیر میکشه هرچیم نگاش میکنم ظاهرش درسته اگر نیاز به عصب کشی داشته باشه اقساط هم دارید؟ تخفیف چطور؟

   • admin
   • شهریور ۱۰, ۱۴۰۰

   با سلام بله، خدمات دندانپزشکی مهراز کارت تا 50% تخفیف دارد.

 2. سلام کارت شما به چه شکل هست راهنمایی میکنید؟

  1. با سلام تصویر مهراز کارت معتبر داخل صفحه اصلی سایت موجود هست میتونید ملاحظه کنید.

.

دریافت مشاوره رایگان درمانی

.