بهترین متخصص عصب کشی در تهران

بهترین متخصص عصب کشی در تهران

بهترین متخصص عصب کشی در تهران

عصب کشی دندان جز سختترین خدمات دندانپزشکی است که حتما باید به بهترین متخصص عصب کشی در تهران مراجعه نمایید.

عصب کشی دندان یا روت کانال (Root Canal) یکی از خدمات دندانپزشکی است که در این پروسه، بخش هایی از دندان که بافتشان از بین رفته است را از بین می برند. این امر باعث رشد دوباره دندان خواهد شد. اغلب این کار توسط دندانپزشک عمومی و یا متخصص انجام میشود که قبل از شروع کار بی حسی به مراجعه کننده تزریق می شود تا درد کمتری را حس کند.

جهت تهیه بیمه دندانپزشکی با مشاورین مهرازکارت تماس حاصل نمائید

با ما همراه باشید تا در ادامه مقاله به طور کامل با فرایند عصب کشی دندان و سپس با بهترین متخصص عصب کشی در تهران آشنا شوید.

فردی که نیاز به عصب کشی پیدا می کند احتمالا با مشکل درد در ناحیه دندان که ممکن است شدت آن معمولی و یا زیاد باشد، روبرو شده است و یا ممکن است دچار احساس گرما و تورم لثه شوند که از عوامل شایعی است که پای بیماران را به مطب دندانپزشک و متخصص عصب کشی می کشاند. در این مقاله درباره بهترین متخصص عصب کشی در تهران مطالبی را برای شما می نگاریم.

جهت مشاهده تعرفه تخفیف دندانپزشکی کلیک کنید.

داروی گیاهی برای کشتن عصب دندان چیست؟

عصب کشی در تهران

بهترین متخصص عصب کشی در تهران ابتدا بیمار را معاینه می کند و سپس اگر به این نتیجه رسید که دندان بیمار احتیاج به عصب کشی دارد وی را نزد پزشک اندودنتیست خواهد فرستاد.

در روش درمانی عصب کشی پزشک متخصص می بایست قسمت درونی و یا به اصطلاح مغز دندان را از بین ببرد. به طور تخصصی تر به مغز دندان، پالپ نیز گفته می شود.

به طور کلی مواردی چون ایجاد ترک در دندان ها و پوسیدگی های عمیق ناشی از عدم رسیدگی به دندان و انجام جراحی های متعدد به روی یک دندان از عواملی هستند که باعث آسیب دیدن پالپ می شوند.

جهت مشاهده تعرفه تخفیف ارتودنسی کلیک کنید

مطالعه درباره علائم به عصب رسیدن دندان جلو و همچنین مراقبت های بعد از عصب کشی

بهترین متخصص عصب کشی در تهران

بهترین متخصص عصب کشی در تهران

جهت مشاهده هزینه عصب کشی و پر کردن دندان کلیک کنید

همچنین مطالعه نمائید: هزینه جرمگیری دندان

جراح ریشه دندان

همانطور که میدانید جراحی ریشه دندان یکی از دشوار ترین جراحی ها در امر دندانپزشکی به حساب میاید. لذا در انتخاب جراح ریشه دندان خود نهایت دقت را بکار برده و درست انتخاب کنید.

جهت مشاهده تعرفه تخفیف عصب کشی کلیک کنید.

با تکمیل فرم این وبلاگ مشاوره رایگان دریافت نمایید!

آشنایی با مزایا و معایب عصب کشی دندان شیری

فرآیند کامل عصب کشی

این فرآیند طی چهار مرحله در ظرف دو جلسه مراجعه به پزشک انجام می شود:

مرحله اول:

در این مرحله بهترین متخصص عصب کشی در تهران ابتدا اقدام به بی حسی موضعی دندان می کند تا بیمار مراجعه کننده درد کمتری را متحمل شود هرچند درد بیماران ناشی از عفونت موجود در ناحیه پالپ دندان می باشد و بطور معمول فرآیند عصب کشی بدون درد انجام می شود.
پس از بی حسی دندانپزشک (اندودنتیست) یک قطعه پلاستیکی را که برای جدا کردن دندان صرف تمیز ماندن آن طی درمان می باشد، تعبیه می کند.

روش نوین عصب کشی دندان با لیزر

آشنایی با عوارض عصب کشی نکردن دندان

مرحله دوم:

دندانپزشک با ایجاد یک سوراخ از بالا در دندان به وسیله یک مته بسیار کوچک به مغز دندان دسترسی پیدا می کند.
حالا که شرایط مهیا برای رسیدگی به پالپ است، اندودنتیست با سوهان های کوچک پالپ های فاسد و مواد میکروبی را بیرون کشیده و حالت مورد نیاز را برای داخل دندان اعمال می نماید.

سپس دندانپزشک بنا به تشخیص خود نسبت به میزان آلودگی داخل دندان از آب یا مواد ضدعفونی استفاده می کند تا میکروب های داخل دندان بطور کامل از بین بروند.

عمر دندان عصب کشی شده معمولا چقدر است؟

روش های مقابله با ترس از عصب کشی دندان

مرحله سوم:

پس از آنکه دندان کاملا خشک شد دندانپزشک درون آن را پر می کند تا دوباره دندان از آن ناحیه دچار عفونت نشود.

مرحله چهارم:

در مرحله آخر از عصب کشی دندان، اندودنتیست پس از مدتی که نسبت به وضعیت دندان بیمار تعیین کرده است، با قرار دادن یک روکش دائمی کار خود را به پایان می رساند.

جهت مشاهده هزینه جراحی تخصصی دندان کلیک کنید

آیا میدانید عوارض عصب کشی دندان عفونی چیست؟

رنگ دندان پس از عصب کشی

رنگ دندان پس از درمان ریشه و جداسازی عفونت ها به تدریج دچار تغییراتی می شد و عبارتی از به مرورو سیاه تر و کدر تر می شود. در چند سال اخیر شرایطی به جود آمده و علم پزشکی پیشرفت هایی داشته که از بروز چنین مشکلاتی جلوگیری شود.

امروزه می توان با مراجعه به بهترین متخصص عصب کشی در تهران از جمله کسانی مانند آقای دکتر کاووس قاجار و یا خانم دکتر آذر اصلانی مقدم نه تنها بهترین و راحت ترین جراحی را پشت سر گذاشت بلکه به راحتی می توان از شر اینگونه مشکلات خلاص شد.

همه چیز درباره روکش دندان را بدانید …

عصب کشی دندان نیش چگونه انجام میشود؟

بهترین متخصص عصب کشی در تهران

بهترین متخصص عصب کشی در تهران

عفونت مجدد پس از عصب کشی

موردی که بسیار دردناک است، عفونت مجدد می باشد. این عفونت علل های متفاوتی می تواند داشته باشد که یکی از آن ها پرنکردن ناحیه نوذ پذیر دندان است که قبلا پزشک جراحی را از آن جا صورت داده است همین امر باعث نفوذ مجدد باکتری ها و تکثیرشان شده و درد مجددا آغاز می شود.

مورد دیگر عدم تشخیص دکتر اندودنتیست نسبت به تعداد منافذ مرتبط با ریشه دندان است که اگر به درستی تشخیص داده نشود برای مثال اگر پزشک از پنج روزنه موجود فقط سه تای آن ها را پر کند باکتری ها در دو روزنه دیگر تکثیر شده و نفوذ می کنند. این باکتری ها مجددا یک عفونت را پایه گذاری می کنند درد آغاز می شود.
به هرحال اگر دندان مجددا عفونت کند درمان آن به مراتب سخت تر و طولانی تر خواهد بود زیرا حالا دکتر متخصص باید موادی که با آن دندان را پر نموده تخلیه کند تا بتواند عفونت را درمان و مجددا منافذ را پرکند. جهت مشاهده هزینه دندانپزشکی سال کلیک کنید

کاهش هزینه عصب کشی دندان و روکش با کارت پزشکی مهراز

آموزش مراقبت های بعد از عصب کشی دندان

بهترین متخصص عصب کشی در تهران را چگونه پیدا کنیم؟

عصب کشی دندان خطرات و عوارض جانبی نیز دارد و که در ادامه با آن آشنا می شویم و بهترین متخصص عصب کشی در تهران را معرفی خواهیم کرد، تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

یکی از شایع ترین عوارض هایی که بعد از عصب کشی دندان احتمال دارد رخ بدهد، عفونت دندان می باشد. عفونت دندان علائمی دارد که در ادامه با آن آشنا می شویم.

علائم عفونت دندان پس از عصب کشی

 • درد در ناحیه فک، گوش یا گردن
 • درد دندان
 • حساس شدن فک ها به فشار دهان
 • تورم و ورم گونه
 • باد کردن غده های لنفاوی، لوزه و گردن
 • حساسیت به غذا و نوشیدنی های سرد و گرم
 • تب
 • بوی بد دهان
 • احساس طعم ناخوشایند در دهان

معرفی داروی کشتن عصب دندان

نکته: اگر عفونت دندان ها درمان نشود امکان دارد این عفونت به دیگر نقاط دهان سرایت کند!

علائم ثانویه عفونت دندان

 1. سردرد و خستگی و احساس نا خوش بودن
 2. تبی که همراه با لرز و عرق کردن می باشد
 3. صورت به گونه ای ورم می کند که بیمار نمی تواند دهان خود را به طور کامل باز کند
 4. ضربان قلب بالا می رود و بیمار دچار اسهال و استفراغ می شود.

عصب کشی درست و خوب چه ویژگی هایی دارد؟

پیشگیری از عفونت دندان

 • بهداشت دهان و دندان را رعایت کنیم، روزی 2 بار مسواک بزنیم و از نخ دندان استفاده کنیم.
 • مصرف کمتر از رژیِم غذایی با قند بالا، از قبیل شیرینی، شکلات و نوشابه های گاز دار.
 • از رژیم غذایی مناسب که شامل مقدار بالای میوه و سبزی می باشد، استفاده کنیم.
 • از تنباکو و مشتقات آن اجتناب کنیم تا دندان هایمان دچار عفونت نشود.
 • از آب نوشیدنی استفاده کنیم که شامل فلوراید باشد.
 • مراجعه منظم به دندانپزشک و متخصص را هرگز فراموش نکنیم تا هر چند وقت یک بار از سلامت دندان ها و دهانمان مطمئن شویم.

عصب کشی دندان و روکش با کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز چقدر هزینه دارد؟

سوالات متداول از بهترین متخصص عصب کشی در تهران

حال چند سوالی که برای ما به وجود می آید درباره عصب کشی دندان توسط بهترین متخصص عصب کشی در تهران که در ادامه به آن ها می پردازیم، با ما همراه باشید.

-آیا عصب کشی دندان و درمان ریشه دردناک می باشد؟

اکثر بیمار هایی که به درمان ریشه نیاز دارند از این مرحله هراس دارند. در حالی که عصب کشی دندان و درمان ریشه دندان توسط داروی بی حسی، دهان را کاملاً بی حس می کند تا بیمار حین درمان دردی احساس نکند. پس از درمان اثر داروی بی حسی از بین می رود، درد دندان و دهان با مسکن قابل کنترل است.

-چرا عصب کشی در دو مرحله انجام می شود؟

ابتدا درمان ریشه، عفونت داخل دندان را تخلیه می کنند و درناژ می شود. معمولاً عفونت دندان تا حدی است که باید چند روز از پاک سازی و درمان عفونت دندان گذشته باشد تا مرحله بعد را انجام شود.

-عصب کشی و درمان ریشه بهتر است یا کشیدن دندان؟

اولویت اول بر این می باشد که دندان طبیعی بیمار ترمیم شود. هنگامی که پوسیدگی به قدری زیاد شود که نتوان دندان را نگه داشت، بنابراین باید به ناچار دندان را کشید.

آیا میدانید عوارض عصب کشی دندان جلو چیست؟

سخن پایانی از بهترین متخصص عصب کشی در تهران

در نتیجه عصب کشی باید توسط بهترین متخصص عصب کشی در تهران انجام شود برای کسانی که ساکن این شهر می باشند، بیماران می توانند به مراکز درمانی یا کلینیک های دندانپزشکی مراجعه کنند تا فرایند عصب کشی را به بهترین شکل پشت سر بگذارند.

بیمه دندانپزشکی

بیمه دندانپزشکی مهراز با کاهش هزینه ۵۰ درصدی به عموم مشتریان این اطمینان را بع شما میدهد که بتوانید با کمترین هزینه، سلامت دندان های خود را تضمین کنید.همانطور که میدانید هزینه های مرتبط با خدمات دندانپزشکی در دسته گران ترین خدمات درمانی قرار میگیرد. از این رو داشتن یک بیمه دندانپزشکی جهت کاهش هزینه های این خدمات میتواند در این شرایط بسیار کمک کننده باشد. در نتیجه شما میتوانید با انتخاب یک بیمه دندانپزشکی مناسب هزینه های خود را به طرز قابل توجهی کاهش دهید.

انواع عصب کشی دندان را بشناسید!

بیمه دندانپزشکی

بیمه دندانپزشکی

بیمه دندانپزشکی برای ایمپلنت

با در نظر داشتن هزینه های بسیار بالای ایمپلنت دندان، داشتن بیمه دندانپزشکی برای ایمپلنت که بتواند درصد قابل توجهی از هزینه های بالقوه و مرتبط با آن را پوشش دهد قطعا بسیار کمک کننده خواهد بود. شما با داشتن این بیمه میتوانید به بهترین متخصصان ایمپلنت دسترسی داشته باشید و از خدمات با کاهش هزینه 30 درصدی مهراز کارت برای ایمپلنت و همچنین سایر خدمات با کاهش هزینه 50% بهره مند شوید.

عصب کشی ارزان با بیمه دندانپزشکی مهراز

بیمه تکمیلی دندانپزشکی

شما با تهیه بیمه تکمیلی دندانپزشکی مهراز مشمول برخورداری از ۵۰ درصد کاهش هزینه خدمات درمانی و زیبایی دندانپزشکی شده و میتوانید از تمامی خدمات دندانپزشکی با هرهزینه ای بدون سقف و محدودیت در سراسر کشور بهره بگیرید. در صورتی که سایر بیمه نامه ها دارای سقف استفاده از خدمات به صورت سالانه هستند. از اصلی ترین مزایای داشتن بیمه تکمیلی دندانپزشکی مهراز این است که می‌توانید با اطمینان بیشتری در مورد پوشش هزینه‌های ناگهانی و گزاف دندانپزشکی خود دست یابید.

منابع: الهام گرفته از مجموعه مقالات بین المللی ISI درباره عصب کشی دندان

دانلود PDF مقاله

نظرات

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • sina
  • شهریور ۱۵, ۱۴۰۰

  قیمت عصب کشی چقدر گرون شدهههه یه جا قیمت خوب یا اقساط دار و تخفیف دار معرفی کنید

   • admin
   • شهریور ۱۵, ۱۴۰۰

   با سلام تمامی خدمات دندان پزشکی طرف قرارداد مهرازکارت از تخفیف 50 درصدی برخوردار می‌باشند. جهت کسب اطلاعات بیشتر فرم درخواست مشاوره رایگان را پر کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس حاصل کنند.

 1. من دندانم به عصب رسیده و میخوام هرچه زودتر درمان کنم کدوم پزشک خوبه؟

  1. با سلام دندانپزشکان متخصص عصب کشی در مراکز درمانی مهراز فعال هستن با کاهش هزینه 50٪. لیست پزشکان و مراکز خدمت شما: https://mehrazcard.com/treatment-centers/ https://mehrazcard.com/cost-of-dental-denervation/

 2. خیلی با این بیمه هزینه ها کمتر میشه ممنون

.

دریافت مشاوره رایگان درمانی

.