قیمت پر کردن دندان با مواد سفید

قیمت پر کردن دندان با مواد سفید

قیمت پر کردن دندان با مواد سفید

به طور معمول زرد شدن دندان ها و نیز پوسیدگی دندان‌ ها می‌تواند. اعتماد به نفس و همچنین زیبایی چهره را از افراد بگیرد. همین مورد موجب شده است. تا آن‌ ها به دنبال راهی برای سفید کردن دندان و نیز برگرداندن درخشندگی و زیبایی دندان های خود باشند. روش‌ های جدید متفاوتی برای سفید کردن دندان وجود دارد. که کامپوزیت و مواد های پرکننده سفید رنگ از همه بهتر هستند. البته روش‌های سطحی تری نیز مانند بلیچینگ نیز وجود دارند. که از این روش زمانی استفاده می شود. که پوسیدگی روی دندان ها وجود نداشته باشد. ولی برای پر کردن دندان های پوسیده پر کردن دندان با مواد دندان پزشکی نیاز می باشد. در این مطلب مزایا و معایب و نیز قیمت پر کردن دندان با مواد سفید را بیان می کنیم.

با داشتن بیمه دندانپزشکی میتوانید تعرفه دندانپزشکی درمانی و زیبایی خود را تا 50% کاهش دهید …

عصب کشی دندان و پر کردن با داشتن مهراز کارت چقدر کاهش هزینه دارد؟

پر کردن دندان و سرطان چه ارتباطی باهم دارند؟

بیمه دندانپزشکی

بیمه دندانپزشکی مهراز با کاهش هزینه ۵۰ درصدی به عموم مشتریان این اطمینان را بع شما میدهد که بتوانید با کمترین هزینه، سلامت دندان های خود را تضمین کنید.همانطور که میدانید هزینه های مرتبط با خدمات دندانپزشکی در دسته گران ترین خدمات درمانی قرار میگیرد. از این رو داشتن یک بیمه دندانپزشکی جهت کاهش هزینه های این خدمات میتواند در این شرایط بسیار کمک کننده باشد. در نتیجه شما میتوانید با انتخاب یک بیمه دندانپزشکی مناسب هزینه های خود را به طرز قابل توجهی کاهش دهید.

کامپوزیت یا ماده سفید

پرکننده‌ های دندان انواع متفاوتی دارند. که در این مطلب می خواهیم به پرکننده‌ های کامپوزیتی یا ماده سفید اشاره کنیم. کامپوزیت ماده‌ ای خمیری از ترکیب پلاستیک و سرامیک می باشد. که از نظر ظاهری کاملا شبیه به دندان است. برای پنهان کردن رنگ بد دندان و پوسیدگی‌ ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. برای اجرای کامپوزیت روی دندان ها آن را با ماده‌ های چسبنده مخصوص بر روی دندان‌ ها به کار می رود.

پر کردن دندان جلو با مواد سفید چگونه انجام میشود؟

آموزش مراقبت بعد از پر کردن دندان با کامپوزیت

هزینه عصب کشی دندان و پر کردن با مهراز کارت چقدر است؟

قیمت پر کردن دندان با مواد سفید

قیمت پر کردن دندان با مواد سفید

زمان نیاز به پر کردن دندان ها

پر کردن دندان یکی از رایج‌ ترین و در عین حال از قدیمی‌ ترین درمان‌ دندان های پوسیده در دندانپزشکی است. پر کردن دندان هنگامی صورت می‌گیرد. که دندان‌ ها کاملا پوسیده نشده باشند. و استحکام مورد نیاز را برای پر شدن داشته باشد. در گذشته به جای استفاده از کامپوزیت از ماده‌ های دیگری که به رنگ سیاه بوده و یا از طلا استفاده می‌ کرده اند. که این نوع زیبایی دندان ها را از بین می‌برد.
ولی امروزه با ساخت و طراحی انواع ماده‌ های پرکننده دیگر استفاده از پرکننده‌ های سیاه و تیره و یا پر کننده ای گران قیمت مانند طلا نیاز نیست. در واقع ماده‌ هایی مانند پرسلن و کامپوزیت از نظر ظاهر شبیه به دندان هستند. و هرگز کسی متوجه آن نمی شود. پر کردن دندان با ماده سفید برای تمامی قسمت‌ های دندان های جلویی و عقبی به کار می رود. کامپوزیت ماده‌ ای انعطاف‌ پذیر می باشد. که امکان اجرای آن برای همه قسمت‌ های دندان وجود دارد.

نرخ عصب کشی دندان با کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز

عوارض پر کردن دندان با کامپوزیت چیست؟ ترمیم و پر کردن دندان با کندر چگونه انجام میشود؟

با تکمیل فرم این وبلاگ مشاوره رایگان دریافت نمایید!

 

مزیت های پر کردن دندان با کامپوزیت یا مواد سفید

پر کردن داندان با کامپوزیت نسبت به روش‌ هایی که در قبل وجود داشت. از مزیت های منحصر بهتری برخوردار است. مهمترین برتری این روش جلوه طبیعی آن است. از همه مهمتر سفید نشان دادن سطح دندان است. از دیگر مزایای این روش به شرح زیر است :

1- بازسازی دندان‌ ها به شکل طبیعی و زیبا
2- سازگاری کامل با رنگ دندان، رنگ های کامپوزیت به هر رنگی که دندان ها داشته باشد می تواند تغییر کند.
3- اجرای راحت و بدون درد
4- عدم نیاز به تراشیده شدن مینای دندان برای نصب
5- پر شدن قسمت‌ های آسیب دیده

مراقبت از دندان پر شده چگونه است؟ علت سیاه شدن دندان پر شده چیست؟

آشنایی با مزایا و معایب استفاده از کیت سفید کننده دندان

خرید بیمه دندانپزشکی

شما میتوانید با خرید بیمه دندانپزشکی مهراز از کاهش هزینه ۵۰ درصدی واقعی برای تمامی خدمات درمانی و زیبایی دندانپزشکی خود بره مند شوید. همچنین از مزایای خرید کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز میتوان به امکان استفاده از خدمات بلافاصله پس از صدور کارت اشاره کرد. همچنین امکان مراجعه به نزدیکترین مراکز درمانی در سراسر کشور جهت استفاده از خدمات را خواهید داشت. برای دریافت این بیمه میتوانید از طریق سایت و شبکه های اجتماعی و یا به صورت حضوری و تلفنی نیز اقدام نموده و در سریع ترین زمان ممکن بیمه نامه خود را در محل مورد نظرتان دریافت نمایید.

بهترین مواد پر کننده دندان را بشناسید!

خرید بیمه دندانپزشکی

خرید بیمه دندانپزشکی

معایب پر کردن دندان با ماده سفید یا کامپوزیت

اینکه هر روش از درمان می تواند معایب و یا مضراتی داشته باشد طبیعب است. حتی آنتی بیوتیک‌ ها نیز در صورت مصرف نامظم و یا طولانی مدت می‌توانند عوارض جبران‌ ناپذیری را بر جای بگذارند. از این رو، قبل از اجرای کامپوزیت نیز باید از عوارض آن مطلع شوید. این معایب عبارتند از:

 • حساس شدن دندان ها نسبت به جویدن غذا
 • استحکام کم نسبت به دیگر روش‌ های درمانی
 • هزینه بالا
 • تغییر رنگ مواد کامپوزیتی به مرور زمان
 • امکان به وجود آمدن ترک‌ های ریز و درشت در طولانی مدت
 • امکان نفوذ باکتری در لا به لای دندان ها
 • قیمت بالا

فوق تخصص دندانپزشکی کودکان در کدام مرکز فعالیت دارد؟

آموزش سفید کردن دندان ها با نمک در منزل …

بررسی علت تغییر رنگ دندان هاپر کردن دندان با سرامیک چه مزایا و معایبی دارد؟

قیمت پر کردن دندان با ماده سفید رنگ

قیمت پر کردن دندان با ماده سفید رنگ بستگی به میزان پوسیدگی دندان ها و نیز مقدار استفاده از مواد کامپوزیتی دارد. در صورتی که میزان آسیب دیدگی دندان زیاد باشد. قیمت پروسه کامپوزیت نیز افزایش پیدا میکند. در برخی از مواقع پزشک مجبور است. برای اجرای کامپوزیت و پر کردن دندان از مواد شوینده به منظور باکتری زدایی استفاده کند که این موارد باعث افزایش هزینه می شود. هزینه‌ به همراه دستمزد دندان پزشک نیز در قیمت و اجرای کامپوزیت دندان اضافه می شود.

مطالعه مطالب مرتبط:

کاربرد ژل سفید کننده دندان فوری

آشنایی با نحوه پر کردن دندان جلو

آیا میدانید پر کردن دندان با کامپوزیت چه مزایا و معایبی دارد؟

روش استفاده از چسب سفید کننده دندان چگونه است؟

عوارض کامپوزیت دندان چیست؟ آموزش روش های سفید شدن دندان های زرد با نمک

هزینه عصب کشی دندان شماره 7 با بیمه دندانپزشکی مهراز چقدر است؟

روکش دندان پر شده چگونه جایگذاری میشود؟

ارزان ترین بیمه دندانپزشکی

شما میتوانید تنها با پرداخت حق عضویت اولیه تا یک سال از ارزان ترین بیمه دندانپزشکی با عنوان مهراز کارت، بدون پرداخت هیچگونه هزینه جانبی دیگری استفاده نموده و همچنین میتوانید تا ۵ سال متوالی پس از دریافت مهراز کارت با پرداخت یک سوم هزینه اولیه آن را تمدید نمایید. علاوه بر این شما به ازای دریافت خدمات در مراکز درمانی مهراز کارت میتوانید از کاهش هزینه ۵۰ درصد واقعی استفاده نمایید و این در حالی است که بسیاری از مراکز بیمه نهایتا ۱۰ تا ۲۰ درصد از هزینه های دندانپزشکی را پوشش میدهند.

منابع: الهام گرفته از مجموعه مقالات بین المللی ISI درباره پر کردن دندان 

دانلود PDF مقاله

نظرات

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 1. سلام هزینه پر کردن دندان چقدر هستش؟

  1. با سلام مهراز کارت تمامی هزینه های دندانپزشکی از جمله ترمیم و پر کردن دندان با انواع مواد رو با کاهش هزینه 50% ارائه میده خدمتتون.

 2. سلام پر کردن با روکش هزینش حساب میشه؟

  1. با سلام خیر. به صورت جداگانه محاسبه میشه و البته با داشتن مهراز کارت با کاهش هزینه 50% خواهد بود برای شما.

 3. سلام تعرفه در سال جدید تغییر کرده؟

  1. با سلام بله. با توجه به تغییر تعرفه ها از سمت سازمان نظام پزشکی. لیست تعرفه های مهراز کارت با کاهش هزینه 50% خدمت شما

 4. سلام روکش سفید همون کامپوزیت؟

  1. با سلام اگر منظورتون روکش زیبایی دندان هستش میشه گفت هم کامپوزیت دندان و هم لامینت دندان این کارو انجام میدن.

 5. سلام آیا کامپوزیت دوام بالایی برای پر کردن داره؟

  1. با سلام در صورتی که پزشک، اصولی و صحیح کار جایگذاری مواد کامپوزیت رو انجام بدن بله سالهای زیادی براتون کارآمد خواهد بود.

 6. شما فروش محصول هم دارید؟

  1. سلام دوست عزیز خیر

.

دریافت مشاوره رایگان درمانی

.