بهترین متخصص ایمپلنت در تهران

در ابتدا بهتر است تا به طور دقیق با واژه و کاربرد ایمپلنت آشنا شویم و سپس به سراغ ایمپلنت ارزان در تهران و بهترین متخصص ایمپلنت در تهران بپردازیم.

ایمپلنت یکی از بهترین روش های است که با استفاده از آن میتوانید دندان های خراب خود را به دندانی زیبا و سالم تبدیل نمایید.

معرفی بهترین متخصص ایمپلنت در تهران

ایمپلنت دندان یکی از روش هایی است که امروزه رو به گسترش است و افراد به دنبال بهترین متخصص ایمپلنت در تهران و با مرکز ایمپلنت ارزان در تهران هستند.

جهت تهیه بیمه دندانپزشکی با مشاورین مهرازکارت تماس حاصل نمائید

 

آیا مراکز انجام ایمپلنت ارزان در تهران را می‌شناسید؟

کاشت دندان مصنوعی و یا ایمپلنت مسئله ایست که وقتی دندان ها در اثر خرابی از بین رفته اند و دیگر قابل استفاده نمی باشند. همه دندان طبیعی خود را دوست دارند و طبیعی ست هیچ چیز لذت بخش تر از این نیست که با دندان خودمان غذا را جویده و حسش کنیم اما وقتی که از آنها به خوبی مراقبت نشود و کارایی دندان طبیعی از دست برود مجبوریم دست به درمان ها و راه حل های مختلف برای این مسئله بزنیم که یکی از آنها ایمپلنت دندان است. در این مقاله قصد دراین شما را با مطلب بهترین متخصص ایمپلنت در تهران آشنا کنیم.

نکته: برای انجام ایمپلنت ارزان در تهران حتما به نوع برند ایمپلنت دقت نماید!!!

جهت مشاهده تعرفه تخفیف ایمپلنت کلیک کنید.

 

ایمپلنت ارزان در تهران چگونه صورت میگیرد؟

متخصص ایمپلنت ارزان در تهران ابتدا جلسه ای را جهت مشاوره و بررسی وضعیت فک و مقاومت آن و بهداشت دهان بیمار ترتیب می دهد.
پس از بررسی طی اولین مرحله برای ایمپلنت کردن از قطعات کوچی به نام فیکسچر استفاده می شود. این قطعات به عنوان پایه هایی برای پروتز کردن و روکش گذاشتن هستند و صرفا این پایان کار نیست و مرحله پروتز فورا پس از کاشت فیکسچر انجام نخواهد شد.

ابتدا باید قطعات جایگذاری شده در فک بیمار در محل خود ثابت شوند و خب طبعا این مسئله زمان بر خواهد بود. مدت زمان لازم برای به ثبات رسیدن این قطعات و عدم لق بودن آنها بسته به ظرفیت و قابلیت فک بیمار بین دو تا شش ماه می باشد.
پس از مراقبت ها و ملاحظه ها و گذراندن زمان برای ثبات نوبت به پروتز می رسد.
بهترین متخصص ایمپلنت در تهران در این مرحله متخصص با توجه به دندان های جایگذاری شده شروع به پروتز کرده و در آخر کار خود را با کشیدن روکش به پایان می رساند.

اهمیت رژیم غذایی پس ازایمپلنت ارزان در تهران چیست؟

پس از جراحی ایمپلنت بیمار ممکن است دچار عوارضی چون تورم و سوزش شود.
به بیماران توصیه می شود پس از انجام این جراحی از خوردن غذاهای سفت که باعث درد در ناحیه عمل می شوند بپرهیزند هرچند اقدام به این کار تا حدودی غیرممکن است.

بیمار باید این دوره را با خوردن غذاهای نرم مانند سوپ و ماست سپری کند تا دوره مراقبت را به خوبی پشت سز بگذارد.
این دوره از لحاظی بسیار اهمیت دارد که رعایت مراقبت ها و رژیم غذایی مناسب با این شرایط باعث افزایش طول عمر ایمپلنت خواهد بود.

بهترین دکتر ایمپلنت فوری در تهران

ایمپلنت دندان امری مهم و قابل توجه میباشد. از شما میخواهیم در انتخاب دکتر ایمپلنت از نهایت دقت خود در انتخاب استفاده کنید تا بعده ها دچار مشکل نشوید. مشاوران و متخصصان ما در موسسه مهراز کارت با بهترین متخصصان ایمپلنت در تهران افتخار همکاری دارند و انتخاب را برای شما عزیزان راحت کرده اند. چراکه در اولین فرصت و در زمان انتخابی شما با بهترین متخصصان در خدمت شما هستند تا فرایند ایمپلنت را سریع تر و بهتر جلو ببرند.

 

مقالات پیشنهادی : متخصص پروتز دندان در تهران

روند درمان ایمپلنت

برای پیشرفت در درمان و همچنین تسریع بهبود تورم و سوزش پیشنهاد می شود که بیشتر از غذاهای سرد استفاده شود که بعلاوه این موارد حس خوبی را هنگام خوردن این غذا ها برای بیمار القا می کند.

از جمله غذاهایی که توصیه می شود در این دوران بیمار میل کند تا رفع نیاز های بدن به پروتئین ها و مواد مغذی دیگر صورت بپذیرد مواردی چون تخم مرغ در انواع حالات پخت مثل آبپز، نیمرو و یا خاگینه، پنیر، شیرینی هایی که نرم باشند، میوه ها و سبزیجات،
انواع سوپ ها و آش ها (سرد میل شوند) هستند.

جهت مشاهده قیمت ایمپلنت دندان (کاشت دندان) کلیک کنید

 

یکی از سوالاتی که همیشه ذهن افراد رادرگیر می کند، پیدا کردن مرکز دندان پزشکی با ایمپلنت ارزان در تهران است. یا این سوال همیشه در ذهنشان است که بهترین متخصص ایمپلنت در تهران چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

مدت زمان دوره نقاهت در ایمپلنت

در صورتی که درد شدید باشد، این امکان وجود دارد که افراد بیمار با مسکن های دوز بالا مانند پاراستامول یا ایبوپروفن درد خود را کاهش دهند.
همچنین با تجویز آنتنی بیوتیک و دهانشویه ضد عفونی کننده توسط متخصص ممکن است که خطر عفونی شدن آن را کاهش دهد. در دندانپزشکی مدت زمان نقاهت برای هر پرشک متفاوت می باشد و همچنین روش های آن نیز تفاوت دارند که با انجام دادن دستور های پزشک می توانید این دوره را به خوبی پشت سر بگذارید.

ایمپلنت چه خطرات و عوارضی دارد؟

ایمپلنت نیز مانند دیگر درمان های دندانپزشکی و پزشکی، خطرات و عوارض جانبی دارد که در ادامه این مقاله به آن ها میپردازیم. تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

شایع ترین عوارضی که در ایمپلنت دندان اتفاق می افتد، خون ریزی زیاد و واکنش نشان دادن به داروی بیهوشی یا بی حسی می باشد. بعضی از عصب ها هستند که رشته های عصبی فک پایین را حمایت می کنند، این عصب ها، لثه و لب پایین شما را تحت سلطه خود در می آورد و پوشش می دهد. چنانچه این عصب ها آسیب ببینند امکان دارد که در این نواحی حس سوزن سوزن شدن، بی حسی موقتی یا گاهی بی حسی دائمی داشته باشید.
دیگر عوارض و خطرات ایمپلنت، تورم و احساس بد در اطراف لثه و دندان می باشد، در صورتی که درد شدید باشد و قادر به تحمل درد نبودید می توانید از مسکن هایی از قبیل پاراستامول یا ایبوپروفن استفاده کنید.

ممکن است گاهی احساس درد شدید در این نواحی کنید، با عکس های سی تی اسکن و رادیوگرافی می توانید به متخصص خود مراجعه کنید تا مکان دقیق عصب ها را تشخیص دهد و درد و خطرات را به حداقل کاهش دهد.
شما می توانید به طور منظم ایمپلنت خود را چک کنید تا از سلامت آن اطمینان حاصل فرمایید.
آسیب رسیدن به رشته های عصبی یکی دیگر از احتمالات عوارض جانبی ایمپلنت می باشد که توسط دندانپزشک در هنگام ایجاد حفره در استخوان انجام شود و به اعصاب آسیب برسد.

ایمپلنت کردن چه مزایایی دارد؟

ظاهر طبیعی و بسیار زیبا یکی از مزایای ایمپلنت کردن دندان ها می باشد.
موثر در صحبت کردن و گفتار افراد که باعث بالا رفتن اعتماد به نفس آن ها می شود و بیماران می توانند به بهترین شکل با دیگران ارتباط برقرار کنند.
ایمپلنت ها طول عمر بالایی دارند و سال ها قابل مصرف خواهند بود. با ایمپلنت کردن دندان های خود می توانید از جویدن غذا نهایت لذت را برده و بدون درد غذا را میل کنید.

برای ایمپلنت فوری دندان ها چه شرایطی باید وجود داشته باشد؟

هنگامی که شش دندان بالا یا فک پایین به صورت یکسان یا تک تک وجود حداقل شش میلی متر استخوان
وجود حداقل 13 میلی متر طول مفید استخوان
تیپ یک یا دو یا حداکثر سه استخوانی
گیر اولیه 35 الی 60 نیوتن
رعایت کردن نکات بهداشتی دندان و دهان
نبودن براکسیزم یا همان دندان قروچه

انجام ایمپلنت در چه سنی مناسب است؟

تا قبل از 18 سالگی اصلاً توصیه نمی شود که این کار را انجام دهید به دلیل این که هنوز اسکلت صورت شکل کامل خود را پیدا نکرده است و باید تا 18 سالگی صبر کرد تا صورت شکل کال خود را پیدا کند. پس از سن 18 سالگی، در هر سنی می توان این درمان را انجام داد.

جهت مشاهده هزینه دندانپزشکی سال کلیک کنید

سخن پایانی

ایمپلنت دندان کار ساده ای نیست که بتوان به هر پزشک یا دندانپزشکی اطمینان کرد و این درمان را انجام دهید، باید به متخصص مراجعه کنید و پس از بررسی های دندان های شما اگر ایمپلنت لازم بود این درمان را انجام دهید. در این مقاله سی کردیم درباره ایمپلنت دندان در تهران و بهترین تخصص ایمپلنت در تهران و شرایط ایمپلنت توضیح دهیم، امیدواریم این مقاله به شما کمکی در این زمینه کرده باشد، از این که تا پایان این مقاله با ما همراه بودید سپاس گذاریم.

بهترین متخصص ایمپلنت در تهران را با مهراز کارت تجربه کنید.

۲ دیدگاه برای “بهترین متخصص ایمپلنت در تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

50% کاهش هزینه ها!
ویژه استان تهران و البرز

.