ایمپلنت اقساطی | ایمپلنت ارزان

ایمپلنت اقساطی

ایمپلنت اقساطی | ایمپلنت ارزان

ایمپلنت اقساط

امروزه تبلیغات بسیار زیادی در مورد ایمپلنت دندان، مخصوصا ایمپلنت ارزان می شود. از آنجا که ایمپلنت هزینه زیادی نسبت به دیگر خدمات دندانپزشکی دارد بعضی از دندانپزشکان ایمپلنت اقساطی را به مشتریان خود پیشنهاد می دهند.

با توجه به آنکه مراکز بسیاری در تهران و دیگر شهرها هستند که خدمات اقساطی ارائه م دهند ولی باید از نظر کیفیت نیز آنها را مورد بررسی قرار داد.

کاهش قیمت ایمپلنت دندان با مهراز کارت

هزینه کامپوزیت دندان | قیمت کامپوزیت دندان

کاهش هزینه بریج دندان (پل دندان) با مهراز کارت

ایمپلنت ارزان و ایمپلنت گران چه تفاوتهایی دارند؟

مراجعه به دندانپزشکی ارزان و کاهش هزینه دندان مصنوعی (پروتز دندان) با مهراز کارت

درباره لیزر موهای زائد بیشتر بدانید.

1- برند ایمپلنت و شرکت ساخت ایمپلنت

انواع ایمپلنت ها از کشورهای سازنده ای مانند ایمپلنت های ساخت کره، که بیشترین ایمپلنت های داخل ایران را تشکیل می دهد. و ایمپلنت های ساخت کشورهای اروپایی به تعداد کمتری در کشور ما وجود دارند.

ایمپلنت اقساطی

ایمپلنت اقساطی

2- قیمت پایه ایمپلنت بر پایه نوع آن

 • جایگزین نمودن یک دندان با یک واحد ایمپلنت
 • جایگزین نمودن چند دندان از روش های بریج و پل بر پایه ایمپلنت دندانی

در این روش که به وسیله یک پایه ایملنت برای نصب نمودن چند دندان استفاده می شودبه همین جهت هزینه ایمپلنت بر پایه یک واحد از فرد دریافت می گردد و همچنین هزینه تاج دندان هایی که بر این اساس ساخته شده اند بر اساس نوع پروتز و جنس آن ها محاسبه و دریافت می گردد

3- ایمپلنت All on 4

کاشت این روش برای انواع خاصی از ایمپلنت های دندان مورد استفاده قرار می گیرد. در این روش ایمپلنت All on 4 تمامی دندان های مصنوعی ساخته شده بر روی قوس فک بالا و پایین قرار می گیرد و فقط روی 4 واحد ایمپلنت سوار می شود.

4- اوردنچر

در این روش ایمپلنت اوردنچر، به طور معمول 4 تا 8 عدد پایه ایمپلنت برای جایگزینی دندان های فک بطور کامل ویا حتی 10 دندان یا بیشتر برای پروتزهای دندان مصنوعی مورد استفاده قرار می گیرد.

مشاهده بیمه دندانپزشکی و خدمات زیبایی با تخفیف و هزینه دندانپزشکی با تخفیف

همه چیز درباره روکش دندان را بدانید …

دستمزد دندانپزشک جراح

در مورد دستمزد جراح دندانپزشک برای ایمپلنت، بسته به اینکه جراحی هایی جانبی و لازم مانند پیوند استخوان در فک و یا لیفت سینوسی انجام شود بستگی دارد.

میزان کیفیت ایمپلنت دندان

کیفیت ایمپلنت دندان به تکنولوژی ساخت و پوششی که روی پایه ها و یا فیکسچر استفاده می شود بستگی دارد.

عمر ایمپلنت دندان چقدر است؟

انواع پایه های ایمپلنت

1- بدنه رزوه دار
2- پایه شن پاشی شده
3- پایه با پوشش هیدروکسی اپاتیت
4- پایه با پاشش پلاسما

تمامی انواع پایه های که بیان شد در قیمت و همچنین کیفیت ایمپلنت تاثیر گذار هستند.

عوارض ایمپلنت دندان جلو چیست؟ آیا ایمپلنت دندان جلو ماندگاری بالایی دارد؟

قیمت ایمپلنت دندان جلو فک بالا چقدر است؟

با تکمیل فرم این وبلاگ مشاوره رایگان دریافت نمایید!

 

ایمپلنت ارزان

1- در صورتی که پایه ایمپلنت ساخت کره و یا چین باشد و یا از تولید کشور ایران انتخاب شود. و همچنین اگر از پایه ای از جنس آمریکایی و یا اروپایی درجه 2 استفاده شود هزینه ایمپلنت ارزان تر می شود.

2- زمانی که ایمپلنت توسط دندانپزشکان عمومی انجام شود هزینه ایمپلنت به نسبت با زمانی که دندانپزشک متخصص که با تجربه نیز می باشد، هزینه ایمپلنت ارزان تر می شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره ایمپلنت دندان کلیک کنید …

ایمپلنت ارزان با کیفیت توسط متخصص با بیمه دندانپزشکی مهراز

انواع برند ایمپلنت ارزان

ایمپلنت برند اوستم

متخصص روکش دندان در تهران

درباره پین دندان مطالعه کنید.

آیا ایمپلنت دندان بدون جراحی امکان پذیر است؟

این برند از معروفترین برندهای ایمپلنت کره می باشد که FDA آن را تایید نموده است. برند اوستم از اولین برندهای ایمپلنت دندان کره می باشد که با استقبال زیادی همراه بوده است.

ایمپلنت برند دنتیوم

این برند که بنام ایمپلنتیوم نیز شناخته می شود. از برندهای پرفروش کره ای ایمپلنت در ایران است. از ارزانترین ایمپلنت هایی که در ایران و تهران استفاده می شود و همچنین دارای کیفیت مناسبی می باشد ایمپلنت دنتیوم می باشد.

ایمپلنت برند مگاژن

از برندهای ایمپلنتی که توانسته با برندهای اروپایی در رقابت باشد. برند کره ای مگاژن است که دارای کیفیتی مناسب نیز می باشد.

آیا میدانید هزینه ایمپلنت دندان با بیمه دندانپزشکی مهراز 30% کاهش هزینه دارد!

ایمپلنت برند دیو

این برند ایمپلنت کره ای است که شرکت دنس پلی امریکایی را در مالکیت خود دارند. ایمپلنت دیو ساخت کشور کره می باشد.

ایمپلنت برند بیوتک

این برند در ایران با نام CME نیز شناخته شده است. از پرطرفدارترین ایمپلنت های ارزانی که بین دندانپزشکان و بیماران برند بیوتک می باشد.

آشنایی با عوارض ایمپلنت دندان نیش

کیفیت ایمپلنت کره ای چگونه است؟

ایمپلنت برند دنتیس

این برند از ایمپلنت هایی است که ساخت کشور کره است و از ایمپلنت های درجه دو می باشد و پزشکان به جهت مشکلاتی که در بیماران بوجود می آورد، از آن استقبال نمی کنند. ولی به دلیل قیمت پایین آن ، بیماران بیشتر از آن استقبال می کنند.

ایمپلنت برند یوفیت

این ایمپلنت نیز ساخت کره می باشد. به دلیل طراحی خاص و شیارهایی که دارد باعث می شود تا به استخوان فک بهتر جوش بخورد.

ایمپلنت ارزان ساخت چین

ایمپلنت هایی از کشورهای، چین و پاکستان و هندی نیز در بازار وجود دارد که برندهایی نامرغوب هستند که با لیبل های اروپایی فروخته می شوند. اکثر درمانهای ایمپلنت که به شکست می خورد از انواع این نوع ایمپلنت ها می باشد. متریال این ایمپلنت ها دارای استاندارد بین المللی نمی باشند.

کاهش قیمت دندان مصنوعی ثابت بر پایه ایمپلنت با مهراز کارت

ایمپلنت ارزان ساخت ایران

به دلیل جدید و نوبازار بودن ایمپلنت ایرانی، آمار دقیقی در مورد عوارض این نوع برند در دسترس نمی باشد. ولی به دلیل قیمت بسیار پایین تر آن نسبت به برندهای خارجی به نظر می آید که این نوع ایمپلنت در چندسال آینده نسبت به برندهای دیگر از استقبال بیشتری برخوردار شود.

ایمپلنت گران قیمت از کدام برند ها می باشند؟

از بارزترین تفاوت ها بین ایمپلنت ارزان و اینمپلنت گران ، نوع برند ایمپلنت است . در حال حاضر ایمپلنت های کره ای در بین ایرانیان طرفداران زیادی دارد. پون هم از نطر قیمت و هم کیفیت قابل قبول هستند.
ولی ایمپلنت های گران که از برندهای امریکایی، سوئیسی و المانی هستند و سازندگانی چون زیمر و اشترومن و بیوکر آنها را تولید می کند از درجه یک ترین ایمپلنت ها هستند که قیمت آنها بین 4 میلیون تا هفت میلیون تومان می باشد.

قیمت ایمپلنت کامل فک بالا و پایین با مهراز کارت چقدر کاهش هزینه دارد؟

انواع برندهای گران در ایران

برند زیمر zimmer: شرکت زیمر امریکا در سال 1977 تاسیس شد. با توجه به کیفیت درجه یک ایمپلنت های این شرکت و ساخت روکش های دندانی خاص بر پایه ایمپلنت مورد توجه بسیاری از مراکز
دندانپزشکی و متخصصان دندانپزشک قرار گرفت. قیمت ایمپلنت های این شرکت گران بوده ولی از با کیفیت ترین نوع ایمپلنت ها می باشد.

برند استرا Astra: شرکتی بین المللی است که در سه کشور سوئیس و انگلستان و امریکا دارای شعبه های متعدد است. و از مشهورترین برندهای مطرح در دنیا می باشد. اعتبار این برند به دلیل تکنولوژی پیشرفته و طراحی خاص در نوع ایمپلنت های این شرکت می باشد.

برند اشترومن ITI Straumann: از موفق ترین شرکتهای ساخت ایمپلنت شرکت اشترومن است. این برند از ایمپلنت های گران است که در کلینیک های دندانپزشکی تهران طرفداران زیادی به دلیل کیفیت بالای آن دارد.

برند بیوهوریزونز BioHorizon : شرکت امریکایی بیوهوریزون از پیشرفته ترین ایمپلنت های دندان را تولید کرده و ایمپلنت های مخروطی را نیز ساخته در سطح جهان گسترش داده است.

همچنین برندهای ایمپلنت گران نیز می توان به ایمپلنت های SIS , SPI , IDI فرانسوی نیز اشاره نمود.

ایمپلنت های ارزان کره ای و ایرانی نیز در میان بیماران به دلیل ارزان بودن و کیفیت های قابل قبول بیشتر در تهران و ایران مورد استقبال قرار گرفته اند.  در زمان استفاده از انواع ایمپلنت ها باید دقت شود که در مراکز معتبر و دندانپزشکان حاذق انجام شود.

کارت تخفیف دندانپزشکی

شما با داشتن کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز میتوانید کاهش هزینه ۵۰ درصدی تمامی خدمات متنوع درمانی و زیبایی دندان را برای داشتن لبخندی زیباتر و سلامت بیشتر دهان و دندان خود استفاده نمایید. با تهیه کارت تخفیف دندانپزشکی، می‌توانید به راحتی فهرستی از دندانپزشکان متخصص را در اختیار داشته و بهترین گزینه را برای خود انتخاب کنید.

کارت تخفیف دندانپزشکی

کارت تخفیف دندانپزشکی

بیمه دندانپزشکی برای ایمپلنت

با در نظر داشتن هزینه های بسیار بالای ایمپلنت دندان، داشتن بیمه دندانپزشکی برای ایمپلنت که بتواند درصد قابل توجهی از هزینه های بالقوه و مرتبط با آن را پوشش دهد قطعا بسیار کمک کننده خواهد بود. شما با داشتن این بیمه میتوانید به بهترین متخصصان ایمپلنت دسترسی داشته باشید و از خدمات با کاهش هزینه 30 درصدی مهراز کارت برای ایمپلنت و همچنین سایر خدمات با کاهش هزینه 50% بهره مند شوید.

بیمه دندانپزشکی نامحدود خانواده

بیمه دندانپزشکی نامحدود خانواده با پوشش ۵۰ درصد هزینه های درمانی و زیبایی دندانپزشکی هزینه های سرسام آور این خدمات را کاهش داده و همه اعضای خانواده را بدون در نظر گرفتن محدودیت سنی، مورد حمایت قرار میدهد. از دیگر ویژگی های برتر بیمه دندانپزشکی نامحدود خانواده مهراز کارت میتوان به استفاده نامحدود و بدون سقف و مرز از خدمات اشاره کرد که این امر به این معنی است که شما میتوانید به تعداد دفعات نامحدود و با مبالغ بدون سقف از این خدمات استفاده نمایید.

مشاهده و دندانپزشکی اقساطی در مشهد

انواع روکش دندان برای ایمپلنت را بشناسید!

منابع: الهام گرفته از مجموعه مقالات بین المللی ISI درباره ایمپلنت دندان

دانلود PDF مقاله

نظرات

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 1. من یکی از دندونامو به خاطر بی کفایتی یه دندون پزشک مجبور شدم کامل بکشم خیلی از جای خالیش ناراحتم اگر ایمپلیت کنم ازونجا که عضو غیر زندس باعث بوی بد دهان نمیشه؟ و برند ارزونم میخوام نمیتونم خیلی هزینه کنم

   • admin
   • شهریور ۱۰, ۱۴۰۰

   با سلام خیر، اگر مدام مسواک زده بشه و به نظافت دهان رسیدگی شود، باکتری تجمع پیدا نمی‌کند و بوی بد نمی‌گیرد.

 2. سلام ایمپلنت دندان با مهراز کارت چقدر تخفیف داره؟

  1. با سلام ایمپلنت دندان با مهراز کارت با کاهش هزینه 30% انجام میشه براتون.

 3. ایمپلنت فوری هم انجام میدین؟

  1. سلام بله

.

دریافت مشاوره رایگان درمانی

.