بیمه دندانپزشکی برای جرمگیری دندان

بیمه دندانپزشکی برای جرم گیری دندان

بیمه دندانپزشکی برای جرم گیری دندان

احتمالا تا به حال با فردی روبرو شده اید که بوی دهان او هم اطرافیان و هم خودش را آزار می دهد و یا حتی خودتان دچار این مشکل شده باشید. این مورد باعث می شود شده تا از بسیار خوش بو کننده های دهان استفاده کنید ولی باز هم تاثیری در رفع بوی بد دهان نداشته است. معمولا بیشتر افراد زمانی به دندانپزشکی مراجعه می کنند که یا از درد دندان و یا از نامنظمی دندان هایشان ناراحت هستند. یکی از مواردی که یاعث می شود پوسیدگی دندان به آرامی بدون انکه فرد متوجه شود و بدون درد به وجود می آید گسترش جرم دندان و عمیق شدن آن می باشد. با بیمه دندانپزشکی برای جرمگیری دندان می توان از بروز این پوسیدگی ها و خراب شدن دندان ها به طور کامل جلوگیری کرد.

همه چیز درباره جرم گیری دندان با بیمه

جرم گیری دندان در تهران

زمانی که به سلامت دندان ها اهمیت داده نشود و از مسواک زدن روزانه و استفاده از نخ دندان درست بکار برده نشود باعث بوجود آمدن جرم دندانی و انباشته شدن آن روی مینای دندان می شود.
ابن جرم ها باعث به وجود آمدن لایه نازکی روی دندان را می گیرد. در ابتدا به رنگ دندان هستند و ظاهرا هیچ تغییری در شکل دندان به وجود نمی آورند. ولی بعد از مدتی با جمع شدن این جرم ها و ترکیب با بزاق دهان بوی بد ایجاد کرده و اسیدهایی به وجود می آورد که باعث پوسیدگی دندان ها می شود. در اصطلاح به این پوسیدگی کرم خوردگی دندان می گویند. جرم گیری و بروساژ به وسیله دندانپزشکان انجام می شود. جهت بیمه دندانپزشکی برای جرم گیری دندان می توان به مراکز بیمه دندانپزشکی مراجعه نمود و از پوشش بیمه ای آنها استفاده نمود.

مشاهده بیمه دندانپزشکی و خدمات زیبایی با تخفیف و هزینه دندانپزشکی با تخفیف

جرم دندان

جرم دندان از باکتری هایی که از ماندن مواد غذایی با ترکیب بزاق دهان روی دندان ها به وجود آمده است که پلاک میکروبی را تشکیل داده است. این لایه مانند یه رسوب رنگ دندان یا به رنگ زرد و یا قهوه ای روی دندان ها می چسبد. پس از مصرف مواد غذایی اگر در مدت زمان یک تا دو روز مسواک زده نشود و روی دندان بمانند.ص به مرور زمان این مواد به شکل جرم سختی در آمده که حتی با شستن و مسواک زدن نیز پاک نمی شوند. که در زیر لثه و بالای دندان تجمع می کنند و باقی می مانند.
جرم به وجود آمده در زیر لثه به ریشه دندان وصل شده و به رنگ قهوه ای یا سیاه و یا سبز تیره می باشد. جرم دندان به وجود آمده در زیز لثه باعث به وجود آمدن بیماری های لثه و تحلیل رفتن استخوان در اطراف ریشه و نیز باعث لق شدن دندان می شود. جرم دندان در قسمت بالای لثه به رنگ زرد و یا خاکستری می باشد. اگر جرم لثه را پاک نشود و از بین نرود باعث نفوذ به لثه شده و آن را از بین می برد. برای استعلام قیمت هزینه جرم گیری دندان لینک زیر را کلیک نمایید.

هزینه جرم گیری دندان | قیمت جرم گیری دندان

دلایل به وجود آمدن جرم دندان ها

زمانی که در مدت چند روز از مسواک برای بهداشت دندان ها استفاده نشود و لایه هایی از مواد غذایی روی دندان بماند می توان بعد چند روز با مسواک آنها را برطرف کرد. ولی اگر در مدت طولانی دندان ها تمیز نشوند و از یک تا چند سال روی دندان ها بماند دیگر با روش مسواک و حتی از بین بردن جرم با روش های خانگی جرم ها از بین نمی روند. به شکلی که روی دندان ها زرد شده و ظاهری زشت به دندان ها می دهد.

بیمه دندانپزشکی برای کشیدن دندان

همچنین افرادی که دخانیات مصرف می کنند و نیز بهداشت دندان های خود را رعایت نمی کنند به این مشکل گرفتار می شوند. و بیشتر از افراد غیر سیگاری به جرم دندان مبتلا می شوند. همچنین افرادی که زیاد چای می نوشند بیشتر دندان هایشان جرم می گیرد که البته همه این افراد میتوانند از بیمه دندانپزشکی برای جرمگیری دندان های خود با کمترین هزینه استفاده نمایند.
این موضوع را نیز در نظر داشته باشید که خود بزاق دهان به تنهایی نیز می تواند باعث به وجود آمدن جرم دندان می شود. پس بهتر است روزانه حداقل دوبار از مسواک استفاده شود تا از به وجود آمدن جرم دندان جلوگیری شود.

زمانی که این جرم از بین می رود پوسیدگی دندان نیز کاهش پیدا می کند. جرم گیری و بروساژ دندان ها باعث بهبود ورم و التهاب در لثه ها می شود. باید جرم گیری دندان به طوری انجام شود که کاملا از روی دندان ها پاک شود. تا مدتی جرم گیری دوام دارد که مجدد جرمی روی دندان به وجود نیاید. برای مشاهده تفاوت جرم گیری دندان با بروساژ دندان به لینک زیر مراجعه کنید.

بروساژ دندان | تفاوت با جرم گیری 

زمان جرم گیری دندان

اینکه فاصله زمانی بین جرم گیری های دندان چقدر باشد. کاملا به رعایت بهداشت دندان و دهان شما دارد. و اینکه تا چه حد به سلامت دندان های تان اهمیت می دهید. برخی از افراد بعد از بار اولی که جرم گیری انجام می دهند. بعد از شروع به مراقت از دندان های خود می کنند در این صورت دیگر به جرم گیری مجدد نیازی نمی باشد. بیمه دندانپزشکی برای جرمگیری دندان این امکان را به شما میدهد تا فارغ از توجه به مسائل مالی، به موقع دندانهای خود را جرمگیری نموده و از عوارض احتمالی جلوگیری نمائید.

جرم گیری دندان با جوش شیرین

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

50% کاهش هزینه ها!
ویژه استان تهران و البرز

.