ارتودنسی دندان با بیمه

ارتودنسی دندان با بیمه

ارتودنسی دندان با بیمه

ارتودنسی دندان چیست؟

ارتودنسی دندان یک شاخه از دندان پزشکی است که برای اصلاح دندان هایی که در جای خود قرار ندارند و نیز اصلاح لثه ها می باشد. ارتودنسی دندان به شکل های متفاوتی انجام می شود که هزینه هر کدام از آنها با بیمه می تواند تا 50 درصد کاهش داشته باشد. ارتودنسی دندان با بیمه مهرازکارت مقرون به صرفه می باشد. اصلاحات و خدماتی که در روش ارتودنسی برای دندان ها انجام می شود شامل:

* اصلاح دندان های کج و معوج
* اصلاح فاصله های نامنظم مانند فاصله های زیاد و کم که باعث روی هم رفتگی دندان ها می شود.
* سر جای قرار دادن دندان هایی که در جای خود قرار ندارند.

با تهیه بیمه دندانپزشکی ، هزینه دندانپزشکی درمانی و زیبایی خود را به شکل چشم گیری کاهش دهید …

طول درمان ارتودنسی بین یک سال تا چهار سال می تواند طول بکشد. این زمان به میزان ناهنجاری دندان ها و نیز سن بیمار بستگی دارد. با تحمل این طول درمان اینکه برای همیشه دندان هایی صاف و یک دست دارید.
زمانی که دندان ها تراکم بیش از حد داشته باشند و روی هم رفتگی آنها زیاد باشد. بهداشت آنها تقریبا غیر ممکن است. مسواک زدن و نخ دندان در بین این دندان ها به سختی و یا کلا انجام نمی شود.
با کوچک بودن فک و جا نداشتن برای رشد دندان ها مشکل نظم در آنها به وجود می اید. که با گذشت زمان و عدم رسیدگی به آنها باعث پوسیدگی و خراب شدن همان دندان و دیگر دندان ها می شود.
در هنگام جویدن و صحبت کردن این دندان های نامنظم به مرور زمان نامنظم تر شده و باعث تخریب دیگر دندان ها می شود.

ارتودنسی ثابت و متحرک

"<yoastmark

مزیت ارتودنسی

درمان دندان ها با ارتودنسی با هدف اصلاح طرح لبخند و نیز بهبود در کارایی دندان ها و جلوگیری از پوسیدگی های دندانی و همچنین تحلیل رفتن لثه مورد توجه است. که در این مطلب به بیان تعدادی از مزیت های آن می پردازیم. البته توجه داشته باشید که ارتودنسی دندان با بیمه بسیار مقرون به صرفه خواهد بود…

1- حفظ سلامت دندان ها و کاهش احتمال پوسیدگی دندان ها
2- آسان شدن بهداشت دندان ها
3- سهولت در جویدن مواد غذایی
4- برخورد کمتر نامتعارف دندان ها در هنگام صحبت کردن و غذا خوردن
5- اصلاح طرح لبخند، زیباتر شدن چهره
6- افزایش طول عمر دندان ها
7- بهبود در رشد دندان ها و فک

ارتودنسی ارزان در تهران

معایب و عوارض ارتودنسی

با اینکه ارتودنسی دندان مزیت های بسیاری دارد. ولی در صورت عدم رعایت بهداشت در زمان استفاده از ارتودنسی می تواند مشکلاتی را برای فرد به وجود آورد. مواردی مانند :

– خراش و زخم : زمانی که در ارتودنسی از بریس های فلزی استفاده شود ممکن است باعث به وجود آمدن زخم در دهان می شود. ولی در صورتی که مراقبت درستی انجام شود این آسیب ها نیز به دهان نمی رسد.

کامپوزیت دندان با بیمه

– درد جزئی در هنگام استفاده از براکت ها : زمانی که برای اولین بار از براکت ها و بریس های دندانی استفاده می شود. درد خفیف و عمومی در فک به وجود می آید. و نیز ممکن است حساسیت نیز به وجود آید که در صورت اذیت شدن طولانی حتما به دندان پزشک خود مراجعه نمایید.

– پوسیدگی در دندان ها و به وجود آمدن بیماری در لثه ها : در صورت عدم رعایت بهداشت دنان ها و دهان در زمان داشتن ارتودنسی در دهان باعث به وجود آمدن پوسیدگی هایی در دندان می شود. همچنین باعث بیماری لثه مانند عفونت های لثه ای می شود که در صورت رسیدگی نکردن به ان باعث لق شدن دندان ها نیز می شود.

ولی اگر بهداشت دهان و دندا ها در هنگام داشتن ارتودنسی به خوبی رعایت شود هیچ کدام از مشکلات بالا پیش نمی اید.

قیمت ارتودنسی دندان | هزینه ارتودنسی دندان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تعرفه
مراکز
اینستاگرام
واتس اپ
خانه