هزینه عصب کشی دندان با بیمه در مشهد

هزینه عصب کشی دندان با بیمه در مشهد

هزینه عصب کشی دندان با بیمه در مشهد

هزینه عصب کشی دندان با بیمه در مشهد بسیار کمتر از هزینه‌های آزاد در مراکز دندان پزشکی می‌باشد‌. بنابراین داشتن بیمه دندان در شهرهای بزرگی مثل مشهد از اهمیت بالایی برخوردار است‌. طبق آمار بیشترین مراجعه کنندگان به مراکز دندان پزشکی از دندان درد ناشی از آسیب دیدگی عصب دندان رنج می‌برند. بنابراین کاهش هزینه‌های درمانی در بخش عصب ریشه دندان موضوع بسیار مهمی می‌باشد‌. در ادامه قصد داریم به هزینه‌های عصب کشی بپردازیم پس ما را تا انتها همراهی نمایید.

با تهیه بیمه دندانپزشکی ، هزینه دندانپزشکی درمانی و زیبایی خود را به شکل چشم گیری کاهش دهید …

عصب کشی دندان

هر دندان از دو بخش تاج و ریشه ساخته شده است‌. در‌ واقع ریشه بخش داخل لثه و تاج قسمت بیرونی لثه می‌باشد. زیر عاج دندان محفظه‌ای به نام اتاق پالپ وجود دارد که تمامی اعصاب دندان و رگ‌های خونی در آن قرار می‌گیرد. زمانی که پوسیدگی از قسمت مینا و عاج دندان عبور کرده و به پالپ برسد تنها راه درمان عصب کشی می‌باشد که شامل زدودن عفونت‌ها، برداشتن پوسیدگی‌ها و ترمیم دوباره می‌شود.

نرخ عصب کشی دندان با کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز

عصب‌کشی در واقع درمانی است که برای حفظ دندان پوسیده و عفونی شده به‌کار می‌رود. پس عصب‌کشی وقتی انجام می‌شود که پالپ دندان، پوسیده یا عفونی شود. در عصب کشی پالپ دندان برداشته شده و بخش داخلی دندان تمیز و بعد پر می‌شود. بیشتر ما از عصب‌کشی وحشت داریم زیرا تصور می‌کنیم درمانی سخت و دردناک است. اما اکثر افرادی که عصب دندان خود را عصب‌کشی کرده‌اند می‌گویند که پروسه عصب‌کشی همچون پر کردن دندان عملی سبک است. در واقع دندان دردی که قبل از درمان عصب‌کشی تجربه می‌کنیم به مراتب سخت‌تر و دردناک‌تر از تحمل عصب کشی می‌باشد. جدای ترس ما از درد و روند کار، مسلما ما دغدغه‌های روانی بسیاری نیز برای پرداخت هزینه‌ها داریم. در ادامه قصد داریم برای کاهش این فشار‌های روانی به هزینه عصب کشی دندان با بیمه در مشهد بپردازیم.

همه چیز درباره هزینه عصب کشی دندان دو کاناله و عصب کشی دندان عقل را بدانید …

آشنایی با مزایا و معایب عصب کشی دندان

هزینه عصب کشی دندان

عصب کشی دندان‌ها بسته به میزان پوسیدگی و عفونت آن‌ها میتواند تا حد زیادی متفاوت باشد. علاوه بر این‌ها تعداد کانال‌های دندان نیز عامل تاثیر گذاری است. مثلا تعداد کانال‌های دندان‌های جلویی نسبت به دندان‌های عقبی کمتر می‌باشد. پس قطعا هزینه عصب کشی دندان‌های جلویی از دندان‌های عقبی به مراتب کم‌تر می‌شود. موقعیت جغرافیایی کلینیک و میزان تخصص پزشک نیز می‌تواند در محاسبه نهایی هزینه‌ها تاثیر گذار باشد.

عصب کشی دندان چقدر طول میکشد ؟ عصب کشی دندان عفونی چگونه انجام میشود؟

داروی گیاهی برای کشتن عصب دندان چیست؟

هزینه عصب کشی دندان با بیمه

بسته به تخفیفات شرکت ارائه دهنده بیمه هزینه‌های عصب کشی دندان میتواند متفاوت باشد. مثلا برخی از شرکت‌ها خدمات خود را با تخفیفات ۱۰ درصدی ارائه می‌کنند و برخی شرکت‌های دیگر نیز همچون مهراز کارت تخفیفات ۵۰ درصدی را در زمینه تمامی خدمات درمانی و زیبایی دندان‌ها‌ نسبت به تعرفه‌های آزاد ارائه می‌دهند. بنابراین هزینه‌های نهایی می‌تواند کاملا متفاوت باشد.

هزینه عصب کشی دندان با بیمه چگونه است؟

معرفی داروی کشتن عصب دندان

بیمه دندان در مشهد

مشهد یکی از پرجمعیت‌ترین و بزرگ‌ترین شهرهای کشور ما می‌باشد. همانطور که می‌دانید در شهر‌های بزرگ نسبت به شهر‌های کوچک هزینه‌ها به شدت بیشتر است. پس ما برای کاهش هزینه های خود مجبور می‌شویم از راه‌های مختلفی استفاده نماییم. یکی از این راه‌ها خریداری بیمه می‌باشد. برای کاهش هزینه‌های درمانی در بخش دندانپزشکی بیمه نامه‌ای به نام بیمه دندانپزشکی به وجود آمده است. در حال حاضر شرکت‌های معتبر بسیاری همچون شرکت مهراز کارت این بیمه نامه را در سطح کشور ارائه می‌کنند‌. تمامی این بیمه‌ نامه‌ها با هدف افزایش بهداشت دهان و دندان اقشار مختلف جامعه به وجود آمده‌اند. ولی شرایط خریداری و ارائه خدمات توسط شرکت ها با یکدیگر متفاوت می‌باشد‌. بنابراین لازم است قبل از اقدام به خرید اطلاعات کاملی را در ارتباط با این بیمه نامه و پوشش‌های گسترده ارائه شده توسط آن به دست آوریم.

آیا عصب کشی دندان پوسیده فایده ای دارد؟

آموزش مراقبت های بعد از عصب کشی دندان

کارت تخفیف دندانپزشکی در مشهد

کارت تخفیف دندانپزشکی فرق چندانی با بیمه دندان پزشکی ندارد. زیرا هر دو با هدف کاهش هزینه‌های درمانی دندان‌ها به وجود آمده‌اند. شما با ارائه کارت تخفیف دندان پزشکی به مراکز تعیین شده توسط شرکت ارائه دهنده کارت می‌توانید از تخفیفات بهره‌مند شوید. در نظر داشته باشید که این تخفیفات فقط در صورت مراجعه به مراکز اعلام شده توسط شرکت دارای ارزش می‌باشد و در سایر کلینیک‌ها فاقد اعتبار بوده و هزینه‌های شما با تعرفه‌های آزاد محاسبه خواهد شد.

هزینه عصب کشی دندان شماره 7 با بیمه دندانپزشکی مهراز چقدر است؟

روش های مقابله با ترس از عصب کشی دندان

استفاده از بیمه دندان پزشکی در مشهد

بعد از اعلام هزینه عصب کشی دندان با بیمه در مشهد، نحوه بهره مندی از آن حائز اهمیت است‌. شما عزیزان برای استفاده از خدمات باید به مراکز طرف قرارداد شرکت در مشهد مراجعه نمایید. برخی از شرکت‌ها در شهر مشهد با مرکز درمانی قرارداد ندارند و در این شهر خدمات دهی نمی‌کنند. پس قبل از خرید حتما به بررسی این نکته توجه داشته باشید. مهراز کارت یکی از شرکت‌هایی می‌باشد که با مراکز خصوصی متعددی در شهر مشهد قرار دارد و شما بعد از خریداری کارت تخفیف دندانپزشکی کافیست بسته به موقعیت جغرافیایی خود به یکی از مراکز معین شده مراجعه نمایید تا خدمات با کیفیت با کاهش ۵۰ درصدی هزینه‌های آزاد برای شما اعمال گردد.

خرید بیمه دندانپزشکی در مشهد تمامی هزینه های درمانی و زیبایی دندانپزشکی شما را 30% کاهش میدهد…

روش نوین عصب کشی دندان با لیزر

با تکمیل فرم این وبلاگ مشاوره رایگان دریافت نمایید!

آشنایی با مزایا و معایب عصب کشی دندان شیری

خرید بیمه دندانپزشکی

برای خرید بیمه دندانپزشکی مهراز کارت کافیست به سامانه آنلاین مهراز مراجعه کرده و بیمه دندان خود را بعد از ثبت اطلاعات لازم با پرداخت مبلغی ناچیز و اعتباری یک ساله خریداری نمایید و در بیست و چهار ساعت آینده در زمان و مکان دلخواه کارت بیمه خود را تحویل بگیرید.

بعد از گذشت یک سال از خرید بیمه دندانپزشکی مهراز نیز می‌توانید در سال جدید با یک سوم هزینه اولیه بیمه نامه خود را تمدید کنید. همچنین شما می‌توانید قبل از خرید برای برطرفی ابهامات و پاسخ سوالات خود از مشورت با مشاوران متخصص مهراز بهره‌مند شوید.

انواع عصب کشی دندان را بشناسید!

کارت تخفیف دندانپزشکی

شما با داشتن کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز میتوانید کاهش هزینه ۵۰ درصدی تمامی خدمات متنوع درمانی و زیبایی دندان را برای داشتن لبخندی زیباتر و سلامت بیشتر دهان و دندان خود استفاده نمایید. با تهیه کارت تخفیف دندانپزشکی، می‌توانید به راحتی فهرستی از دندانپزشکان متخصص را در اختیار داشته و بهترین گزینه را برای خود انتخاب کنید.

عصب کشی ارزان با بیمه دندانپزشکی مهراز

کارت تخفیف دندانپزشکی

کارت تخفیف دندانپزشکی

خرید بیمه دندانپزشکی

شما میتوانید با خرید بیمه دندانپزشکی مهراز از کاهش هزینه ۵۰ درصدی واقعی برای تمامی خدمات درمانی و زیبایی دندانپزشکی خود بره مند شوید. همچنین از مزایای خرید کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز میتوان به امکان استفاده از خدمات بلافاصله پس از صدور کارت اشاره کرد. همچنین امکان مراجعه به نزدیکترین مراکز درمانی در سراسر کشور جهت استفاده از خدمات را خواهید داشت. برای دریافت این بیمه میتوانید از طریق سایت و شبکه های اجتماعی و یا به صورت حضوری و تلفنی نیز اقدام نموده و در سریع ترین زمان ممکن بیمه نامه خود را در محل مورد نظرتان دریافت نمایید.

عصب کشی درست و خوب چه ویژگی هایی دارد؟

ارزان ترین بیمه دندانپزشکی

شما میتوانید تنها با پرداخت حق عضویت اولیه تا یک سال از ارزان ترین بیمه دندانپزشکی با عنوان مهراز کارت، بدون پرداخت هیچگونه هزینه جانبی دیگری استفاده نموده و همچنین میتوانید تا ۵ سال متوالی پس از دریافت مهراز کارت با پرداخت یک سوم هزینه اولیه آن را تمدید نمایید. علاوه بر این شما به ازای دریافت خدمات در مراکز درمانی مهراز کارت میتوانید از کاهش هزینه ۵۰ درصد واقعی استفاده نمایید و این در حالی است که بسیاری از مراکز بیمه نهایتا ۱۰ تا ۲۰ درصد از هزینه های دندانپزشکی را پوشش میدهند.

مطالعه مطالب مرتبط:

عصب کشی دندان و روکش با کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز چقدر هزینه دارد؟

آیا میدانید عصب کشی دندان چهار کاناله با مهراز کارت 50% کاهش هزینه دارد!؟

هزینه عصب کشی دندان و پر کردن با مهراز کارت چقدر است؟

آیا میدانید عوارض عصب کشی دندان جلو چیست؟

عصب کشی دندان جلو با کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز چقدر کاهش هزینه دارد؟

آشنایی با عوارض عصب کشی نکردن دندان

آیا پر کردن دندان بدون عصب کشی امکان پذیر است؟

منابع: الهام گرفته از مجموعه مقالات بین المللی ISI درباره عصب کشی دندان

دانلود PDF مقاله

نظرات

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 1. سلام کجای مشهد خدمات دارید؟

  1. با سلام لینک لیست مراکز مشهد خدمت شما. لطفا ملاحظه بفرمایید https://mehrazcard.com/dental-centers-of-mehrazkart-contract-in-mashhad/

 2. با چند دکتر در مشهد قرارداد دارید؟

  1. با سلام لینک لیست مراکز مشهد خدمت شما. https://mehrazcard.com/dental-centers-of-mehrazkart-contract-in-mashhad/

 3. سلام کار دکتراتون واقعا خوبه؟ میشه اعتماد کرد؟

  1. با سلام پزشکان مهراز کارت همه متخصص هستن. از این بابت نگرانی نداشته باشید دوست عزیز :)

 4. سلام مشهد کدوم کلینیک ها طرف قرارداد هستن با شما؟

  1. با سلام لیست مراکز خدمت شما دوست عزیز: https://mehrazcard.com/treatment-centers/

 5. مراکز در مشهد کجاست؟

  1. با سلام لیست مراکز درمانی مهراز کارت در مشهد خدمت شما: https://mehrazcard.com/dental-centers-of-mehrazkart-contract-in-mashhad/

 6. سلام کارت مهراز چقدر سقف استفاده داره؟

  1. با سلام خیر. با داشتن مهراز کارت میتونید بدون هیچ سقف و محدودیتی از تمامی خدمات درمانی و زیبایی دندانپزشکی استفاده کنید.

 7. کجای مشهد مطب دارید؟

  1. با سلام لیست مراکز درمانی مشهد خدمت شما.

.

دریافت مشاوره رایگان درمانی

.