روکش دندان با بیمه

روکش دندان با بیمه

روکش دندان با بیمه

روکش دندان از آخرین راه کار هایی است که برای استحکام و ماندگاری دندان ها در دندان پزشکی به کار می رود. بعد از عصب کشی و پر کردن دندان ها اگر روکش دندان انجام نشود. آن دندان نمی تواند حتی تا 3 ماه در دهان باقی بماند. بنابراین برای ماندگاری بیشتر دندان ها حتی دندان های سالم از روکش های دندانی استفاده می شود. روکش دندان با بیمه مهرازکارت می تواند تا 50 درصد هزینه آن را کاهش دهد.

با تهیه بیمه دندانپزشکی ، هزینه دندانپزشکی درمانی و زیبایی خود را به شکل چشم گیری کاهش دهید …

روکش دندان چیست؟

روکش دندان پزشکی یک نوع پروتز دندانی است. که برای جایگزینی تاج دندان از دست رفته استفاده می شود. این نوع پروتز ها به صورت اختصاصی برای هر فرد توسط قالب گیری های اندازه گیری و سپس طراحی و توسط لابراتوار ساخته می شود.

بیمه دندان پزشکی برای روکش دندان

مشاهده هزینه روکش دندان با داشتن مهراز کارت

 

روکش دندان با بیمه
روکش دندان با بیمه

آیا میدانید هزینه روکش دندان با بیمه چقدر است؟

انواع روکش دندان

1- روکش های دندانی تمام فلزی
2- روکش های دندانی سرامیکی
3- روکش های دندانی ترکیبی فلزی و سرامیکی

جراحی دندان با بیمه

روکش های تمام فلزی

این نوع روکش ها از فلزاتی مانند نیکل و کروم یا طلا ساخته می شود. نوع روکشی که از فلز ساخته می شود. با توجه به نوع فلزی که ساخته شده است رنگ آنها به رنگ های نقره ای و یا زرد و یا سفید می باشد. این نوع روکش ها به دلیل استحکام بالایی که دارند بیشتر برای دندان های عقبی استفاده می شوند.

ارتودنسی دندان با بیمه

روکش های تمام سرامیکی

این نوع از روکش ها برای دندان های جلویی استفاده می شوند. استحکام آنها نسبت به روکش های فلزی کمتر است ولی زیبایی بیشتری دارند. و به دلیل تنوع رنگی که دارند طبیعی جلوه می نمایند. روکش های زیرکونیا از روکش های تمام سرامیکی هستند.

روکش های ترکیبی فلزی و سرامیکی

این نوع از روکش ها دارای هسته فلزی و لایه بیرونی سرامیکی هستند. استحکام و زیبایی را با هم دارند. به همین دلیل هم برای دندان های جلویی و هم دندان های خلفی به کار می روند.

تهیه روکش دندان ارزان با داشتن مهراز کارت

عواقب به تاخیر انداختن روکش دندان

1- دندان آسیب دیده دچار حساسیت بیشتر می شود.
2- احتمال شکستگی در دندان پر شده و عصب کشی شده زیاد می شود.
3- دندانی که پوسیده شده است دچار پوسیدگی بیشتر می شود.

جوانسازی پوست با بیمه

اگر دندان پزشک تان به شما توصیه کرده است که باید دندان تان روکش شود. باید هر چه سریعتر این کار را انجام دهید. معمولا پس از عصب کشی و پر کردن دندان توصیه دندان پزشک برای روکش دندان قطعی است. بنابراین برای انتخاب روکش چند پیشنهاد به شما می دهد. انواع روکش هایی که برای دندان ها به کار می رود را در این مطلب بیان می کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تعرفه
مراکز
اینستاگرام
واتس اپ
خانه