قیمت جرمگیری دندان با مهراز کارت

با داشتن بیمه دندانپزشکی مهراز میتوانید قیمت جرمگیری دندان را با 50% کاهش قیمت نسبت به تعرفه های مراکز درمانی آزاد انجام دهید.

✔️ مشاوره رایگان درمانی

  توصیه هایی درباره جرمگیری دندان بشنوید: ?

   

  جرم دندان چیست؟

  جرم دندان در واقع همان باقیمانده مواد غذایی، میکروب‌های باقیمانده در سطح دندان، مواد حاصل از تجزیه کربوهیدرات‌ها چربی‌ها، پروتئین‌ها و … است که اگر برای رفع آن ها اقدامی صورت نگیرد می تواند باعث معدنی شدن دندان ها و به اصطلاح ایجاد رسوب شود و عمر دندان ها را بسیار کوتاه کند.

  قیمت جرمگیری دندان

  ردیفعنوان خدماتتعرفه آزاد مراکز درمانی (تومان)با کاهش 50 درصدی (تومان)
  1جرم گیری + بروساژ هر فک780/000390/000

   هزینه جرمگیری و بلیچینگ دندان با مهراز کارت

  آیا لق شدن دندان بعد از جرمگیری واقعیت دارد؟

  روش جرمگیری دندان ارتودنسی شده چگونه است؟

  آموزش سفید کردن دندان با نشاسته در منزل

  جرمگیری دندان با لیزر چگونه انجام میشود؟

  جرمگیری دندان

  بیمه دندانپزشکی برای جرمگیری

  جرمگیری دندانها امری ضروری است زیرا باعث حذف پلاک ها از روی سطح دندان میشود و این امر از پوسیدگی و همچنین بوی بد دهان جلوگیری میکند. شما با داشتن بیمه دندانپزشکی برای جرمگیری و تمامی خدمات دیگر دندانپزشکی میتوانید کلیه هزینه های درمانی و زیبایی دندان های خود را کاهش دهید.

  آیا جرمگیری دندان درد دارد ؟

  قیمت بلیچینگ دندان با کاهش هزینه مهراز کارت چقدر است؟

  جرم دندان چطور شکل میگیرد؟

  چه زمانی باید به سراغ جرمگیری دندان برویم؟ آیا این نوع خدمات دندانپزشکی جزو خدمات دندانپزشکی زیبایی است؟ خب طبیعتا اگر شما از مسواک و نخ دندان استفاده کنید. نباید در دهانتان جرمی وجود داشته باشد. اما هستند کسانی که مسواک می زنند و نخ دندان می کشند. اما باز هم دهانشان دچار جرم ها میشود. به نظر شما چرا؟

  بله درست حدس زدید. این به دلیل خوب مسواک نکردن دندان هاست. اگر شما هنگام مسواک زدن حواستان را خوب جمع نکنید. ممکن است از برخی سطوح دندان خود غافل شوید. و اگر به مدت طولانی آن قسمت ها را مسواک نزنید باعث شکل گیری جرم ها میشود.

  سریع ترین روش خانگی سفید کردن دندان ها

  نقش بزاق دهان

  در واقع بزاق دهان شما در این قسمت ها رسوب کرده و به ندرت میکروب ها و املاح دهان شروع به چسبیدن به روی آن قسمت ها می کنند که البته در این مرحله شما هنوز فرصت دارید آنها را با مسواک زدن نابود کنید، اما اگر بیش مدتی این فرآیند ادامه پیدا کند لایه های بوجود آمده سفت و سخت خواهند شد و دیگر از بین بردنشان به این آسانی ها نخواهد بود.

  اما صبر کنید این داستان به این مرحله ختم نمی شود بلکه جرم در دهان شما به مرور زمان نفوذ بیشتری پیدا کرده و بالاخره روی لثه نیز تاثیر میگذارد و این اثر باعث تورم و التهاب لثه ها شده که در این زمان اگر مسواک بزنید ممکن است لثه خونریزی کند.

  در نتیجه تورم ها و التهاب های لثه باعث خرابی دندان میشود که این امر تدریجی صورت می گیرد و ممکن است بیمار در این مدت حتی متوجه آن نشود. و بالاخره تمام این عوامل سبب می شود که بهتر است قبل از این که دندان ها خراب شوند شما نیز برای جرمگیری به دندانپزشک مراجعه نمایید.

   ترس از جرمگیری دندان

  برخی فکر می کنند اگر دندان خود را به دندان پزشک بسپارند، دندان پزشک به همراه جرم لایه ای از دندان را نیز برمی دارد که در اصل این باور غلط است زیرا دستگاه جرم گیری دندان توانایی تراشیدن دندان را ندارد و فقط برای از بین بردن جرم ها طراحی شده است.

  از طرفی با جرم گیری لایه ای که مدت ها روی دندان بیمار بوده و مانع از احساس کردن سرما و گرما می شده برداشته می شود و دندان بیمار این حساسیت ها را تشخیص می دهد.

  اما دیگر تصور غلط برخی از این بیمارها این است که جرم گیری باعث لق شدن دندانشان شده است در حالی که خود جرم ها باعث هستند. چرا؟

  در واقع همانطور که پیش تر اشاره کردیم جرم دندان تاثیر بدی روی لثه ها می گذارد و باعث تخریب آنها می شود و به تدریج جرم جلوی آنها را میگیرد و بعد جرم ها بین فاصله بین دندان ها پر می شوند که همین امر سبب می شود که جرم های جایگزین لثه شده، دیده نشوند و هنگامی که جرمگیری انجام می شود دندانها دچار لقی شوند که در اثر از بین رفتن جرم ها می باشد و نه عوارض جانبی فرآیند جرمگیری.

  چگونگی جرمگیری دندان

  در ابتدا به طور معمول دندانپزشک با استفاده از اولتراسونیک که دستگاهی در زمینه جرمگیری دندانهاست شروع به کار می کند. و با ضربه زدن به جرم ها و پلاک های انباشته شده آن ها را از بین می برد.

  اما گاهی پزشک کار را با ابزار دستی شروع می کند. و آنها را به نسبت دندان ها تنظیم میکند. و پلاک ها را بر میدارد و باقی مانده های کوچک جرم ها را با استفاده از اولتراسونک تمیز می کند.

  بعد از این مرحله پزشک با سنباده خود دندان ها را با ملایمت نوازش می کند. و خمیری را روی آنها ریخته و با یک دستگاه که به سر آن یک برس کوچک متصل است مواد را روی دندان ها پخش می کند. که در نتیجه دندان ها صاف و درخشنده می شوند.

  در نهایت به دلخواه بیمار دندانپزشک از فلوراید استفاده خواهد کرد. که در این صورت بیمار نباید در مدت 2 الی 3 ساعت بعد از آن چیزی بخورد و بیاشامد. تا فلوراید نهایت تاثیر خود را بگذارد.

  جرمگیری عمیق دندان و قیمت آن

  جرمگیری عمیق دندانها برای دندانهایی که مدت زمان طولانی بهداشت مناسب و صحیحی نداشته اند امری ضروری به شمار میرود. البته پس از انجام جرمگیری عمیق دندان ها نیاز است بهداشت دهان و دندان به خوبی رعایت شود. تا مجدد دچار افزایش میزان پلاک ها روی سطح دندانها نشویم.

  بهترین سفید کننده دندان

  جالب است بدانید که دندان طبیعی و سالم به رنگ سفید محض نیست. و مقدار اندکی زردی دارد. اما گاهی برخی افراد دچار زردی بیش از اندازه دندان شده. و باعث کاهش زیبایی چهره شان میگردد. در این حالت است که فرد به دنبال بهترین سفید کننده دندان است تا بتواند دوباره زیبایی لبخند خود را به دست آورد.

  جرمگیری دندان

  آیا با مهراز کارت میتوان جرمگیری عمیق دندان انجام داد؟

  آموزش جرمگیری دندان به روش سنتی در خانه

  از بین بردن جرم دندان سریع چگونه امکان پذیر است؟

  آیا جرمگیری دندان با فشار آب امکان پذیر است؟

  سفید شدن دندان بدون کامپوزیت چگونه انجام میشود؟

  دستگاه جرمگیری دندان خانگی چگونه کار میکند؟

  کدام روش کارساز تر است؟ بلیچینگ یا جرمگیری دندان !

  بیمه دندانپزشکی

  بیمه دندانپزشکی

  بیمه دندانپزشکی مهراز با کاهش هزینه ۵۰ درصدی به عموم مشتریان این اطمینان را بع شما میدهد که بتوانید با کمترین هزینه، سلامت دندان های خود را تضمین کنید.همانطور که میدانید هزینه های مرتبط با خدمات دندانپزشکی در دسته گران ترین خدمات درمانی قرار میگیرد. از این رو داشتن یک بیمه دندانپزشکی جهت کاهش هزینه های این خدمات میتواند در این شرایط بسیار کمک کننده باشد. در نتیجه شما میتوانید با انتخاب یک بیمه دندانپزشکی مناسب هزینه های خود را به طرز قابل توجهی کاهش دهید.

  بهترین کارت تخفیف دندانپزشکی

  قطعا از مهمترین ویژگی هایی که میتوان برای یک کارت تخفیف دندانپزشکی نام برد، میزان پوشش دهی آن است که در این میان کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز با پوشش ۵۰ درصدی به عنوان بهترین کارت تخفیف دندانپزشکی از سوی کاربران، شناخته شده است.از دیگر ویژگی‌های بهترین کارت تخفیف دندانپزشکی می‌توان به سرعت و سهولت در استفاده، پوشش وسیع خدمات دندانپزشکی و تخفیف‌های متنوع اشاره کرد. به علاوه مهراز کارت بدون پرداخت هزینه ماهانه و تنها با پرداخت یک هزینه سالانه بسیار جزئی ارائه می‌شود که از لحاظ مالی نیز برای شما بسیار کمک کننده خواهد بود.

  بیمه تکمیلی دندانپزشکی

  شما با تهیه بیمه تکمیلی دندانپزشکی مهراز مشمول برخورداری از ۵۰ درصد کاهش هزینه خدمات درمانی و زیبایی دندانپزشکی شده و میتوانید از تمامی خدمات دندانپزشکی با هرهزینه ای بدون سقف و محدودیت در سراسر کشور بهره بگیرید. در صورتی که سایر بیمه نامه ها دارای سقف استفاده از خدمات به صورت سالانه هستند. از اصلی ترین مزایای داشتن بیمه تکمیلی دندانپزشکی مهراز این است که می‌توانید با اطمینان بیشتری در مورد پوشش هزینه‌های ناگهانی و گزاف دندانپزشکی خود دست یابید.

  کاهش قیمت جرمگیری دندان با بیمه تکمیلی

  با بیمه تکمیلی دندانپزشکی مهراز قیمت جرمگیری دندان های خود را نصف کنید!

  مشاوره رایگان دریافت کنید!

  خرید آنلاین مهرازکارت

  .

  دریافت مشاوره رایگان درمانی

  .