هزینه دندانپزشکی

هزینه دندانپزشکی | تعرفه دندانپزشکی

هزینه دندانپزشکی

در هر کدام از بخش ها و خدمات دندانپزشکی تعرفه دندانپزشکی و هزینه دندانپزشکی آن بسته به میزان زمان برای انجام آن کار و نوع مواد بکار رفته و موقعیت جغرافیایی متفاوت است.

همه چیز درباره عصب کشی دندان

کاهش هزینه بلیچینگ دندان ها با مهراز کارت

 

امروزه دندانپزشکی علاوه بر یک حرفه از مهارت های زیبایی نیز برخورد است. حرفه دندانپزشکی زیبایی بسیار گسترده تر از خود علم دندانپزشکی می باشد. یک دندانپزشک علاوه بر شناخت مواد به کار گرفته شده در دندانپزشکی و همچنین آناتومی دندان باید با علم زیبایی نیز کاملا آشنا باشد.

جهت مشاهده تعرفه تخفیف دندانپزشکی کلیک کنید.

جهت مشاهده تعرفه تخفیف ارتودنسی کلیک کنید.

هزینه دندانپزشکی با تخفیف

عصب کشی و پر کردن دندان ها

زمانی که دندان ها پوسیده میشوند و پوسیدگی آنها به حدی است که ریشه و عصب دندان را نیز درگیر کرده است. به عصب کشی نیاز می باشد و پس از عصب کشی پر کردن دندان ها انجام می‌گیرد.
هزینه پر کردن دندان ها با مواد مختلف متفاوت است که هر کدام بسته به نوع مواد تعیین می گردد.

مشاهده هزینه مشاوره قبل از ازدواج توسط متخصص

جهت مشاهده تعرفه تخفیف عصب کشی کلیک کنید.

هزینه دندانپزشکی ارتودنسی دندان ها

این خدمات در دندانپزشکی زمانی انجام میشود که دندانها نامنظم هستند. یا پس از کشیدن دندان اضافه شکل فک از حالت عادی خارج شده، بنابراین دندانپزشک ارتودنسی می تواند دندان ها را مرتب کرده و ظاهر زیبا را به چهره فرد برگرداند.

ارتودنسی دندان را با مهراز کارت با کاهش هزینه چشمگیر تجربه کنید …

روکش دندان

از دیگر روش هایی که در دندانپزشکی انجام میشود زیباسازی دندانها می باشد که از جمله آنها روکش دندان هاست. روکش های مختلف با نام های متفاوتی وجود دارند که از مواد مختلفی ساخته می شوند. روکش دندان می‌تواند وضعیت دندانها را زیبا و یک رنگ قرار دهد.

پر کردن دندان با جدیدترین روش ها با مهراز کارت

بریج دندان ها

بریج دندان یا پل، جای دندان خالی به وسیله بریج یاپل به وسیله دندانهای کناری متصل میشوند. بریج ها از جنس طلا، کامپوزیت و آلیاژ های ترکیبی دیگر ساخته می شوند.

همه چیز درباره روکش دندان را بدانید …

هزینه دندانپزشکی | تعرفه دندانپزشکی

هزینه دندانپزشکی | تعرفه دندانپزشکی

ایمپلنت

از پرکاربردترین خدمات دندانپزشکی ایمپلنت می باشد. امروزه در اکثر مراکز دندانپزشکی انجام می گیرد. ایمپلنت برای افرادی که دندان های زیادی را از دست داده اند گزینه بسیار مناسبی می باشد. هزینه ایمپلنت نسبت به دیگر خدمات دندانپزشکی بسیار بیشتر است.

جهت مشاهده تعرفه تخفیف ایمپلنت کلیک کنید

کاهش هزینه ایمپلنت دندان با کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز کارت …

از بین بردن فاصله بین دندانی با هزینه دندانپزشکی با تخفیف

یکی از مشکلات دندان ها فاصله بین آنهاست. دندانپزشک زیبایی این فاصله های دندانی را بوسیله مواد کامپوزیت و یا سرامیک پر میکند. این عمل به  دیاستم معروف می باشد.

اصلاح تاج دندان

زمانی که دندان ها به علت شکستگی و یا پوسیدگی، تاج خود را از دست داده باشند لازم است. که توسط دندانپزشک آن ها ترمیم و ساخته شوند. از مواد کامپوزیت و یا دیگر مواد برای ساخت تاج دندان استفاده می شود.

سفید کردن دندان ها

یکی دیگر از خدمات دندانپزشکی زیبایی برای سفید کردن دندان ها، بلیچینگ می‌باشد.
در این روش دندان های جرم گرفته و تغییر رنگ پیدا کرده، سفید شده و عاری از هرگونه جرم می شوند.
از ارزان ترین خدمات دندانپزشکی سفید کردن یا همان بلیچینگ است.

میناکاری دندان ها با هزینه دندانپزشکی با تخفیف

میناکاری دندان ها روشی است که توسط دندانپزشک انجام می شود. برای اصطلاح عیب های کوچک دندانها مانند ناهمواری دندان ها، روی هم رفتگی دندان ها استفاده می شود. روکش کردن دندان، میناکاری، سفید کردن و باندینگ نیز در زمره خدمات میناکاری نیز قرار میگیرد.

پیوند دندان

از خدمات دندانپزشکی پیوند دندان است که در آن به وسیله رزین رنگ دندان، تاباندن نور مخصوص به دندان می چسبد و زیبایی دندان ها را با روشی کم هزینه و آسان به وجود می آورد.

دندان مصنوعی

از دیگر خدمات دندانپزشکی ساخت دندان مصنوعی می باشد. برای افرادی که تمام و یا چند تا از دندان های خود را از دست داده اند بکار میرود.
پس از آنکه قالبگیری توسط دندانپزشک انجام شد. دندان مصنوعی توسط لابراتوار دندانپزشکی ساخته شده و روی فک بالا و پایین بیمار قرار می گیرد.

تهیه انواع دندان مصنوعی با کاهش هزینه 50 درصدی

تعرفه دندانپزشکی برای جراحی لثه

دندانپزشکان زیبایی در بعضی مواقع لازم است برای زیبایی و اصلاح فک جراحی لثه انجام دهند. با برداشتن قسمت هایی از لثه و یا گذاشتن پروتز در قسمتهای  از لثه یا فک، به درمان بیمار و همچنین زیبایی فرد می پردازند.

آشنایی با مزایا و معایب کشیدن دندان با کاهش هزینه 50% مهراز کارت

پیوند لثه

ممکن است که در اثر بیماری‌هایی مانند پیوره، لثه ها از بین بروند و خورده شوند. در اثر تخریب لثه ریشه های دندان ظاهر می شوند که پوسیدگی سریع دندان ها را به دنبال دارد. در نهایت برای ترمیم نیاز به پیوند لثه می باشد.

در پیوند لثه از دیگر قسمتهای سالم لثه در دهان فرد برای پیوند به قسمت دیگر لثه که دچار تحلیل و خوردگی شده است انجام می شود.

اصلاح خطوط لثه

در این روش به وسیله لیزر توسط دندانپزشک خطوط لثه منظم می شود. این روش که بدون خونریزی و درد می باشد باعث کاهش باکتریهای بافت لثه و دندان می‌شود.

کاشت نگین روی دندان

یکی دیگر از خدمات زیبایی دندانپزشکی کاشت نگین روی دندان می باشد. با توجه به تناسب و اندازه های دندان و رنگ آن نگین دندانی انتخاب و روی دندان کاشته میشود.

جهت تهیه بیمه دندانپزشکی و یا بیمه تکمیلی دندانپزشکی اینجا کلیک کنید.

هزینه های دندانپزشکی

تعریف تعرفه ثابت در مراکز درمانی و مطب ها

هرساله وزارت بهداشت قیمت هایی را به عنوان تعرفه اعلام می کند. کلینیک های خصوصی و درمانگاه های دولتی با توجه به کیفیت و تجهیزات دندانپزشکی که ارائه می دهند یک ضریب کلی را دریافت می دارند. در نهایت هزینه های دندانپزشکی با توجه به یک ضریب کلی تعیین می گردد.

جهت مشاهده تعرفه تخفیف عصب کشی کلیک کنید.

تعرفه دندانپزشکی با ضریبی مانند درمانگاه های خصوصی و دولتی تعریف می گردد. ضریب کیفیت بعد از نظارت وزارت بهداشت از مراکز دندانپزشکی مورد نظر و نوع بیمه دندانپزشکی که مراکز دولتی و خصوصی با آنها قرارداد دارند تعرفه ها تعیید می گردد.

 • موقعیت جغرافیایی که مراکزدندانپزشکی در آنها قرار دارند.
 • میزان مشکلات دهان و دندان
 • میزان زمان لازم برای درمان
 • نوع موادی که برای  استفاده در دندانپزشکی مصرف می گردد
 • تشخیص دندانپزشک
 • اجرت دندانپزشک
 • تفاوت تعرفه پزشک متخصص و عمومی، متخصص ۵۰ درصد بیشتر از پزشکی عمومی دریافت می کند.

 

تمامی هزینه خدمات دندانپزشکی بیان شده در بالا مطابق با مکان جغرافیایی و تجهیزاتی که در این خدمات به کار گرفته می‌شود و همچنین متخصص دندانپزشک متفاوت است.

نظرات

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 1. سلام و خسته نباشید مهراز کارت چنده و چقد از قیمت ها کم میشه؟

  1. با سلام و وقت به خیر هزینه مهراز کارت در سال 1400 مبلغ 394000تومان هستش و به مدت یکسال بدون سقف و محدودیت میتونید از همه خدمات استفاده کنید و 50 درصد کاهش هزینه خواهید داشت.

 2. سلام وقتتون بخیر من یه دندونم به عصب رسیده میخوام ترمیمش کنم پسرمم دوتا از دندون های عقلشو میخواد بکشه کار ما شامل تخفیف میشه؟

   • admin
   • شهریور ۱۰, ۱۴۰۰

   با سلام بله، شامل تخفیف 50% ندانپزشکی می‌شود.

 3. سلام کارت مهراز چند سال اعتبار داره و از کجا باید تهیه کنم؟

  1. با سلام جهت تهیه مهراز کارت میتونید به صورت تلفنی و یا از طریق سایت اقدام به ثبت نام کنید. اعتبار اولیه مهراز کارت یک ساله هستش که قابل تمدید نیز هست.

 4. عالی بود

دریافت مشاوره رایگان درمانی

.

دریافت مشاوره رایگان درمانی

.