طرح لبخند فانتزی

طرح لبخند فانتزی

طرح لبخند فانتزی

اصلاح طرح لبخند به معنی زیباتر کردن لبخند است. در این پروسه از تغییرات روی دندان ها تا لثه و لب ها انجام می شود. در هر فردی دندان ها به شکل و فرم اولیه خود ممکن است دارای ایرادات و نقص هایی باشد. بنابراین امروزه برای زیباتر کردن چهره از طرح لبخند فانتزی و یا معمولی استفاده می شود. برای اصلاح طرح لبخند روش های متعددی وجود دارد. که در کلینیک های دندان پزشکی ترمیمی و زیبایی که در زمینه طرح لبخند فعایت انجام می دهند انجام می شود. خدماتی که برای اصلاح طرح لبخند به کار می رود لمینت و کامپوزیت دندان و لمینت دندان، ارتودنسی و سفید کردن دندان ها انواع روکش ها برای دندان ها می باشد.

کاشت دندان دائمی با مهراز کارت

کارت تخفیف دندانپزشکی

شما با داشتن کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز میتوانید کاهش هزینه ۵۰ درصدی تمامی خدمات متنوع درمانی و زیبایی دندان را برای داشتن لبخندی زیباتر و سلامت بیشتر دهان و دندان خود استفاده نمایید. با تهیه کارت تخفیف دندانپزشکی، می‌توانید به راحتی فهرستی از دندانپزشکان متخصص را در اختیار داشته و بهترین گزینه را برای خود انتخاب کنید.

کارت تخفیف دندانپزشکی

کارت تخفیف دندانپزشکی

مواردی که در طرح لبخند اهمیت دارد؟

طراحی لبخند با نسبت طول و عرض دندان ها که رابطه مستقیم دارد در طراحی لبخند مورد توجه قرار دارد. در این پروسه هماهنگی خطوط لثه و هم راستا و قرینه بودن انها به دقت انجام می شود. زیرا در اصلاح طرح لبخند قرمزی لثه بیش از حد معمول مشخص می شود. بنابراین خطوط لثه بسیار اهمیت دارد.

پر کردن دندان با جدیدترین روش ها با مهراز کارت

روکش دندان

روکش دندان فقط برای انجام طرح لبخند کاربرد ندارد و طبق تشخیص دندان پزشک به کار می رود. اگر قبل از سفید کردن دندان به پوسیدگی دندان ها توجه نشود می تواند مشکلاتی را برای فرد به وجود آورد. در زمان شروع به انجام این کار باید در ابتدای کار پوسیدگی های دندان برطرف شود و ترمیم های لازم برای همه دندان ها انجام شود زیرا پوسیدگی یک دندان باعث آسیب رسیدن و پوسیدگی دیگر دندان ها می شود. هر چقدر پوسیدگی ها زودتر برطرف شوند هزینه کمتری برای درمان دارند.

اصلاح طرح لبخند با بوتاکس چگونه انجام میشود؟

ارتودنسی دندان ها

اگر دندان ها برای مرتب شدن به ارتودنسی نیاز دارند قبل از انجام آن از سفید کننده دندان استفاده کنید. زیرا محل قرار گیری براکت ها سبب زردی دندان ها می شود. و دندان ها باید قبل از انجام طرح لبخند از زردی و لکه ها پاک شوند.

طراحی لبخند با روش روکش دندان از جمله مواردی است که در این طرح کاربرد زیادی دارد. بعد از مرحله سفید کردن دندان ها روکش دندان هایی که به رنگ سیاه و زرد تغییر رنگ داده اند انجام می شود. روکش های سرامیکی به سفیدی دندان ها کمک می کنند. این نوع روکش ها با چسب های مخصوصی روی دندان بیمار قرار گرفته و زیبایی دندان ها را تکمیل می کند.

قیمت اصلاح طرح لبخند با کاهش هزینه 50%

طراحی لبخند با کاشت نگین دندان نیز امروزه مورد توجه بسیاری از دختران جوان قرار گرفته است. در کاشت نگین از مهره های کوچکی به رنگ های دلخواه روی دندان استفاده می شود که زیبایی خاصی به دندان ها می دهد. این مرحله در روش طرح لبخند ضروری نمی باشد.

با داشتن بیمه دندانپزشکی میتوانید تعرفه دندانپزشکی درمانی و زیبایی خود را تا 50% کاهش دهید …

همه چیز درباره روکش دندان را بدانید…

طرح لبخند فانتزی

طرح لبخند فانتزی

باندینگ دندان

از جمله روش هایی که در دندان پزشکی انجام می شود باندینگ دندان است. این روش بدون هیچگونه خطری برای بیمار می تواند ترک خوردگی دندان ها و یا تغییر رنگ آنها را درمان کند. همچنین برای اصلاح فاصله ها نامتعارف و نازیبا بین دندان ها را با روش باندینگ انجام می شود.

کامپوزیت زیبایی دندان | ونیر کامپوزیت

بیمه دندانپزشکی برای ایمپلنت

با در نظر داشتن هزینه های بسیار بالای ایمپلنت دندان، داشتن بیمه دندانپزشکی برای ایمپلنت که بتواند درصد قابل توجهی از هزینه های بالقوه و مرتبط با آن را پوشش دهد قطعا بسیار کمک کننده خواهد بود. شما با داشتن این بیمه میتوانید به بهترین متخصصان ایمپلنت دسترسی داشته باشید و از خدمات با کاهش هزینه 30 درصدی مهراز کارت برای ایمپلنت و همچنین سایر خدمات با کاهش هزینه 50% بهره مند شوید.

انواع روش ها برای اصلاح طرح لبخند فانتزی

همانگونه که سر انگشتان هر فرد منحصربفرد است و با تمام هشت میلیار انسان در کره زمین متفاوت است. دندان ها و دهان هر فرد نیز متفاوت است. درک این ویژگی فرد را متقاعد می کند که اصلاح طرح لبخند در هر فرد متفاوت است. از روش هایی که در مراحل طرح لبخند فانتزی انجام می شود به موارد زیر می توان اشاره نمود:

انواع کامپوزیت دندان را با مهراز کارت با پرداخت نصف هزینه ها انجام دهید!!!

1- سفید کردن دندان

بلیچینگ دندان و یا سفید کردن دندان ها از روش های متداول برای اصلاح طرح لبخند است. که برای افرادی که برای این کار زمان کمی دارند مناسب است. در این حالت بیماران می توانند فرایند سفید کردن دندان های خود را در مطب و یا در خانه به روش های خانگی انجام دهند. هر دو حالت در این روش درمانی رایج است و می توان نتیجه خوبی را از آنها به دست آورد.

اصلاح طرح لبخند چگونه انجام می شود؟

2- ونیر پرسلاین یا لمینت دندان

در اصطلاح ونیر پرسلاین را لامینت یا لمینت دندان می گویند. در این روش تعدادی از مشکلات دندان حل می شود و ترمیم دندان ها برای اصلاح طرح لبخند انجام می شود. این نوع روکش روی دندان ها قرار می گیرد و به این ترتیب مشکلات ظاهری آنها مانند خراشیدگی ها و کجی و تغییر رنگ آنها را پنهان می کند. لمینت دندان می تواند در طول دو جلسه درمان طرح لبخند زیبایی را به شما هدیه دهد.

کاهش هزینه لامینت دندان با کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز

3- روکش دندان

برای ترمیم سریع دندان هایی که دچار آسیب هایی ماندد لب پریدگی ف ترک خوردگی، و یا تغییر رنگ شده اند می توان از روکش سرامیکی که بادوام است و با رنگ دندان ها تطبیق دارد استفاده نمود.

معرفی بهترین دکتر برای اصلاح طرح لبخند

4- بریس های ارتودنسی

دو سیستم ارتودنسی مانند بریس های نامرئی و بریس های شفاف سرامیکی، با استفاده از بریس های شفاف می توانند به آرامی و با احتیاط دندان های شما را صاف و مرتب کند.

ارتودنسی دندان را با کاهش هزینه چشمگیر با مهراز کارت تجربه کنید …

5- پر کردن دندان ها با موادی به رنگ دندان

استفاده از کامپوزیت و لمینت های سرامیکی از روش هایی هستند که نسبت به روش های قبلی رایج تر و محبوب ترند. امروزه می توان طرح لبخند را با پر کردن حفره های دندان با مواد رنگ دندان کامپوزیتی و یا رزینی زیباتر کرد.

6- کاشت دندان در طرح لبخند فانتزی

اگر یک یا چند دندان را از دست بدهید راهی که برای برگرداندن دندان های از دست رفته وجود دارد و آن کاشت دندان است. کاشت دندان با ایمپلنت و یا روش های مقرون به صرفه تر مانند پروتز های دندان مصنوعی و یا پل و بریج زیبایی را به چهره خود برگردانید.

قیمت دندان مصنوعی ژله ای در مشهد با کاهش هزینه کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز

سفید شدن دندان بدون کامپوزیت چگونه انجام میشود؟

7- اصلاح طرح لبخند لثه ای

در برخی از افراد در هنگام لبخند زدن لثه هایشان بیش از حد معمول دیده می شود. بنابراین برای اصلاح لبخند لثه ای جراحی ها بسیار ساده ای انجام می شود که در آن به اندازه ای که دندان ها آسیب نبینند و ریشه دندان نیز پیدا نشود مقداری از لثه را به بالا برده و بعد از آن با درمان لمینت و یا ونیر کامپوزیت طاهری زیبایی برای لبخند فرد به وجود می آورد.

انجام پولیش لمینت دندان با کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره ایمپلنت دندان کلیک کنید …

قیمت یک عدد پروتز دندان با داشتن کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز چقدر است؟

ارزان ترین بیمه دندانپزشکی

شما میتوانید تنها با پرداخت حق عضویت اولیه تا یک سال از ارزان ترین بیمه دندانپزشکی با عنوان مهراز کارت، بدون پرداخت هیچگونه هزینه جانبی دیگری استفاده نموده و همچنین میتوانید تا ۵ سال متوالی پس از دریافت مهراز کارت با پرداخت یک سوم هزینه اولیه آن را تمدید نمایید. علاوه بر این شما به ازای دریافت خدمات در مراکز درمانی مهراز کارت میتوانید از کاهش هزینه ۵۰ درصد واقعی استفاده نمایید و این در حالی است که بسیاری از مراکز بیمه نهایتا ۱۰ تا ۲۰ درصد از هزینه های دندانپزشکی را پوشش میدهند.

ارزان ترین بیمه دندانپزشکی

ارزان ترین بیمه دندانپزشکی

منابع: الهام گرفته از مجموعه مقالات بین المللی ISI درباره اصلاح طرح لبخند

دانلود PDF مقاله

نظرات

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 1. هزینه دندان مصنوعی با کارت مهراز چقدره؟

  1. با سلام با مهراز کارت میتونید انواع دندان مصنوعی رو با کاهش هزینه 50% تهیه کنید. https://mehrazcard.com/price-of-dentures/

 2. شما فقط خدمات در تهران دارید؟

  1. با سلام مهراز کارت در چندین شهر مختلف مراکز درمانی فعال داره که میتونید مراجعه کنید و تمامی خدمات درمانی و زیبایی دندانپزشکی رو دریافت کنید. لیست مراکز خدمت شما: https://mehrazcard.com/treatment-centers/

 3. سلام هزینه کامپوزیت دندان رو میفرمایید

  1. با سلام انواع کامپوزیت دندان با داشتن مهراز کارت 50% کاهش هزینه خواهد داشت برای شما. https://mehrazcard.com/cost-of-dental-composite/

 4. سلام هر کارت برای 1نفره؟

  1. با سلام بله. هر مهراز کارت منحصر به فرد هستش.

 5. سلام شما در شهرهای دیگه هم مراکز دارید؟

  1. با سلام مهراز کارت در سراسر کشور مراکز درمانی متعددی داره که میتونید مراجعه کنید. لیست مراکز خدمت شما:

 6. سلام کارت مهراز در همه شهرها مطب داره؟

  1. با سلام بله. مهراز کارت در سراسر کشور مراکز درمانی متعددی داره. لیست مراکز خدمت شما.

 7. مطلب مفیدی بود ممنون

 8. کسی از این بیمه استفاده کرده؟ راضی بوده؟

دریافت مشاوره رایگان درمانی

.

دریافت مشاوره رایگان درمانی

.